IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Šećer se usidrio preko 22 dolara i sugerira daljnji rast. Čeka se kad će ulagači i špekulanti u naše šećerane to valorizirati i krenuti u kupnju. Prodaje nema pa je kod IPKK i Vira moguć velik skok na malom volumenu. na većem volumenu moguće je i lansiranje u orbitu.
http://www.teletrader.com/sugar/index/details/tts-66215418?ts=1474269262209

bolje veliki skok na malom volumenu, jer prilikom lansiranja u orbitu, vidjeli smo svakakvih letova raketa, imaju li francuzi i ovdje interes doći do kakvog dijela
[/quote]

Joj daj ne blebeći. Mali volumen ti znaci da veliki igrači neće ni prismrdit zbog nikakvog ffloata. A posto ih nema ‘unutra’ otprije, morat ćete se i dalje sami dobacivati dionicama i nadat se da ce netko veći vam se pridružiti. Zasad očito ne postoje takve aktivnosti.

Kad sam rekao velik skok na malom volumenu mislio sam na to da nema velike prodaje pa tako sa par desetaka tisuća kuna kupnje letimo na preko 150




Šećer se usidrio preko 22 dolara i sugerira daljnji rast. Čeka se kad će ulagači i špekulanti u naše šećerane to valorizirati i krenuti u kupnju. Prodaje nema pa je kod IPKK i Vira moguć velik skok na malom volumenu. na većem volumenu moguće je i lansiranje u orbitu.
http://www.teletrader.com/sugar/index/details/tts-66215418?ts=1474269262209

bolje veliki skok na malom volumenu, jer prilikom lansiranja u orbitu, vidjeli smo svakakvih letova raketa, imaju li francuzi i ovdje interes doći do kakvog dijela
[/quote]

Joj daj ne blebeći. Mali volumen ti znaci da veliki igrači neće ni prismrdit zbog nikakvog ffloata. A posto ih nema 'unutra' otprije, morat ćete se i dalje sami dobacivati dionicama i nadat se da ce netko veći vam se pridružiti. Zasad očito ne postoje takve aktivnosti.
[/quote]
koliko vidim, još niste savladali elementarne stvari u komunikaciji na forumu(ovo vam je sada već drugi puta da rečenicu počinjete vrijeđanjem), da se razumijemo, niti ne očekujem od nekoga vozača udine, da razumije što ja pišem, dok vi to skužite, cijena će bliže 200, vi ste jedan od onih što čeka velike još od 50 kn, iskreno se nadam da ćete na 150 dobiti većeg, a na 200 pravo velikog, onda se možete voziti do mile volje, ugodna vožnja

Šećer na burzama i danas skuplji nego jučer

Secer 23,29 ovo raste kao ludo

Moram priznati da je ovo iznad svih mojih očekivanja za ovu godinu….

2013 u jedanaestom mjesecu cijena dionice je bila 180-190 kn a cijena šećera oko 20 usd …eto toliko da se zna…

2013 u jedanaestom mjesecu cijena dionice je bila 180-190 kn a cijena šećera oko 20 usd …eto toliko da se zna…


2013 u jedanaestom mjesecu cijena dionice je bila 180-190 kn a cijena šećera oko 20 usd …eto toliko da se zna…

A je li od tada IPKK nešto zaradio (vrijedi više) ili izgubio (vrijedi manje)?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Nesto je tu cudno, secer stalno raste a nalozi na prodaji isto, muljaza zesca

Evo secer opet up, sad je na 23,36

…kolega SeRija koji nalozi zar ovih ovih 50 tak komada….



2013 u jedanaestom mjesecu cijena dionice je bila 180-190 kn a cijena šećera oko 20 usd …eto toliko da se zna…

A je li od tada IPKK nešto zaradio (vrijedi više) ili izgubio (vrijedi manje)?
[/quote]

Kolega ako mi se dobro čini mislim da kad se uzmu zadnje tri godine negdje su oko 70 miliona kuna u gubitku(2013-2015)…ako se ove cijene šećera zadrže to bi mogli nadoknaditi kroz sljedeća 3 kvartala s tim da se onda vraćaju na pozicije zarade oko 100 miliona kuna a tada je dionica ako se ne varam bila oko 220-230kn.

New Report

Close