JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1,7 mil. po prosječnoj malo ispod 9000. Lijepo, nema šta.

Evo nas na 8700. Kupnje ima, ali prodaje se po bidu. Očito ćemo još dolje, šmrc.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Ne vjerujem da će još dolje, ipak je ovo odlična dionica s interesom velikih za kupnju (ali čekaju u pozadini). Ovo po bidu prodaju po par komada mali koji su kupovali na 9500-11000 i sad rade najgoru stvar koja se na burzi može napraviti – prodaju dionicu kad je na samom dnu. Nedavno su bili veliki prometi JDOS-a, ali naravno na oko 9000 kn kad su prodavali izvorni dioničari, a kupovali veći igrači. Sad u panici prodaju mali jer oni nikad ne nauče kad treba kupovati, a kada prodavati.

Ignore: KressoM, delux

naučiti će.samo je pitanje hoće li tada imati s čim kupovati !?[smiley10]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

kupio sam na 9900 i najgore od svega mi je dok vidim dionicu na 8998 i osjećam s eko da je na 9900

šala mala !!??[smiley8][smiley3][smiley2]

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Mislim da će EHOS-ov split stock napokon pokrenuti tu dionicu iz višemjesečne letargije a time će i JDOS ponovo u fokus. 9000 će tada biti vrlo jeftino i to znaju svi veliki koji su kupovali na tim razinama i sada ju ne prodaju!

Hogar vozi Volvo


Mislim da će EHOS-ov split stock napokon pokrenuti tu dionicu iz višemjesečne letargije a time će i JDOS ponovo u fokus. 9000 će tada biti vrlo jeftino i to znaju svi veliki koji su kupovali na tim razinama i sada ju ne prodaju!

Kad ide taj split stock?

When buying shares, ask yourself, would you buy the whole company?

Hogar:

Mislim da će EHOS-ov split stock napokon pokrenuti tu dionicu iz višemjesečne letargije a time će i JDOS ponovo u fokus. 9000 će tada biti vrlo jeftino i to znaju svi veliki koji su kupovali na tim razinama i sada ju ne prodaju!

Kad ide taj split stock?

Hogar je valjda u Splitu i pije stock pa mu se nešto pomiješalo.[smiley2]

da,da bit će split stock, ne znam u kojem omjeru i kada ali kad
bude trebalo bi prema gore povući ovu odličnu dionicu

Neznam za stocksplit EHOS-a, ali on bi definitivno podigao likvidnost te dionice koja bi indirektno pomogla i JDOS-u. Ono što je meni važnije za JDOS je uvrštenje u JDD kotaciju koje će se dogoditi kroz nekih mjesec dana, a većom transparentnošću podići i interes velikih investitora ponajprije mislim na fondove, a time će i cijena otiči na veće razine.


Neznam za stocksplit EHOS-a, ali on bi definitivno podigao likvidnost te dionice koja bi indirektno pomogla i JDOS-u. Ono što je meni važnije za JDOS je uvrštenje u JDD kotaciju koje će se dogoditi kroz nekih mjesec dana, a većom transparentnošću podići i interes velikih investitora ponajprije mislim na fondove, a time će i cijena otiči na veće razine.

to što si napisao je i moja želja ali zašto fondovi sad ne dokupljuju kad je cijena ovako
nisko bez obzira što nije uvrštena u jdd ? pa neće valjda čekati da ode na 11000,00 da
počnu kupovati….

Jel to prva kupnja 8.101,01?

No respect

New Report

Close