IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Suedzucker AG SZU:GR XETRA 25.13EUR

Šećerna repa je u 2016. ostvarila najveći prirod po hektaru, od 76,9 tona, što je 22 tone po hektaru više u usporedbi s 2015. godini. To je najveći prirod po hektaru od 1990. godine, navode iz DZS-a.

Ma kako ste samo ujutro brzi. Nisam ocekivao da ce neko ovdje cistiti u tijeku gradevinskog ludila 🙂
Steta, zakasnio sam…

jel ima da mu treba za gradevince pa zeli ovdje izaci?? 😛

potpuno suprotno kolega!

Netko me pretekao jutros to ti je tako kad si dopustis predumisljanje nije prvi put hehe, srica pa ih vec iman samo sam mislio jos malo podebljat s ovo malo love sta je ostalo :), ostane li secer na ovim razinama ja ovo ne vidim ispod 400.

Ignore : renči


potpuno suprotno kolega!

samo se salim…i to na svoj racun
priznajem da vam svima malo zavidim

Čini se da se netko malo zaigrao… lupio po kupnji, ali čini se da nema podrške od ostalih…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Čini se da se netko malo zaigrao… lupio po kupnji, ali čini se da nema podrške od ostalih…

Naraslo 30 % dokle bi ti da bude podrska odma do 100% da bi ti izgledalo normalno

Ignore : renči


Čini se da se netko malo zaigrao… lupio po kupnji, ali čini se da nema podrške od ostalih…

Odlična, odlična opservacija! Zato je 200.000 kn prometa, a 50.000kn na bidu na 160 i svi se guraju da prodaju tom jadniku…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

A šteta je nešto ne prodati na ovoj razini, ne treba biti pohlepan, iskreno volio bih da još ide na više razine, uvijek više volim da mi je krivo što sam nešto prodao nego da mi je krivo što nisam prodao. Pozdrav svim suvlasnicima IPKK…


A šteta je nešto ne prodati na ovoj razini, ne treba biti pohlepan, iskreno volio bih da još ide na više razine, uvijek više volim da mi je krivo što sam nešto prodao nego da mi je krivo što nisam prodao. Pozdrav svim suvlasnicima IPKK…

Ako ste kupovali koliko mislite da je fer vrijednost dionice

Ignore : renči

Prodavao sam ja ipkk i po 780,00 kn, a Koestlin ih je kupovao i po 1.400,00 kn, pa ih je prodao po 230,00., pa ti sad odredi koja je fer vrijednost.

New Report

Close