JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDOS (Jadransko osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako komentirate ovaj dan sa preko 3 milje kune prometa na JDOS-u???

Jeftino pa se kupuje!

Skoro ko promet u zadnja 2 mjeseca

cijena je još odolijevala u četvrtak ali jučer ipak na -2,xx down

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Moram priznati da pomalo gubim strpljenje u ovoj dionici. Ništa se ne događa, nema ozbiljnijih kretanja, Grgić je nepouzdan partner, EHOS stoji itd. Oće me netko razuvjerit u budućnost dionice? [smiley4]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Evo još milja,dali se to nešto sprema????

Bio bih jako zahvalan kada bi netko stavio k/p.


Bio bih jako zahvalan kada bi netko stavio k/p.


Evo još milja,dali se to nešto sprema????

Ne bi rekao da se nešto posebno sprema, jednostavno oni koji imaju lovu u ovom trenutku su uočili jako dobru priliku za kupnju i krcaju se koliko im god neko hoće prodati ispod 9000. Kada se dionica opet vrati u fokus otići će vjerovatno i preko 11000 gdje joj je i mjesto.

Po pokazateljima je trenutno dobro podcjenjena u odnosu na konkurente . [smiley2]

[color=blue]When you are in Texas look behind you, coz' that's where the Ranger's gona B![/color]

Slažem se sa tobom ali toliko koliko je potrgano u zadnja dva dana nije u zadnjih par sedmica ,a i onda je cijena bila ok. Više mi to izgleda scenariji luke ploče do prije mjesec dana kad je cijena padala na malim prometima a onda veliki prometi prije skoka .
Vidit čemo uskoro barem se nadam a u nadi je spas [smiley7]

sda 15.7. – 20.8.

1. GRGIĆ DUBRAVKO 18.750 15
2. LAVRIĆ RADOSLAV 12.220 9,78
3. GRBAVAC MIROSLAV 11.967 9,57
4. ČEKO ANKICA 8.150 6,52
5. GRGIĆ MLADENKA 5.550 4,44
6. COTA BRANKO 3.494 2,8
7. PAVLOVIĆ RADOSLAV 3.160 2,53
8. LEROTA ZLATKO 3.160 2,53
9. COTA MIRAN 2.456 1,96
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 2.400 1,92

3. +1.087
6. -1.087

više zbog statistike da eventualno vidimo tko kupuje sa ovih 200 kom zadnjih par dana.

usputno se pokazalo da se još uvijek preslaguju unutar top10 van burze.

ink

Ima netko k/p?

Meni ovo izgleda više kao lagana bežanija, nego krcanje. Lupa se po asku, a cijena pada kao da dna nema.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

New Report

Close