Izlazne ankete: Grabar Kitarović dobila 51,4 posto glasova, Josipović 48,6 posto!

Naslovnica Forum Komentari članaka Izlazne ankete: Grabar Kitarović dobila 51,4 posto glasova, Josipović 48,6 posto!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma meni je draže gledat žensku na televiziji nego nekog dikobraza ili zaleđenog…

A BALVANA!!! :) :) :)

Komedija je da u 21. Stoljeću uz sigurno net bankarstvo, fiskalizaciju…… Mi glasamo još kao da smo u kamenom dobu 🙂

Šta je problem napraviti sistem, gdje bi svatko na temelju svog OIBa i nekog sistema indentifikacije moga u svakom trenutku glasati, bilo za koje izbore, bilo za prikupljanje glasova za referendum, cijena nakon izrade sustava = 0 🙂

Bar danas vecina građana ima komp, smartphone, tablet, a za one starije ili koji nemaju se lako u skolama ili u nekim prostorijama organizira.

Vrlo jednostavno bi se potvrđivalo broj aktivnih glasača, možeš bit bilo gdje da bi glasao, jednostavno elegantno, besplatno…

čestitke svim kandidatima koji su sudjelovali u izborima, još više pobjednici predsjednici Kolindi i najviše Hrvatskoj [emo_palacg]

mislim da online glsaovanje još uvijek nije moguće, sistem identifikacije nije masovno riješen…ali da, za početak su mogli dati mogućnost svim onim sa postojećim e-gov vjerodajnicama online glasovanje, bio bi to dobar test

Onemoguće no je dijelu birača i ovo glasovanje a kamoli da bi uveli online. Zapadna obala Amerike ima jedno mjesto za glasanje,cijela BiH pet mjesta….i fizički je nemoguće da bi svi glasali. Ako je po zakonu tako da svi državljani mogu dati glas onda je protuustavno da ih se ovako spriječi pa imamo prizore da se ljudi tiskaju kao stoka. Sramno i protuustavno

on line glasanje je jednostavno nemoguće izvesti da bude anonimno, tj. osigurati da nitko naknadno ne može vidjeti tko je kako glasao.

HRVATSKI SAN SVIH ŽENA POLITIČARKI

Mala djevojčica iz zabačene sredine surove prirode ,došla je na vlast. Tome je prethodila njena prgava narav,da već u mladosti učini nešto značajno. Prevela je malu knjižicu na Esperanto.Onako šarmanstnu i odlučnu poslali su je u Ameriku stricu ili teti,ili je sama pobjegla..,nije objašnjeno u biografiji,,,,zašto nema završene fakultete u Hrvatskoj.. Baš u jeku veselja HDZ-au Hrvatskoj, došla je natrag, zapažena od strane impotentnih političara kojima se umilila…..i koji su izbrusili svoje muške stavobe u politici.
Lansirali su je do zvijezda, bez ikakvog obrazovanja.Znala je jezike.
Našla je obrazovanog muža, kojem je pranje suđa najdraži posao uz čuvanje djece.
Ona zarađuje za sve…. …nismo još vidjeli ni djeci ni njene roditelje…

Kako joj ističe radni odnos na unosnom radnom mjestu, a i djeca moraju u
srednje škole, raspituje se za povratak u RH. Jeftinije je u RH.
Osnažena poznanstvimau Americi, traži najbolje. Nailazi na utučenog Karamarka koji vidi spas za sebe i posrnule i smijenjene smutljivce iz HDZ-a.
Sklapaju savez i dogovore stretegiju.
Ako treba dat će nmovac i BIH. Nailaze na plodno tlo nezadovoljstva u BIH,
i siromašnim dijelovima Hrvatske…Uz aktivaciju sveg raspoloživog, tijesno,
dobivaju izbore…..Stranka se veseli povratku na unosne pozicije…

Ključna figura koje se boje je PREMIJER MILANOVIĆ. Njegov cinizam, hladnoća
i prezir je prepreka ………..vidjet ćemo kako će se postaviti…


miami, malo pristojnosti molim!

Ovaj miami je primjer jednog od onih tolerantnih koji svima dociraju o toleranciji i međusobnom uvažavanju. Osim što mu već iz naslova vrišti seksizam (“HRVATSKI SAN SVIH ŽENA POLITIČARKI”), piše gluposti, jer Kolinda je završila fakultet u Hrvatskoj, a u inozemstvu je bila samo neko vrijeme na prestižnoj stipendiji. Onoj o kojoj dobar dio hrvatskih prof. dr. može samo sanjati.

Čestitke prvoj hrvatskoj predsjednici!

Nego, dajte nam Zokija! Zokija!!! Nema mi draže nego kad komentira popušene izbore, pa počne trabunjat. Zato Zokija, Zokija amo jer utjehe nema u Ivi…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Nego, dajte nam Zokija! Zokija!!! Nema mi draže nego kad komentira popušene izbore, pa počne trabunjat. Zato Zokija, Zokija amo jer utjehe nema u Ivi…

taj uvaženi gospodin, koji je dobio povjerenje prije tri godine da sve što tada nije valjalo mijenja i popravlja, jedino što je zapamtio da je Sanader pokrao i mantra o tome stalno, čak se drznuo nazvati se državom, o one druge hajdučijom
(to mu valjda ostalo iz tatičinih priča), stoga želim uvaženom gospodinu poručiti da ne pripadam niti jednoj političkoj opciji, ne daj bože hajdučiji( čak ni utakmice Hajduka ne gledam) ali sam za ovaj puta izabrao dati glas gospođi Kolindi, uvažavajući sve njene nedostatke, jer nitko ne može biti savršen, osim što to Milanović za sebe samog misli, zbog svega toga zaključujem, da je gospodin isključiv(bilo bi to dobro u pravom smislu riječi), neslušljiv, negledljiv, vjerojatno nejestiv i neprobavljiv, sigurno kvarljiv i Sanja bi vjerojatno dodala nesexljiv

Sve bolje od boljeg. Jucera pobjeda gdje Kolinde Grabar Kitarovic. Danas Ustavni sud srusio pravomocnu presudu Branimiru Glavasu. Pitam se sto je slijedece???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

I evo slijedece Ustavni sud suspendirao cijeli obiteljski zao drugarice Milanke Opacic. Dobrim vijestima ocito nema kraja.Ovo je presedan jer se prvi put suspendira cijeli zakon.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/ustavni-sud-suspendirao-obiteljski-zakon-ministrice-opacic-983753

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close