IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1274/2016_07_28-348097_pdf.pdf

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

prihodi – plus 85 %
rashodi – plus 60 %
ebitda – plus 350 %

dobit – 12, 47 milja

doista, neki niti čitati ne znaju.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

kad nitko nece, morao sam ja 😀

Brutala izvješće!

Ne zaboravite da je konkurent VIRO zabilježio gubitak a mi preko 12.000.000 kn dobit.

Očito sam ja taj koji ne zna čitati jer po mom imamo minus u ovom kvartalu a dobit od 12 milja u prošlom.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

…fundamenti uvijek odrade svoje…uskoro se vidimo na puno večim razinama….

neloše, prodao Marko dosta šećera, neće ga ostaviti Marinku

Vidim da večina ljudi gleda samo dobit i gubitak…po tim mjerilima naši turisti bi bili na 4 do pet puta manjim razinama nego što su danas jer su godinama generirali gubitke…pogledajte malo VIRO…koliki je gubitak a dionica raste…no svatko odlučuje sam za sebe…


prihodi – plus 85 %
rashodi – plus 60 %
ebitda – plus 350 %

dobit – 12, 47 milja

doista, neki niti čitati ne znaju.


osobno sam iznio vrednovanje 2 tvrtke i odmah izazvao lavinu. Moj izracun je vrlo konzervativan. No kakvih ovdje bisera ima (a svi znalci) vide se kad je izaslo izvjesce ekipa je sigurno pocela prodavati po 10-15% nizoj cijeni kako jedan znalac kaze “da osiguraju zaradu”. Najbolji ostatak Yugoslavenstva je ispiranje mozga od strane Partije. Tima stvarno ne mozes (niti treba) pomoci.

Samo kažem, možda krivo gledam ili ne znam gledat. Nije me sram priznati ako sam u krivu. Ja vidim minus pod stavkom dobit za ovaj kvartala vidim da su im prihodi enormno rasli, očito da mnogo i potroše 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

dobro gledas, ali koše pokušavaš. jače pokušavaj, mozda srusis sto i uloviš.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close