IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega, na Pipuniću ćete se obogatit kao i mnogi na Todoriću😃 Treba samo drukati i navući puno naivaca. Mnogi su u Blje ulazili na 70 i sada samo maštaju o obratu.ali …
Čuvajte vaš novac

Sad kad si ti proda sad vise niko nece zaradit?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ja želim da zaradite svi koji ste unutra Toda je davno rekao da male ulagače smatra sitnim špekulantima itd. Nema tu kruha po mom mišljenju.


Kad je šećer bio 24-25 usd/lb cijena dionice je bila 220-240 kn, danas je šećer na 20 usd/lb a dionica 80 kn.
Nešto ne štima!

Šećer stigao na 24 usd/lb.
Još čekam zakašnjelu reakciju dionice na ovakav porast cijene šećera.


Kolega, na Pipuniću ćete se obogatit kao i mnogi na Todoriću😃 Treba samo drukati i navući puno naivaca. Mnogi su u Blje ulazili na 70 i sada samo maštaju o obratu.ali …
Čuvajte vaš novac

dobri čovječe, baš ti hvala. evo odmah (malo ) sutra ću te poslušati.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Tin i ostali kolege koji prate,
koliko ocekujete dobiti u 3q i zatim u 2016 s obzirom na sigurni rekordan urod uz sadasnju cijenu??

Cijena šećera na svjetskom tržištu ima utjecaj na cijenu IPKK kao i cijena nafte na dionicu INA ili u jednakoj mjeri kao i kupnja Merkatora na cijenu BLJE. 😃 Zabavno je sa vama raspravljati, budućim milijunašima


Cijena šećera na svjetskom tržištu ima utjecaj na cijenu IPKK kao i cijena nafte na dionicu INA ili u jednakoj mjeri kao i kupnja Merkatora na cijenu BLJE. 😃 Zabavno je sa vama raspravljati, budućim milijunašima

koliko komada bi uzeli?


Cijena šećera na svjetskom tržištu ima utjecaj na cijenu IPKK kao i cijena nafte na dionicu INA ili u jednakoj mjeri kao i kupnja Merkatora na cijenu BLJE. 😃 Zabavno je sa vama raspravljati, budućim milijunašima

…kolega stvarno mi je žao što niste kupovali na vrijeme na razinama od 50 i 60 kuna kad je šečer započeo sa rastom…pa ako to vama nema utjecaja na cijenu onda stvarno ne znam zašto se danas prodaje i kupuje po 120 kuna…eto vjerojatno tek tako netko ima novaca na razbacivanje pa kupuje…nadam se da će te na 150+ kuna naći još kakav zgodan komentar…


Tin i ostali kolege koji prate,
koliko ocekujete dobiti u 3q i zatim u 2016 s obzirom na sigurni rekordan urod uz sadasnju cijenu??

…tu možemo sada pretpostavljati ….s ovim cjenama do kraja godine trebalo bi biti po mojoj procjeni(samo moja procjena i ništa više) negdje između 20 i 30 miliona kuna….osobno očekujem nekih 5 miliona plusa u 3Q i 10 miliona u 4Q + 12 iz prva dva Q…sve više od toga bilo bi extra premija….



Tin i ostali kolege koji prate,
koliko ocekujete dobiti u 3q i zatim u 2016 s obzirom na sigurni rekordan urod uz sadasnju cijenu??

…tu možemo sada pretpostavljati ….s ovim cjenama do kraja godine trebalo bi biti po mojoj procjeni(samo moja procjena i ništa više) negdje između 20 i 30 miliona kuna….osobno očekujem nekih 5 miliona plusa u 3Q i 10 miliona u 4Q + 12 iz prva dva Q…sve više od toga bilo bi extra premija….
[/quote]

Moj izracun se zaustavio na cca 30-32Mkn za 2016 ukupno. Tu sam ukljucio naravno i troskove za prociscivac. Naglasavam da se radi o osobnom izracunu. No ono sto mi se svidja kod IPKK jest jaka bilanca jer imaju 46,6% vlastitog kapitala.

….ekipa kakva je procjena…hoćemo li do kraja tjedna završiti preko 24 usd???


Cijena šećera na svjetskom tržištu ima utjecaj na cijenu IPKK kao i cijena nafte na dionicu INA ili u jednakoj mjeri kao i kupnja Merkatora na cijenu BLJE. 😃 Zabavno je sa vama raspravljati, budućim milijunašima

bravo, odlično poentiranje!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close