JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlično izvješće , zadovoljan sam

Pitanje:
rezerve su smanjene za oko 70 000 000. sta bi to moglo biti?

Firma je polako stala na svoje noge…a nemojmo zaboraviti da su maksimalne vozarine još uvijek u 3Q…što znaći da će rezultati biti na ovim razinama…

ja isto zadovoljan, a koliko vidim netko koristi dobar vjetar da kapitalizira veće količine…1000 komada na 540!

Dokle idemo?

predviđanja……[smiley2]

Shit happens, keep on smiling!

+ sto je otislo 27 milijuna u kapital a ne kroz P&L.
I koliko je onda novi P/B.
Oko 1.0 mislim..
Uz ovaj trend P/E na kojih 5-7 na kraju godine.
I sto onda.
Nista; Evo PBZ-a..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


pa, evo nas na P/E od 13 u jednom skoku. oko 17 bi bilo kad bi isključili prodaju broda (ako sam dobro izračunao). P/S oko 2,9 – bez broda. čista prodaja.

hm da … opet sam brz i u krivu: P/E je 24 za zadnja 4Q. isprika.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


odlično izvješće , zadovoljan sam

Ovo smo vise manje pogodili pa sada idemo u komentare 3Q. Jedan bulker zakljucen na 41500!!! O divote. Stoper se digao na 540. Hoce li imati dovoljno municije do privatizacije???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Stoper se nije nista digao…
A koliko cemo ici zavisi o fondovima..
Da, sto je sa rezervama, zasto nisu ostale iste???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


+ sto je otislo 27 milijuna u kapital a ne kroz P&L.
I koliko je onda novi P/B.
Oko 1.0 mislim..
Uz ovaj trend P/E na kojih 5-7 na kraju godine.
I sto onda.
Nista; Evo PBZ-a..

P/B 1.26
P/E oko 13 ako bi bilo oko 70 mil kn dobiti na kraju godine


Stoper se nije nista digao… A koliko cemo ici zavisi o fondovima.. Da, sto je sa rezervama, zasto nisu ostale iste???

pusti izmišlja rezerve su povećane

Ali nije baš neka reakcija na izvješće, blagi skok je bio a sad opet na 530


blueman: ” + sto je otislo 27 milijuna u kapital a ne kroz P&L. I koliko je onda novi P/B. Oko 1.0 mislim.. Uz ovaj trend P/E na kojih 5-7 na kraju godine. I sto onda. Nista; Evo PBZ-a.. ” P/B 1.26 P/E oko 13 ako bi bilo oko 70 mil kn dobiti na kraju godine

ma kakvih 70 milja dobiti..ispod 90 nece biti….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close