IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Čini se da se netko malo zaigrao… lupio po kupnji, ali čini se da nema podrške od ostalih…

Odlična, odlična opservacija! Zato je 200.000 kn prometa, a 50.000kn na bidu na 160 i svi se guraju da prodaju tom jadniku…
[/quote]

KressoM,
očigledno te nisu shvatili, kao i 2015 godine, kad smo kupovali po onim bagatela cijenama!
[/quote]
A barba moj, kupova san ja i 2013 po 210 i 215. Evo, taman jučer došo napokon u plus. 😀 Bit će ovo dobro!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

http://www.seebiz.eu/znatno-skuplji-secer-i-zitarice-podigli-cijene-hrane/ar-149951/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Evo malo za promjenu da vidimo kako to izgleda tehnicka analiza na ipkk s obzirom da se bas desilo kako bi rekli by the book ako pogledamo graf iako ga sam nisam do sad gledao to pogledam s vremena na vrijeme ovo mi je samo potvrda svega, a ujedno i odgovor metuzalemu koji se pitao sta se to desilo na 127kn odjednom da su svi poludili.

Kao sta vidite na tjednom grafu imamo dugorocni negativni trend od 2013 do 2015 i klasicnu divergenciju na MACD (zuta linija) nakon cega je usljedio pozitivan trend vidljivo i po jacanju ADX-a i MACD-a pri cemu cijena dolazi do visegodisnjeg otpora na 127kn (plava linija) pri cemu se odbija i formira klasicnu zastavu u uzlaznom trendu, nakon proboja zastavice vrlo blizu je opet taj visegodisnji otpor pri cemu je cijena malo zastala u pokusaju proboja i nakon cega je konacno i uspila u velikom stilu te trenutno s tehnicke strane je moguci retest cijene od 127kn s obzirom da ta cijena predstavlja jako bitnu podrsku, ali i ne mora ako je trend dovoljno jak jer vidimo da ADX i MACD pokazuju potvrdu uzlaznog trenda i da cijena je postigla novi vrh kako bi rekli novi higher high cime mozemo rec da smo u up trendu.Toliko od mene da zadovoljim one koji samo gledaju grafove :P.

ps. Mogao bi i koju 100tku dobit za trud 😛

Ignore : renči

NAJAVILA KOLINDA: Uvodi se porez na slatkiše, šećer i slatke napitke?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Na stranici investing.com

Ŝećer skočio 03.02.2016

+ 3,56

Došao na 21,21

Dobro se oenje.

Lp

Ispravak prethodne stranice

Investing.com

03.02.2017

Šećer +3,56

Evo ga opet na investig.com

Penje se i danas dosta dobro.

Nije zar tolika nestašica?

Lp

EU kvote proizvodnje secera i izvoza se ukidaju sa krajem rujna 2017.

Mnogo puta se u okviru toga pricalo o spajanju secerana ili nekom obliku suradnje. Prije dvije godine Viro je bio konkretan, no banke nisu htjele pratiti.

Vjerujem da bi uskoro moglo biti novih ponuda za preuzimanje secerane ili nekog drugog oblika spajanja.


Evo ga opet na investig.com

Penje se i danas dosta dobro.

Nije zar tolika nestašica?

Lp

Nasa izvozna sirovina UP, a nasi racionalni ulagaci na zse DOWN



Evo ga opet na investig.com

Penje se i danas dosta dobro.

Nije zar tolika nestašica?

Pomalo kolega kada ulagači pročitaju i prouče koliko je je ova dionica podcjenjena, a šećer samo raste doći će do brzoga buđenja samo strpljivo.

Lp

Lp

Nasa izvozna sirovina UP, a nasi racionalni ulagaci na zse DOWN
[/quote]

Suedzucker raste.

Ljepo šećer raste a ovdje je još daleko od booka.

Koliko će jos biti prilika ovdje servirana večera, kapital stalno pristiže na burzu, pitanje je trenutka kada će uletiti ovdje?

Lp

Suedzucker opet raste.

Lp

New Report

Close