JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto sam ja ovo kupovao po 3500? Kad evo ide i niže.

Ovdje postoji nevidljivi nalog s nepoznatom količinom na prodaji po 3020.

200 kn dividenda…

Točka 10.

I. Vlasnicima dionica isplat će se dividenda u iznosu od 200,00 kuna po dionici
http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Pozdrav

svi smo mi Crobex


200 kn dividenda…

Točka 10.

I. Vlasnicima dionica isplat će se dividenda u iznosu od 200,00 kuna po dionici
http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Pozdrav

“Vlasnicima dionica isplat će se dividenda u iznosu od 200,00 kuna po dionici. Dividenda će se isplatiti iz dijela kumulirane zadržane dobiti formirane na temelju odluka Glavne skupštine u razdoblju 1. 1. 2005. – 31. 12. 2011., a sukladno članku 29. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o porezu na dohodak (NN 143/2014).”

Nema odbijanja poreza i prireza?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

pad dobiti, smanjena dividenda, smjene u Upravi, spušta tržnu cijenu dionice. Dokle?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Sjela dividenda, 200kn po dionici.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ide li dividenda preko SKDD ili isplaćuju samostalno? Meni nije sjela.

Ne ide preko SKDD

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Znači treba im poslati podatke? Ima li tko mail na koji se može poslati broj računa?

Prije par godina prilikom isplate prve dividende dobio sam uputu da podatke dostavim na: Jadransko osiguranje d.d Direkcija društva, Listopadska 2, 10000 Zagreb ili pitaj na tel. 013036221

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Prije par godina prilikom isplate prve dividende dobio sam uputu da podatke dostavim na: Jadransko osiguranje d.d Direkcija društva, Listopadska 2, 10000 Zagreb ili pitaj na tel. 013036221

Super, hvala puno!

Ako mi netko moze reci, da li se dividenda uplacuje automatski na PBZov racun kod onih kojima su dionice na PBZ Brokeru, ili?
Kolega je prebacio sa SKDD na PBZ svoje dionice, no ne vidi da mu je sjela dividenda.

New Report

Close