IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema nas na popisu niti redovitog niti u modalitetu dražbe, jesmo li delistirani ? po nalozima bih rekao da bi mogli trgovati, vidljivi su, koje Xetranje na ovoj burzi, baš cukreno


nema nas na popisu niti redovitog niti u modalitetu dražbe, jesmo li delistirani ? po nalozima bih rekao da bi mogli trgovati, vidljivi su, koje Xetranje na ovoj burzi, baš cukreno

na kojem popisu nas nema?
na popisu zse (Pregled trgovine na Uređenom tržištu) su dionice kojima se trgovalo danas…

ako to mislis



nema nas na popisu niti redovitog niti u modalitetu dražbe, jesmo li delistirani ? po nalozima bih rekao da bi mogli trgovati, vidljivi su, koje Xetranje na ovoj burzi, baš cukreno

na kojem popisu nas nema?
na popisu zse (Pregled trgovine na Uređenom tržištu) su dionice kojima se trgovalo danas…

ako to mislis
[/quote]
jutros je nije bilo na popisu dionica kojima se trguje u modalitetu redovite trgovine, sada je

http://zse.hr/default.aspx?id=78160

http://www.seebiz.eu/vijetnamci-najavili-zvanicnu-ponudu-za-preuzimanje-bijeljinske-secerane/ar-159748/

A Kostić kaže da tu kruha nema…

Koje to veze ima sa nama??


Koje to veze ima sa nama??

noiz

Sada kad se skidaju kvote i kada ce se visak secera plasirati na Svjetsko trziste, a istovremeno EU Market je hadged visokim uvoznim carinama i predstavlja ekskluzivno trziste za secerane unutar EU, mislim da ce ici okrupnjivanje unutar EU (ako si dovoljno velik, mozes diktirati cijenu, ili jednostavno kupiti pa zatvoriti sto se vec dogadjalo u drugim zemljama EU istocnog bloka), tako da ja vjerujem u ponudu za preuzimanje Osjecke secerane u periodu do 2 godine.


Koje to veze ima sa nama??

Bilo je govora da šećera ima viška,da se to nema gdje prodat, pa je Kostić rekao kao komentar na prodaju Grčkih šećerana u Srbiji da je to promašeno da ima previše svega… ipak ima interesa za industriju to sam htio reći..



Koje to veze ima sa nama??

noiz

Sada kad se skidaju kvote i kada ce se visak secera plasirati na Svjetsko trziste, a istovremeno EU Market je hadged visokim uvoznim carinama i predstavlja ekskluzivno trziste za secerane unutar EU, mislim da ce ici okrupnjivanje unutar EU (ako si dovoljno velik, mozes diktirati cijenu, ili jednostavno kupiti pa zatvoriti sto se vec dogadjalo u drugim zemljama EU istocnog bloka), tako da ja vjerujem u ponudu za preuzimanje Osjecke secerane u periodu do 2 godine.
[/quote]
Opstaju samo najbolji i najveći u toj branši,kada dođe okrupnjavanje u sam završetak pitanje je kako će se kreirat i koja će biti cijena šećera…. Moglo bi ovo biti jako profitabilno kroz koju godinu

A do onda saniranje Todorićevih ostavština


http://www.seebiz.eu/vijetnamci-najavili-zvanicnu-ponudu-za-preuzimanje-bijeljinske-secerane/ar-159748/

A Kostić kaže da tu kruha nema…


tako je i ovaj s 500 kom na 119 stavio nalog da malo poplaši, od tada je prilično otišla dolje, ali on i dalje nije ništa prodao, prodaje li ih uopće ? ili malo plaši drhtave ručice ?


Koje to veze ima sa nama??

http://www.seebiz.eu/vijetnamci-najavili-zvanicnu-ponudu-za-preuzimanje-bijeljinske-secerane/ar-159748/,
nema gotovo nikakve, ali ako ste pratili ta je šećerana bila Moralićeva, ne znam da li je RS uopće to riješila s njim, čini mi se da sud još traje, ali ta šećerana uopće nije u pogonu posljednjih 6-7 godina i opet ih zanima, a znamo da Bijeljina i Osijek nisu uopće daleko, tako da možda i njihovo oko dobaci do Osijeka, možda to i Zadro vidi, ali ni Pipunić nije slijepac, znači, bez obzira na priče o neisplativosti proizvodnje šećera na ovim cijenama, mnogi su zainteresirani upravo za šećerane, možda ipak znaju da je oporavak cijena na vidiku

Nisam siguran ali mislim da je Moralić pokušao kupit ali nije uspio. Na tim prostorima se gleda tko je od kuda a Bijeljina ju u republici srpskoj

New Report

Close