JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ga. A šta reći, morat ćemo se još malo strpiti. Bitna je šira slika, ova mala kolebanja su igrice koje izgleda ne možemo izbjeći a ni kontrolirati. Najbolje onda sačekati da im igre dosade… Neće moći tako još dugo.

ponovo pred kraj rušenje ali ne pada više ispod 9000kn…..[smiley2]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Očekujem nastavak pozitivnog trenda i ove sedmice naročito kod dionica kao šta je JDOS tj.dionica
sa puno očekivanja [smiley2]

ne izgleda nam dobro k/p danas

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

ne izgleda nam dobro k/p danas

Kako ne? Kupnja jaka a prodaja tanka. Do 9500 samo 24 kom.


miclav: ” ne izgleda nam dobro k/p danas ” Kako ne? Kupnja jaka a prodaja tanka. Do 9500 samo 24 kom.

oko 11 prva kupnja je bila na 8600, ovo je sada sasvim druga slika

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

dobro jutro……
http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=5ae5d7d4f9debeb18c7e0718c00d902c&newsId=3038%5Bsmiley2%5D

pozdrav

svi smo mi Crobex

može li k7p

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati

JADRANSKO OSIGURANJE d.d. – uvrštenje u kotaciju JDD
(2007-10-02)

[color=blue]Dana 03. listopada 2007. godine[/color], u Tržište dionicama javnih dioničkih društava biti će uvrštene redovne dionice JADRANSKO OSIGURANJE d.d. iz Zagreba.

Trgovina predmetnim vrijednosnim papirima počet će u istog dana (03. listopada 2007. godine) pod burzovnim simbolom JDOS-R-A putem trgovinskog sustava BTS gdje se dosad trgovalo u sklopu Usporednog tržišta. (ZSE)

Kupnja – JDOS-R-A
2 9.100,00
50 9.010,00
5 9.001,00
1 8.600,00
12 8.506,00

Prodaja – JDOS-R-A
5 9.355,00
2 9.425,36
2 9.499,00
14 9.499,99
3 9.500,00

Ignore: KressoM, delux

kad bi se to trebalo dogoditi…..JDD kotacija


Šta nisi prije pito [smiley2]

Koja je uloga ovog naloga od 50 kom na 9299? Ako je za strašenje to mu onda nije pametno jer bi ga netko lako mogao poklopiti. A ako mu je stvarno nakana prodati onda bi trebao preispitati svoje motive jer ne vjerujem da prodaje s nekakvom velikom zaradom a dobre vijesti stižu. Ne razumijem. Kada bi maknuo svoj nalog siguran sam da bi brzo bili na 10 000 ili blizu.

A šta ćeš, ili ne čita vijesti pa misli da je sada dobro vrijeme da pobjegne bez gubitka, ili je zalutao na burzu pa jednostavno ne zna (u što ne vjerujem jer ne bi uložio u nešto pola milijuna a da nije upućen), ili je jednostavno zlonamjeran. Da se ovo događalo prije dva tjedna rekao bih, ha dobro, čovjeku treba novac za HT, ali eto, nije ni to. I za VERN je kasno, ne znam, možda mu je za ATGR. Ako i je, svejedno bi se mogao malo strpiti i dobiti puno više za svoj paket.

I evo, dok ovo pišem, nalog mu prošao [smiley2] E, al sada se maknuo i ovaj sa 50 kom na kupnji. Koje igre…

Ha, možda je ovaj sa 50 kom na kupnji uzeo paket sa prodaje. Ne bih se čudio. Čovjek vidio da nema šta čekat.

New Report

Close