IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čovjek ući dok je živ a vumre kak bedak.

Iznad 450 E ipkk vozi u zelenom, to valja dobro apsolvirati. Na 500 E to je već lijep koncet.

To je po pitanju cijene. Po pitanju uroda valja ako tko zna malo prikazati kako digestija i prinos po hektaru utječu na troškove proizvodnje. 2016/2017 je bila rkordna godina po tome tako da namj je važno znati vrijedi li ovaj raspon 450-50 eura i za prosječne gofine, dakle _ (prinos 55 t ŠR/ha ; digestija 15,5).

2016 je doživjela – 81 t prinos i 16,33 digestija

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Čovjek ući dok je živ a vumre kak bedak.

Iznad 450 E ipkk vozi u zelenom, to valja dobro apsolvirati. Na 500 E to je već lijep koncet.

To je po pitanju cijene. Po pitanju uroda valja ako tko zna malo prikazati kako digestija i prinos po hektaru utječu na troškove proizvodnje. 2016/2017 je bila rkordna godina po tome tako da namj je važno znati vrijedi li ovaj raspon 450-50 eura i za prosječne gofine, dakle _ (prinos 55 t ŠR/ha ; digestija 15,5).

2016 je doživjela – 81 t prinos i 16,33 digestija


evo da pojasnim izbrisani post, jer vidim neki ne uvažavaju vašu prvu rečenicu i ne žele se uopće potruditi oko njenog prvog dijela, nego mirno i spokojno samo čekaju drugi dio,
znači, godina je izrazito sušna, što će vjerojatno prouzročiti nešto slabiji urod, ali će zato korijen repe biti znatno bogatiji šećerom, tako da možemo očekivati vrlo dobru digestiju i proizvodnju kvalitetnog šećera, uz manju proizvodnju nusproizvoda (repin rezanac, melasa) što će sigurno utjecati na potrošnju energije za preradu u kampanji, znači s manje sirovine, veća ili jednaka proizvodnja šećera, a mrkva je bila samo ilustracija, jer spada u korjenasto povrće

http://www.svijet-kvalitete.com/index.php/prehrana/3577-sgs-certificirao-tvrtku-tvornica-secera-osijek-d-o-o-prema-zahtjevima-norme-iso-50001-2011

“Dobiveni šećer i ostali proizvodi udovoljavaju najvišim standardima ove industrije. Društvo danas broji 280 radnika. Tvornica šećera Osijek je danas jedna od najmodernijih šećerana u ovom dijelu Europe.

LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?


LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?


68mil. + 21 mil. mjenica


LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?

Dragi kamikaza, pogledaj malo koji post više. Nisi prvi koji je pokušao taj ulet. Sve lijepo piše u kons revidiranom.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?

Dragi kamikaza, pogledaj malo koji post više. Nisi prvi koji je pokušao taj ulet. Sve lijepo piše u kons revidiranom.
[/quote]

Kakav ulet ?



LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?


68mil. + 21 mil. mjenica
[/quote]

mllr

Hvala na informaciji

Pretpostavljam da se referiras na revidirano izvjesce 2016.

Mjenice 21 MHRK (pdf stranica 78)
Ovih 68 MHRK … kako si dosao do toga?

Ja sam nasao na pdf stranici gdje se govori o 65.7 MHRK od najvece grupe kupaca u zemlji (prevedeno kupci koji kupuju najvece kolicine robe pretpostavljam)



LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?

Dragi kamikaza, pogledaj malo koji post više. Nisi prvi koji je pokušao taj ulet. Sve lijepo piše u kons revidiranom.
[/quote]

kakav kamikaza, da li ti uopce mozes normalno razgovarati, ako nastavis ovake jednostavno cu te staviti na ignore

btw. Ja imam ovu dionicu, vjerojatno puno duze i puno vecu kolicinu nego ti

Kao sto svi znamo zbog ekskluzivnog prava prodaje na EU trzistu kao i ukidanja kvota i mogucnosti plasmana na Svjetsko trziste nakon 9. mjeseca ove godine, ova dionica jest debelo podcjenjena

Problemi koji mogu zakociti rast:

1. Aktualni problem izlozenosti AGROKOR-u

Ono sto imamo s kraja 2016. je stanje prije nego sto je AGROKOR poceo svoj labudji pjev, ali takodjer ne tako daleko od pocetka krrize. Znaci mozemo to uzeti kao referencu
Od ovih 65.7 MHRK potrazivanja od najvecih kupaca, to ne mora biti samo KONZUM, moze biti da je dio u KAUFLAND-u, Lidl-U, ostalim lancima
Mjenice su pretpostavljam 100% vezane za AGROKOR

2. Zito kao vecinski dionicar

Zito kao vlasnik 85.25% + valstite dionice 4.35%
Koliko je realna mogucnost istiskivanja malih dionicara?




LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?

Dragi kamikaza, pogledaj malo koji post više. Nisi prvi koji je pokušao taj ulet. Sve lijepo piše u kons revidiranom.
[/quote]

kakav kamikaza, da li ti uopce mozes normalno razgovarati, ako nastavis ovake jednostavno cu te staviti na ignore

btw. Ja imam ovu dionicu, vjerojatno puno duze i puno vecu kolicinu nego ti
[/quote]

To što si pitao piše ravno 5 cim iznad tvog pitanja. Ako si tako dugo i tako predano unutra, kako ti to može promaknuti. Ako nisu kamikaza, odlično, što manje kamikaza, što više pismenih ulagača, to bolje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...





LeoNT

Koliko je IPKK izlozen AGROKOR-u, imas li taj podatak?

Ako postoji izlozenost pretpostavljam da je to samo u Accounts Receivables, znaci kao dobavljac?

Dragi kamikaza, pogledaj malo koji post više. Nisi prvi koji je pokušao taj ulet. Sve lijepo piše u kons revidiranom.
[/quote]

kakav kamikaza, da li ti uopce mozes normalno razgovarati, ako nastavis ovake jednostavno cu te staviti na ignore

btw. Ja imam ovu dionicu, vjerojatno puno duze i puno vecu kolicinu nego ti
[/quote]

To što si pitao piše ravno 5 cim iznad tvog pitanja. Ako si tako dugo i tako predano unutra, kako ti to može promaknuti. Ako nisu kamikaza, odlično, što manje kamikaza, što više pismenih ulagača, to bolje.
[/quote]

Zato sto mi predstavlja ispod 0.1% portfolio-a i usao sam iz razloga sto sam mislio da ce ici prodaja Secerane

Sada zelim to clarify neke stvari kako bih skupio dovoljno informacija da li se isplati puno zesce uci unutra, jer postoji potencijal

New Report

Close