IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kod kolektivne panike u kakvoj smo sada, ne pomazu nikakve ni TA ni fundamenti. sve pada samo je razlika kojom ce se brzinom oporaviti.


kod kolektivne panike u kakvoj smo sada, ne pomazu nikakve ni TA ni fundamenti. sve pada samo je razlika kojom ce se brzinom oporaviti.

ovdje nije riječ o nikakvoj kolektivnoj panici, ovo više izgleda korištenje kolektivne panike, kao mogućnosti da se dionica što više sruši, eno Belju blokiran račun i padaju 5%, a mi rokamo 10% sa 8 komada i automatski djeluje s 15 komada, ovo je ipak neka druga igra na IPKK, vidim da pomalo otpušta i Agram invest, a njima baš fali love, pa prodali 60 komada,
mislim da upravo oni čekaju s ovih 350 komada na 124

Ne znam tko prodaje niti ko kupuje ali činjenica je da nam se poklopio Todorić i već tjednima neumorni pad vrijednosti šećera na svijetskim burzama, u zadnjih mjesec dana čini mi se 10% bar ili čak više.
Jel zna netko razlog?


Ne znam tko prodaje niti ko kupuje ali činjenica je da nam se poklopio Todorić i već tjednima neumorni pad vrijednosti šećera na svijetskim burzama, u zadnjih mjesec dana čini mi se 10% bar ili čak više.
Jel zna netko razlog?

pa prodaje agram od petka ga nema u topu 10 ( znači u sri prodal minimum 652 kom – trgovano 759) čet i pet prodano ukupno 945 kom – e sad koliko je njihovih ???,,,, moja procjena imaju još oko 1300 kom ako žele skroz izaći .

pepe7

Prvo su kupili, pa prodali, pa kupili, pa prodali.

Takve nazivamo špeku…


Prvo su kupili, pa prodali, pa kupili, pa prodali.

Takve nazivamo špeku…


možda su to posljedice špekulanja u djetinjstvu, ja sam to isto volio igrati, samo ovdje za to treba imati drugačije klikere, ali da su nas stjerali u rošu, jesu

Ili možda njihova procjena da će šećer dodatno pasti na svjetskim burzama

Što niste rekli da ide na 30?

Ja ocekujem jos malo nize secer pa onda povratak na 20$ kroz 4-5 misec, padne li jos malo planiran kupit malo cfd-a, valjda me india nece preduhitrit prije 😛

Ignore : renči

Analiza

Šećer nakon travnja može krenuti prema vrhu i probiti zadnji vrh zbog nestašice šećera, vrijeme će pokazati uskoro.

Kolika će biti dobit u ovoj godini?

Procjena?

Bez jednokratnih troskova prodaje spekulativnih zaliha prosle godine, dobit bi bila oko 35 miliona kuna.

Ove godine toga nece biti. Ocekujem konzervativno oko 40 miliona kuna dobit za 2017.

Sto godina odmice, vjerojatno ce i cijena secera gore obzirom na najmanje zalihe šećera u posljednjih nekoliko godina.

Također cijena šećera je usla u bull dio svog petogodisnjeg ciklusa, tako da sve upucuje na odlicnu godinu za secerane.

Gdje gledaš cijenu šećera?

New Report

Close