JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A likvidnost,što je s time?

obožavam strvine-posebno ovce


ja imam i JDPL i DLKV i sigurna sam da sa ovim dionicama nisam pogriješila. samo mi nikako nije jasno kako je moguće da zagrebačka burza ne prati trendove vani. svi u zelenom, a mi u crvenom… hm…?? 🙁

1. Obe dionice su dobar odabir i samo treba biti strpljiv.
2. Kako ti nije jasno? Vani se rast temelji na oporavku gospodarstva i povjerenju potrošača, a pogledaj kod nas! Afera za aferom, struktura proračuna za 2010. ništa bolja nego ovogodišnja, rast nelikividnosti, slabljenje potrošačke moći, novi porezi, harači, zar trebam dalje?


Jel može naslov:?
"Fantastičan skok brodara podigao crobex"

Brodari digli Crobex, Atlantska plovidba katapultirana 5,76 posto
http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-brodari-digli-crobex%2c-atlantska-katapultirana-5%2c76%25,60923.html

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



ja imam i JDPL i DLKV i sigurna sam da sa ovim dionicama nisam pogriješila. samo mi nikako nije jasno kako je moguće da zagrebačka burza ne prati trendove vani. svi u zelenom, a mi u crvenom… hm…?? 🙁

1. Obe dionice su dobar odabir i samo treba biti strpljiv.
2. Kako ti nije jasno? Vani se rast temelji na oporavku gospodarstva i povjerenju potrošača, a pogledaj kod nas! Afera za aferom, struktura proračuna za 2010. ništa bolja nego ovogodišnja, rast nelikividnosti, slabljenje potrošačke moći, novi porezi, harači, zar trebam dalje?
[/quote]
imaš pravo! ali svejedno nije mi jasno da smo toliko izolirani od utjecaja u svijetu

Koliko vidim veća je prodaja nego kupnja za danas. Dali to znaći da danas nismo u zelenom?


Koliko vidim veća je prodaja nego kupnja za danas. Dali to znaći da danas nismo u zelenom?

Mislim da ne. prodaja je uvijek bila veća na ovoj dionici…

To se jedni te isti igraju na ovoj dionici?

obožavam strvine-posebno ovce

Di je prodaja nahrlila? Svi prodaju po 201 kn, umjesto da se maknu i prodaju po 210 kn.

He he. To znači da ht nikad nebi išao gore jer je prodaja često i do 50 puta veća od kupnje. Kakve to ima veze. Kupite si, još je vrlo vrlo jeftino. Ustvari, ne morate žuriti jer će i po 300 kn još uvijek biti jeftino. [thumbsup]


Bez brige Lojtra, sutra startamo s blokadom dakle od 220 naviše. To se vidjelo po nalozima i količini na prodaji, koja je s 1:10 korigirala se na 1:2 i day highom na zatvaranju. Mislim da nam predstoji 3 dana rasta, target 280 onako odokativno.
[/quote]
Slabo pogađaš.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-bdi-index-u-dva-tjedna-uzletio-32%2c4%25,60940.html


He he. To znači da ht nikad nebi išao gore jer je prodaja često i do 50 puta veća od kupnje. Kakve to ima veze. Kupite si, još je vrlo vrlo jeftino. Ustvari, ne morate žuriti jer će i po 300 kn još uvijek biti jeftino. [thumbsup]

Da ali tko zna kad ćemo u 2010 doći do 300.

New Report

Close