IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ocekujem oko 50 miliona kuna dobiti za 2017. i cijenu za godinu dana u rasponu 400-500.

Mislim da je to sasvim realno obzirom na cijenu secera i nikada bolje prinose repe u 2016. godini.

nešto ispod mojih očekivanja, ali sigurno nisu htjeli prodavati koliko su mogli, po ovim cijenama šećera, nadaju se izgleda još većem rastu cijene šećera, svjetske zalihe su na najnižim razinama, tako da ove godine cijena može potegnuti još 10-15% gore, a to s ovim zalihama, obećava dobar rezultat za 1Q,2 Q……………, a cijena dionice? biti će koliko bude, samo da proleti 200 kao kroz repu, onda smo na magarcu,
kužim ove što dodaju na bid, ali ne kužim ove što se ne sklanjaju s aska, osim ako nisu jedni te isti

Dobit je iznad mojih ocekivanja. Ocekivao sam nekih 10 miliona kuna.

hehe

Odličan izvještaj, a u ovoj može biti još samo bolji.
Čestitke dioničarima, danas piknuo malo!

Ja sam vec izjavio da ocekujem izmedju 10-20 mil tako da je sve u skladu s mojim ocekivanjima, najvece zalihe gotovih proizvoda i samih zaliha ikad tako da s ovakvom cijenom dobit moze biti jako ljepa u narednom periodu ako tako stvari ostanu, a predvidjanja su da oce .Novac po dionici je narastao na oko 50kn sta je ljepo vidit i smanjene neto financijskih prihoda jos vise tako da je i to lijep trend, dok je EBITDA na 82 mil

Ignore : renči

Brzo splasne euforija ovdje., ali i općenito vidimo burza je u korekciji.
Sezona objava je pri kraju pa ide u hlađenje sve

Kad je bila?

Zasto je book toliko bitan? Meni je recimo… nebitan.


Zasto je book toliko bitan? Meni je recimo… nebitan.

Tebi je nebitan ili općenito je nebitan?

Recimo da sam gledao book kod OPTE, nikada ne bih tamo ulozio novce.

Tako isto i ovdje, nisam ni uzimao u obzir book kada sam ulagao.
Mislim da je to potpuno marginalni pokazatelj kod firmi koje dobro posluju.

Treba gledati zadnji kvartal a on je impresivan. Ne sumnjam da ce se trend nastaviti i u sljedecim kvartalima. U svakom slucaju tvrtka u Hrvatskoj koja posluje s lijepom dobiti koja ima jasnu tendenciju rasta je siguran signal za kupnju. U 2017. ocekujem +45-50 mKn. Osobno dionica s najvecim potencijalom rasta na ZSE.

New Report

Close