IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Napisao sam ti zašto…ti i dalje omaložavaš mene kao iskusnog analitičara…

Vidio sam kako na VDKT dobro analiziras prije misec dana
[/quote]

Nisko, kolega, vrlo nisko.
[/quote]

To ti se desi kad se busas u prsa s izjavama iskusnog analiticara, drugi put malo pameti i skromnosti, a kad analiziras onda analiziraj sta vise mozes da te ne zadesi da nesto nisi znao ili da barem smanjis rizik od takvih mogucnosti.

Ignore : renči

Šta se ovdje očekuje od FI?
Mislim iskreno da iznenađenja neće biti a i ostali čini mi se ne očekuju bog zna što pošto se dionica lijepo zatukla a promet nikakav.


Šta se ovdje očekuje od FI?
Mislim iskreno da iznenađenja neće biti a i ostali čini mi se ne očekuju bog zna što pošto se dionica lijepo zatukla a promet nikakav.


https://www.mojedionice.com/RadControls/Chart/Image.aspx?UseSession=true&ChartID=3e467560-38cc-31bb-82ea-11ce16f8e5ba_chart_ctl00$ContentPlaceHolder1$rcDug&imageFormat=Png&random=0,29987149653019


Šta se ovdje očekuje od FI?
Mislim iskreno da iznenađenja neće biti a i ostali čini mi se ne očekuju bog zna što pošto se dionica lijepo zatukla a promet nikakav.


Vec smo raspravljali na temi oko toga, ja ocekujem jako dobro

Ignore : renči



Šta se ovdje očekuje od FI?
Mislim iskreno da iznenađenja neće biti a i ostali čini mi se ne očekuju bog zna što pošto se dionica lijepo zatukla a promet nikakav.


Vec smo raspravljali na temi oko toga, ja ocekujem jako dobro
[/quote]

Super, samo se od pozitive ne živi…

IPKK je od zadnjeg vrha pao 40%.

Zanimljivo.

Bitno da se mene proziva.

Obzirom na poslovanje, ovo je apsurdno niska cijena dionice.

Ovaj koji se danas iskrcao valjda je vidio neku bolju priliku ili su mu ti novci bili bas potrebni.

Jedino mi zao sto nemam ca$h za dokup. :-/

Bio bih zadovoljan da rezultat 1Q bude kao i rezultat za 1Q 2016.

Moguće da je dijelom izašao AGRAM INVEST D.D.

Očito traži cash pa prodaje (kao i na Belju).


Moguće da je dijelom izašao AGRAM INVEST D.D.

Očito traži cash pa prodaje (kao i na Belju).


po meni ovo nije izlaz radi casha, nego prebacivanje svoj svome u nadi da se zalijepi još kakva sitna ručica

Meni ne smeta cijena današnja jer iskreno dočekao sam taj pad..
Stavio sam nisko nalog i mislio da neću ustvari kupit ali desilo se i to.
Čudi me druga stvar a to je da ovdje ima relativno malo dioničara sa malo slobodnih dionica a vrijednost je pala preko 40% sa svim tim što ne ovisi o Agrokoru.
Valjda je ovdje bilo nekoliko neiskusnih ulagača a mislim da je tu i tamo koj Margin kredit pukao pa doveo do današnje cijene.
Ne očekujem neki veliki odbijanac do FI, jedino ako se nađe kakav zaljubljenik u ovu dionicu pa je pogura malo. 🙂
Meni se ionako ne žuri.

Cijena šećera je istina u zadnje vrijeme malo pala, ali veći dio prošlog razdoblja je bila iznad 500, čak i do 550€ u Londonu, a prošli prvi kvartal se vrtila oko 400-450, tako da bi izvješće trebalo ipak biti dosta bolje nego prošle godine.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Meni ne smeta cijena današnja jer iskreno dočekao sam taj pad..
Stavio sam nisko nalog i mislio da neću ustvari kupit ali desilo se i to.
Čudi me druga stvar a to je da ovdje ima relativno malo dioničara sa malo slobodnih dionica a vrijednost je pala preko 40% sa svim tim što ne ovisi o Agrokoru.
Valjda je ovdje bilo nekoliko neiskusnih ulagača a mislim da je tu i tamo koj Margin kredit pukao pa doveo do današnje cijene.
Ne očekujem neki veliki odbijanac do FI, jedino ako se nađe kakav zaljubljenik u ovu dionicu pa je pogura malo. 🙂
Meni se ionako ne žuri.

nama u stvari treba kakav zaljubljenik u cijelu šećeranu, a mislim da ih u budućnosti neće manjkati, jer ako se snimaju srpske šećerane, ne vidim razlog da netko nije bacio oko i na naše, Viro je ulaskom Francuza u samo 25% ostvario pozitivne pomake u proizvodnji repe ( zaštita, prinosi) i izvozu na strana tržišta, tek tada bi sve ovo imalo pravi smisao, dugoročnost, zarada, dividenda( koju za sada MP ne bi ni mrvicu podijelio s drugima, nadam se da će na Gazdinom slučaju, ipak nešto novo naučiti) i pravi smisao ulaganja, što bi rezultiralo time da se niti drugima ne žuri

New Report

Close