JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto ga Hogare: EUROHERC OSIGURANJE d.d. – Obavijest o podjeli dionica (2007-08-30) U sustavu Središnje Depozitarne Agencije provesti će se korporativna akcija podjele dionica društva EUROHERC OSIGURANJE d.d. na slijedeći način: Jedna dionica oznake EHOS-R-A, nominalnog iznosa od 2.000,00 kn dijeli se na 10 dionica pojedinačnog nominalnog iznosa od 200,00 kn te će ukupni broj redovnih dionica oznake EHOS-R-A, nakon provedbe korporativne akcije biti 305.010 pojedinačnog nominalnog iznosa od 200,00 kn. http://www.zse.hr/novosti/1015-07-EHOS_podjela.pdf

Baš si me preduhitrio a već sam htio postati link. Sada već imamo dva značajnija događaja u bližoj budućnosti koja bi se trebala odraziti na trend cijene – uvrštenje u JDD kotaciju i likvidniji EHOS – a ako to ne promijeni trend onda mislim da klizimo i ispod 8k

Hogar vozi Volvo


Sjećam se kako su donedavno svi govorili: nema šanse da se trguje ispod 9K. A vidi sad?


Sjećam se kako su donedavno svi govorili: nema šanse da se trguje ispod 9K. A vidi sad?

Nemoj samo slušati druge nego mućni i svojom glavom. Eto ja zato sada recimo kupujem.

E baš smo se zacementirali na 8600 kn! Molim kolege da svoje kućne, limene i druge ljubimce ili ljubimice osiguravaju u EHOS-u kad već ne možemo na drugi način utjecati na rast dionice

Hogar vozi Volvo

E, jedva čekam da svog malog “žabara” registriram početkom slijedeće godine, to mi je jedan od najdražih dana u godini-posjeta JDOS-u


Ja sam zvao nedavno, pa su mi rekli da podatke posaljem na vanja.skoko@jadransko.hr (jmbg i tekuci). samo se radi o uplati od 60 kuna po dionici.

Nisam dobio odgovor na e-mail.[smiley3]

Poštovani Dioničaru,

– svi dioničari koji su upisani u registru dionica (SDA) na da 06.07.2007. imaju pravo na

dividendu za 2006. poslovnu godinu

– iznos dividende je 60,00 kuna po dionici, a rok za isplatu je prema Skupštinskoj odluci do 15. 10.2007., međutim isplata će biti i prije i to najvjerojatnije preko SDA

– ukoliko nam budu potrebni vaši podaci mi ćemo vas obavijestiti.

S poštovanjem!

POSLOVNA TAJNICA

Vanja SKOKO

RH-10000 ZAGREB

Listopadska 2/V

tel. 00385 [0] 1 303 6500

fax. 00385 [0] 1 303 6950

pisao sam i gđa mi je odgovorila u istom danu……

mrtva trka danas ali prodaja se ne da ispod čarobne granice od 8600 kn

Hogar vozi Volvo

dotakli i ovo

SKORa-M-A[color=blue][/color]

ima li netko zelje prognozirati buducnost ove dionice??
ja sam misli da ovak nisko nece nikad……no misliti je ….. znati[smiley7]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Izgleda je na prodaji JDOS više “drhtavih ruku” negoli “čvrstih ruku”. A zašto ide ovako nisko,
vjerojatno zato jer oni koji prodaju su zadovoljni i s ovom cijenom. Možda nisu kupovali po
9-10 tisuća dionicu.


Izgleda je na prodaji JDOS više “drhtavih ruku” negoli “čvrstih ruku”. A zašto ide ovako nisko, vjerojatno zato jer oni koji prodaju su zadovoljni i s ovom cijenom. Možda nisu kupovali po 9-10 tisuća dionicu.

Mislim da nitko nije zadovoljan sa ovom cijenom asmo ljudi gube živce gledajući rast ostalih dionica. Možda nešto krene nakon što je izvršen stock split EHOS-a – danas opasan promet jednom dionicom!

Hogar vozi Volvo

New Report

Close