IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda dividenda?

Slobodni smo špekulirati štogod! 🙂 Možda prodaja… 😛

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Oprez kolega. Kupovni nalozi se slazu do trenutak prije otvaranja trgovine a onda brze bolje povuku da bi se isti stavljali na prodaju. Nije savjet ni za jedno ni za drugo..samo komentar.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Netko je ipak na kraju ostao visoko na bidu i kupio 166kom i to po 10% većoj cijeni nego jučer.

Da li to nešto znači, vidjet će se sutra….

Ja sam danas stavljao naloge na kupnju da vidim raspoloženje za kupovinu. Prodajne naloge ne stavljam, mislim da je mala cijena za prodaju. Za kupovinu čekam pad vlade i čuvam novce za taj trenutak. Možda uspije a možda i ne.


Oprez kolega. Kupovni nalozi se slazu do trenutak prije otvaranja trgovine a onda brze bolje povuku da bi se isti stavljali na prodaju. Nije savjet ni za jedno ni za drugo..samo komentar.

Pozdrav


Je. Dobro je upozoriti! I ne treba na temelju ovakvih stvari ništa odlučivati ili ići “pogađati” nešto…

Ja niti kupujem niti prodajem.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ja sam danas stavljao naloge na kupnju da vidim raspoloženje za kupovinu. Prodajne naloge ne stavljam, mislim da je mala cijena za prodaju. Za kupovinu čekam pad vlade i čuvam novce za taj trenutak. Možda uspije a možda i ne.

Niti je padala zbog vlade niti rasla…tu su u igri sasvim drugi elementi…


Šećer nakon tri godine probio 17 USD/lb.

Šećer 18,08 USD/lb.

Sjećam se da je osječka šećerana prije pola godine bila opomenuta od EU da rasproda zalihe šečera. Nadam se da to do sada nisu učinili. S obzirom na veliko povećanje cijene na svjetskom tržištu mogli bi to biti lijepi novci, možda se iznenadimo na idućem izvješću.


Sjećam se da je osječka šećerana prije pola godine bila opomenuta od EU da rasproda zalihe šečera. Nadam se da to do sada nisu učinili. S obzirom na veliko povećanje cijene na svjetskom tržištu mogli bi to biti lijepi novci, možda se iznenadimo na idućem izvješću.

možda ga Marinko opet poželi, ako ne uspije kod Badela



Šećer nakon tri godine probio 17 USD/lb.

Šećer 18,08 USD/lb.
[/quote]

Šećer 18,75 USD/lb.

Što se ovdje dogadja ??

Netko sav sretan stavi nalog da proda par sto komada po 60, a onda ofanziva na bidu sa 1000+ komada, prvo do 65, pa onda do 67……

New Report

Close