JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premija tone sve dublje, u srpnju pala 4,76 posto, na 5,4 milijarde kuna

mislim da se bliži čas kada će Grgići prodati ovaj biznis. Po mojem skromnom mišljenju – već su malo zakasnili.

Niam nikada pratio ovu u dionicu čisto zbog vlasničke strukture, ali mislim da bi tu moglo nešto biti, ako će pametno sad je vrijeme za to, čak malo i kasne kao što velite.
Samo što oni uvijek prtljaju i muljaju nešto….
Pitanje je kada i ako budu išli prodavati što će potencijalni kupci misliti o svemu tome i hoće li im se to činiti prerizično, klijentelu imaju, i to dobru bazu i tu vidim najjači prodajni argument.
Iako, generalno relativno jeftino s OK dividendama koliko vidim, ali mutne poslovne prakse.

Kad dividenda dolazi?

Piše na mojedionice.com do 25.08. Biti će vjerojatno ovih dana

Meni je stigla danas na PBZ

[color=blue][/color]

ZaBa takodjer, 217,XX čistog po dionici, lokacija Zagreb

Jeste bili dobili neko pismo da treba dostavit podatke? ja osobno nisam a kupio sam pocetkom 7. mjeseca tj prije 21.7.


Jeste bili dobili neko pismo da treba dostavit podatke? ja osobno nisam a kupio sam pocetkom 7. mjeseca tj prije 21.7.
prošle godine je ovo bio dobar i brz kontakt

nikolina.horvat-kostanjsek@jadransko.hr

01 3036410

kao što piše na prethodnoj stranici, sretno

Nestalo je jeftinog JDOS-a na asku

Urušava se Grgićeva premija, Euroherc pao 12%, Jadransko 17%

http://www.poslovni.hr/forum/tema/urusava-se-grgiceva-premija-euroherc-pao-12-jadransko-17-35074

nekome je stalo da se ovo što jeftinije pokupi – to je dobra vijest

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ako ti vidiš budućnost u konstantnom padu premija, kupuj.

Pad je zaustavljen kolega. Nakon pročitanog članka nameće se pitanje zašto nije stavljen naslov npr. “Pad premije Allianza 26%” ?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close