IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Volio bih da ste u pravu.

No, zašto je cijena dionice onda tako niska (gledajući zadnji vrh).

Pa jedan od razloga je pad cijene šećera koji ovdje na forumu nitko neće priznati.


Volio bih da ste u pravu.

No, zašto je cijena dionice onda tako niska (gledajući zadnji vrh).

Pa jedan od razloga je pad cijene šećera koji ovdje na forumu nitko neće priznati.


ne vjerujem da nemaju toliko iskustva u prodaji i kretanju cijena šećera, te da nisu čekali ovu nižu cijenu,
što u stvari i nije tako loše za dokupiti još malo na ovim cijenama, izvješće čekamo, a do tada ovi što daju po 10 kom neka pojačaju, osobno planiram tijekom godine u top 10, pa bumo vidjeli

Kad netko tako odvažno govori javno da planira u TOP10, meni to znači da nije ni blizu ulaska.


Kad netko tako odvažno govori javno da planira u TOP10, meni to znači da nije ni blizu ulaska.

vama možda , meni ne

Ako sam dobro izračunao treba vam bar 2592 dionice kako biste ušli u top10 i prešli bar trenutno desetog Agram Invest D.D.
Nije to neka velika vrijednost u novcu ali pitanje je tko će upravo vama prodati sve te dionice u godini dana.
Skoro pa biste trebali na bidu biti cijelo vrijeme na vrhu ili po asku često.
Kažem nije neizvedivo dapače pogotovo ako imate zasad par stotina dionica.
Ja sam intenzivno kupovao prije par mjeseci i nemam namjeru kupovati više u dogledno vrijeme po prosjeku 135 kuna tako da sam sada oko nule.
Sobzirom da je tresnuli to i 40% zadovoljan sam bar da nisam u većem minusu iako ke trenutne valuacije ni ne brinu.

Eno Agram invest je prodavao zadnjih dana, mozda da stavi vecu kolicinu na kupnju vjerovatno bi oni prodali s obzirom da vec duze prodaju

Ignore : renči

Ne prodaje zadnjih dana.
Prodavao je nešto sitno prije toga kupovao.
Ne znam čemu ova rasprava o ulasku u TOP10.
Možda ste vi ekipa iz Agrama pa drukate?
Hm…sve je moguće…



Kad netko tako odvažno govori javno da planira u TOP10, meni to znači da nije ni blizu ulaska.

vama možda , meni ne
[/quote]
Svaka čast,jedna od 30-tak HR firmi koje zaista vrijede

IPKK se nalazi na spisku dobavljača koji su izloženi Agrokorovim mjenicama i to na 13 mjestu, ispred Kraša.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

može link?

Evo

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

…lista nije poredana po velicini trazbina…

New Report

Close