JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drugi tjedan je isplata dividende

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Je li sjela kome dividenda? Ja je još ne vidim, a 10.12. je bio rok za isplatu ako se ne varam.

Meni sjela jucer.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Nije ni meni još sjela. Zaba

sjela jucer, PBZ

Meni još nije sjela. Vidim ima nas još u zabi kojima nije sjela

Evo sjela i meni Božićnica 🙂
zaba

Jos nista. Bit ce da im treba poslati podatke za isplatu. Jel zna netko mail?

nikolina.horvat-kostanjsek@jadransko.hr

01 3036410

Nazovi prije toga i pitaj dal su ti uplatili, moje podatke imaju al im ovi iz skdd nisu poslali, ljubazna gospodja mi rekla danas ujutro da ce mi uplatit i dividenda mi vec sjela 🙂
samo sam im mailom poslao broj tekuceg racuna.

po dionici 219,75 kuna

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja – JDOS

16.05.2014 13:02:21

Sukladno čl. 283. st. 1 Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala izdavatelja Jadransko osiguranje d.d. u segment promatranja zbog prijedloga odluke Glavnoj skupštini o isplati dividende u iznosu 257.00 kn po dionici

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

http://www.banka.hr/hrvatska/nijedno-poljoprivredno-imanje-nema-osiguranje-od-poplava

Žalosno je koliko su ljudi izgubili u ovim poplavama, a gotovo nitko nema osiguranje od poplava. Možda će u budućnosti sve više poljoprivrednih imanja osigurati upravo i protiv poplava.

Na greškama se uči, no bolje tuđim nego li svojim. Tako da ovaj segment osiguranja od poplava i sl. ima veliki prostor rasta.

Premija tone sve dublje, u srpnju pala 4,76 posto, na 5,4 milijarde kuna

mislim da se bliži čas kada će Grgići prodati ovaj biznis. Po mojem skromnom mišljenju – već su malo zakasnili.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close