IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prodavao sam ja ipkk i po 780,00 kn, a Koestlin ih je kupovao i po 1.400,00 kn, pa ih je prodao po 230,00., pa ti sad odredi koja je fer vrijednost.

Svak bi trebao imat u odredjenom trenutku kad nesto kupuje odredjenu vrijednost za koju smatra da vrijedi, sta to vrijedi kad je netko nesto davno kupovao i prodavao gleda se trenutna vrijednost i buduca predvidjanja vrijednosti

Ignore : renči

http://www.seebiz.eu/izradena-specifikacija-za-oznaku-izvornosti-dalmatinska-janjetina/ar-149802/

Da je IPKK negdje na Makarskoj rivijeri, ne bi se držao ovako nisko, jer dioničari ne bi imali potrebu prodavati u žurbi.
Mnoštvo malih dioničara IPKK je iz osiromašene Slavonije i prodaje dionice da bi imalo za zrakoplovne i autobusne karte za Irsku, Njemačku,…
Ako prodaju kuće za par tisuća Eura, ne čudi da dionice idu daleko ispod realnog …
U Makarskoj kvadrat zemlje 500 Eura, u Slavoniji nekoliko lipa …
Tako da će ova dionica imati realnu cijenu tek kad iz nje odu očajnici … (A još veću ako ode i Pipunić – neće izvlačiti novac prema svojim drugim firmama)

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Jučer jedva da je tko nudio 127 kn, a danas ih 10 nudi preko 130? Što se dogodilo u jedan dan? Došlo do čudesne genetske multiplikacije šećera, umjesto 200 000 tona jučer, danas u skladištima 400 000 tona?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Da je IPKK negdje na Makarskoj rivijeri, ne bi se držao ovako nisko, jer dioničari ne bi imali potrebu prodavati u žurbi.
Mnoštvo malih dioničara IPKK je iz osiromašene Slavonije i prodaje dionice da bi imalo za zrakoplovne i autobusne karte za Irsku, Njemačku,…
Ako prodaju kuće za par tisuća Eura, ne čudi da dionice idu daleko ispod realnog …
U Makarskoj kvadrat zemlje 500 Eura, u Slavoniji nekoliko lipa …
Tako da će ova dionica imati realnu cijenu tek kad iz nje odu očajnici … (A još veću ako ode i Pipunić – neće izvlačiti novac prema svojim drugim firmama)

Taj koji je siromasan je vec davnih godina prodao ako je i imao sta uostalom po cemu je zakljucak ako je ipkk iz slavonije da su i dionicari iz slavonije ne mislim na vecinskog vlasnika firma je na burzi vec odavno i ko zna odakle su sve dionicari to mi nije neka usporedba, zna se zasto je pala dionica nista drugo nego cijena secera na vanjskim trzistima u tom razdoblju, a to izvlacenje nisam primjetio nigdi imate li kakav dokaz za to.

Ignore : renči

Kolega Metuzalem, u Slavoniji kad se nekom spomenu dionice, on pita *Jel to nešto za jesti*. Nemaju ti Slavonci novaca za dionice, oni jedva skupe za kartu za Irsku…


Jučer jedva da je tko nudio 127 kn, a danas ih 10 nudi preko 130? Što se dogodilo u jedan dan? Došlo do čudesne genetske multiplikacije šećera, umjesto 200 000 tona jučer, danas u skladištima 400 000 tona?

Znaci to po tebi i dalje vrijedi 127 kad tako gledas ako je jucer bila 127 mora i danas bit toliko jer eto jucer je nije nitko htio kupit po toliko

Ignore : renči

http://www.seebiz.eu/mk-grupa-dobila-dozvolu-za-preuzimanje-alpha-banka-u-srbiji/ar-149799/
ako bi ja mogao rečida ovaj ovde novopečenjarni bankstermen imao bi novica da bi pokupijo sve šećerne tvornice u regijonu takodase mora dobro odvažiti treba li baš njemu netki popunić proddato zuckerfirm za šečeri dobre novcie što bi on ondsa prodavanjem dalje uvaljivao austruungarima i švabima jer se oni jako zzaintresuju za naše problematične firm a da ne bi onda oni to dalje pokretali nego samo da ovjde dovoze svoj zuckar

Valjda je popis dioničara mjerodavan kod izjave o prebivalištima dioničara…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Imaju seljaci, vjerojatno kooperanti iz davnih dana, možda su dobivali kao kompenzacije, nagovor, ili sl. Sigurno nisu kupovali u zadnjih 5 godina …

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Nemam stav o tome koliko vrijedi. Nadam se da vrijedi više, trebalo bi, no tko zna koliko Pipa izvuče svake godine na svoje core firme. Htio sam doznati, ako netko zna, što se događa, jer vrlo rijetko pratim tržište. U nas transparentnost poslovoanj poduzeća ne postoji ni na papiru a kamoli u stvarnosti.
Povirim 1-2 puta mjesečno, zdravlje ne dopušta više (tlak, stres)

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Imaju seljaci, vjerojatno kooperanti iz davnih dana, možda su dobivali kao kompenzacije, nagovor, ili sl. Sigurno nisu kupovali u zadnjih 5 godina …

Znaci oni imaju dionicu vise od 5 godina pa oni nece nikad ni prodat pa da to nekako sad i utjece

Ignore : renči

New Report

Close