JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislite da če biti neke dividende?


Izvješće je odlično samo to neki očito namjerno ili slučajno ne vide ali neće moći još dugo skretati pogled sa silnih nagomilanih milijuna. Da li netko ima podatak koliko ima akumuliranih gubitaka koji se prije odluke o isplati dividende imaju pokriti iz ovako dobrog poslovanja ?

Dobit ces info nakon godisnjeg.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


mislite da če biti neke dividende?

Dividendu možeš sanjati, dok tvrtka ne pokrije gubitke nema isplate.

strvinar


Hogar: ” Izvješće je odlično samo to neki očito namjerno ili slučajno ne vide ali neće moći još dugo skretati pogled sa silnih nagomilanih milijuna. Da li netko ima podatak koliko ima akumuliranih gubitaka koji se prije odluke o isplati dividende imaju pokriti iz ovako dobrog poslovanja ? ” Dobit ces info nakon godisnjeg.

To ti piše u izvješću u rubrici novčani tijek,puno vas je koji ste slabo educirani?

strvinar


Techman: ” Hogar: ” Izvješće je odlično samo to neki očito namjerno ili slučajno ne vide ali neće moći još dugo skretati pogled sa silnih nagomilanih milijuna. Da li netko ima podatak koliko ima akumuliranih gubitaka koji se prije odluke o isplati dividende imaju pokriti iz ovako dobrog poslovanja ? ” dobit ces info nakon godisnjeg. ” To ti piše u izvješću u rubrici novčani tijek,puno vas je koji ste slabo educirani?

Da, ali hvala bogu imamo tebe da nas prosvijetliš. Možeš li biti malo precizniji i navesti broj AOP gdje to točno piše.

Hogar vozi Volvo

evo i sa poslovnog:

http://www.poslovni.hr/51048.aspx

Hogar vozi Volvo


Techman: ” Hogar: ” Izvješće je odlično samo to neki očito namjerno ili slučajno ne vide ali neće moći još dugo skretati pogled sa silnih nagomilanih milijuna. Da li netko ima podatak koliko ima akumuliranih gubitaka koji se prije odluke o isplati dividende imaju pokriti iz ovako dobrog poslovanja ? ” Dobit ces info nakon godisnjeg. ” To ti piše u izvješću u rubrici novčani tijek,puno vas je koji ste slabo educirani?

Cuj stari ne moras biti bahat, posebno ne prema techeman-u i hogaru koji je toliko napisao na ovoj temi. Tebe nisu naucili osnovnoj kulturi?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


markoni: ” Techman: ” Hogar: ” Izvješće je odlično samo to neki očito namjerno ili slučajno ne vide ali neće moći još dugo skretati pogled sa silnih nagomilanih milijuna. Da li netko ima podatak koliko ima akumuliranih gubitaka koji se prije odluke o isplati dividende imaju pokriti iz ovako dobrog poslovanja ? ” dobit ces info nakon godisnjeg. ” To ti piše u izvješću u rubrici novčani tijek,puno vas je koji ste slabo educirani? ” Da, ali hvala bogu imamo tebe da nas prosvijetliš. Možeš li biti malo precizniji i navesti broj AOP gdje to točno piše.

Policija : AOP – 092
Ne radi se o kulturi nego je malo educiranih , nekada je Presvetli i neki drugi forumaši pokušavao objašnjavati i educirati. No, onda se pojavio Zimzelen i nakon njega horda sitnih špekulanata i prodavača iluzija koji danas vedre i oblaće na hr marketu.
Neda mi se više pisati, tko želi neka pita na private.

strvinar

Evo ovi vam sve znaju bolje od mene pa njih pitajte.http://www.transfer-biro.hr/31.aspx

strvinar


Evo ovi vam sve znaju bolje od mene pa njih pitajte.http://www.transfer-biro.hr/31.aspx

Auuuu… Koja relama za svoj portal [smiley2]

Svaka čast!

Ma biti će dobit i veća samo da uprava iskoristi ovu situaciju i eventualno kupi još koji brod, a vezano za enormne potrebe Kine i Rusije za prekomorskim prijevozom.

Uz cijenu od 534 imamo:
P/B: 1,3
P/S: 2,9
P/E: 13,7
:
ukratko, ako je ovo gore točno, onda je trenutno JDPL najjeftiniji s
čini se najvećim potencijalom rasta prihoda.


Po meni, brodar koji, uz trenutno optimistično stanje na visokom marketu, posluje pretežito sa spot aranžmanima ne bi se trebao tržiti s PE preko 13-15. Ako ugovara duže chartere onda oko 10-12. Ako je spot orijentiran a stanje na marketu nije idealno onda oko 7-9. (obratite pozornost na boldani dio s početka posta)


Malo sam zraknuo novine online
i vidim Toulin napad na Papica (Predsjednik Uprave). Kako se u lijepoj
nasoj nista ne dogadja slucajno tako ni napad bivseg direktora kroz
placeno pero u podobnom listu nije slucajan i to na dan kad se
objavljuju izvrsni poslovni rezultati. Nesto trulo u drzavi Danskoj. Ja
cak i vjerujem da je istina sta Toula prica ali isto tako vjerujem da
je to sve sto se Papicu moze staviti na dusu. U usporedbi sa ostalim
Managerima zasluzuje titulu Managera godine.


Možeš li staviti link?


Ne radi se o kulturi nego je malo educiranih , nekada je Presvetli i
neki drugi forumaši pokušavao objašnjavati i educirati. No, onda se
pojavio Zimzelen i nakon njega horda sitnih špekulanata i prodavača
iluzija koji danas vedre i oblaće na hr marketu.
Neda mi se više pisati, tko želi neka pita na private.

Ja prihvatio ponudu. Imaš PM.

All shipping lanes lead to China.

New Report

Close