JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

majstori, čitajte obavijesti do kraja – dividendica 180 kn

dividendni prinos – 6 %

ovo je najbolja REDOVNA dividenda trenutno dostupna na burzi. mašala.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

180 kn dividenda, lijepo.

Točka 8.
I . Vlasnicima dionica isplatit i će se dividenda u iznosu od 180,00 kuna po dionici . Dividenda
će se isplatit i iz dijela kumulirane zadržane dobit i formirane na temelju odluka Glavne
skupštine u razdoblju 01.01.2005 – 31.12.2011. , a sukladno članku 29. Zakona o izmjenama i
dopunama Zakona o porezu na dohodak (NN 143/2014)
II . Pravo na isplatu dividende imaju dioničari koj i su na 30. dan nakon održavanja Glavne
skupštine upisani u depozitori j Središnjega klirinškoga depozitarnog društva d.d., Zagreb.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

hahaha, objava o 180 kn dividende i netko poklopi 6 komada 🙂
nije loše, 6,3%, iako vjerujem da nas ima dosta koji smo očekivali 200 kn + dividendu
projekcije – 3.300 kn + do d-daya?

stern, to je zapanjujuće koliko gluposti je na ovoj nasoj burzi. znaju li ti ljudi uopće čitati. nevjerojatno, i vrlo , vrlo poučno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

mislio sam da ce dividenda biti izmedju 200-250 kuna , ali i ovo mi izgleda dobro .

nego, dali netko ima ideju koliko bi ovo moglo vrijediti u slucaju nekog preuzimanja ?

a sigurno ne koliko sad vrijedi, to je i slijepcu jasno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


nego, dali netko ima ideju koliko bi ovo moglo vrijediti u slucaju nekog preuzimanja ?

Neće tu biti nikakvog preuzimanja, eventualno prodaja tvrtke, cijena između 9500-10000 kn po dionici.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

eh sad, mlo je 9500-10 000 kn, ja hoću 9500 – 10 000 euro i ne zanima me što to nema veze s zdravim razumom niti će mi to itko ikada ponuditi.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ide li preko SKDD isplata?

JDOS-fin2016-1H-NotREV-N-HR.pdf:
Vaš link …

D Day

New Report

Close