IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@petina
kakve veze ima proizvodnja prsuta s kandit grupom osim sto imaju istog vlasnika?
gledam na ovom topicu, ima vec 10-ak ovakvih postova koji nemaju nikakve uzrocne veze s kanditom i proizvodnjom secera.
secer raste intenzivno ovaj tjedan i za to ima dobrih razloga, od suse u indiji do utjecaja el nina u brazilu
http://www.agrimoney.com/news/indian-suffers-first-two-year-drought-in-3-decades–8832.html

@ambijent

cijena secera koje je bitna za kandit je ona na londonskoj burzi, iako se ista ovaj tjedan lijepo oporavila, jos nije 20% od dna.
ali sve u svemu, lijepe viejsti za kandit, dva najveca proizvodaca u svijetu, kod jednog susa, kod ugog el nino, analiticari digli predvideni deficit na -4.8. mil tona slijedece godine

mr wiseguy, koju cijenu šećera treba ipkk da vozi na nuli, brodarskim rječnikom reeno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



@petina

kakve veze ima proizvodnja prsuta s kandit grupom osim sto imaju istog vlasnika?
gledam na ovom topicu, ima vec 10-ak ovakvih postova koji nemaju nikakve uzrocne veze s kanditom i proizvodnjom secera.
secer raste intenzivno ovaj tjedan i za to ima dobrih razloga, od suse u indiji do utjecaja el nina u brazilu
http://www.agrimoney.com/news/indian-suffers-first-two-year-drought-in-3-decades–8832.html

@ambijent

cijena secera koje je bitna za kandit je ona na londonskoj burzi, iako se ista ovaj tjedan lijepo oporavila, jos nije 20% od dna.
ali sve u svemu, lijepe viejsti za kandit, dva najveca proizvodaca u svijetu, kod jednog susa, kod ugog el nino, analiticari digli predvideni deficit na -4.8. mil tona slijedece godine

Velike!!!
Kakve veze ima Dalmacijavino sa Zadrom i šeceranom Viro ?
Velike!

Nema ništa od rasta cijene dionice dok ne izađu rezultati 3. kvartala, a on će biti znamo kakav, nakon potopa koji neznamo koliki će biti, za one hrabre je vrijeme za ulazak. He he…

Izvješće će biti loše, zato je i cijena dionice katastrofalna!
Koliko ja znam u dionicama se kupuje budućnost, a ovdje je oporavak cijene šećera počeo.



@petina

kakve veze ima proizvodnja prsuta s kandit grupom osim sto imaju istog vlasnika?
gledam na ovom topicu, ima vec 10-ak ovakvih postova koji nemaju nikakve uzrocne veze s kanditom i proizvodnjom secera.
secer raste intenzivno ovaj tjedan i za to ima dobrih razloga, od suse u indiji do utjecaja el nina u brazilu
http://www.agrimoney.com/news/indian-suffers-first-two-year-drought-in-3-decades–8832.html

@ambijent

cijena secera koje je bitna za kandit je ona na londonskoj burzi, iako se ista ovaj tjedan lijepo oporavila, jos nije 20% od dna.
ali sve u svemu, lijepe viejsti za kandit, dva najveca proizvodaca u svijetu, kod jednog susa, kod ugog el nino, analiticari digli predvideni deficit na -4.8. mil tona slijedece godine

Točno, prouizvodnja pršuta nema apsolutno nikakve veze sa Kanditom. Ali više ima veze pršutana sa IPKK-om, nego Kandit sa IPKK-om! Naime, šećeranu su htjeli prodati da bi financirali pršutanu, u tom slučaju bi pršutana bila pod IPKK? A Kandid ima veze sa Sapnijom.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Izvješće će biti loše, zato je i cijena dionice katastrofalna!
Koliko ja znam u dionicama se kupuje budućnost, a ovdje je oporavak cijene šećera počeo.

da li je počeo ili nije počeo, to ćemo znati za godinu dana pa kome opanci kome obojci

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@krešo

hvala što si me prosvijetlio i napisao ovako pametan post, skoro na razini petine. eto, ja mislio da se o saponiji radi, a ti nisi mogao sam zakljuciti da je tipfeler, pa si smatrao potrebnim da pametujes na razini koja je oznaka za thermes grupu i gdje kandid pripada?
zasto se uopce trudim? dobro decki, samo vi linkajte prsutane, nemojte se zamarati mojih glupostima, nemojte pratiti zašto šećer raste vani, koji je utjecaj el nina, suše u indiji, koliko će zbog toga proizvodnja biti manje 2016-2017, sta će vama to? zato ste svi odreda zapeli s ulazom na razini 150+.
jer i kad ste ulazili nije vam bilo bitno sto je vrhunac bear marketa na šečeru, dovoljno vam je bio jedno GFI da zaključite kako je tada to bila odlična investicija.
pozdrav i sretno.

Ja pametujem jer sam napomenuo da nije više Kandit i jer sam rekao da ipak ima veze ta pršutana sa ovom dionicom? A dobro…

Drugo, ako neko spomene nešto, ne znači da nešto drugo smatra bitnim ili nebitnim kako ti sad govoris za “dečke” koji spominju pršute. Kolega je spomenuo pršute prvi, vi mu govorite da nemaju veze pršuti, a ipak imaju. Samo to. Za šećer vam niko ništa nije proturijecio i lijepo da ste podijelili podatke i razmišljanja.

Drugo, da, meni je prosjek 180 i tada mi je bilo važno samo izvješće, tek sam počinjao sa burzom. Pa što to sad ima veze?

Pozdrav i sretno i vama!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

sve ok, pa valjda je za logički pretpostaviti da se radi o omašci u pisanju, zbog brzine, a ne iz elementarnog neznanja pa da mislim da je ovo topic o kandidu i saponiji.
pršutana stvarno nema uzročne veze s poslovanjem sečerane, svi znammo je pipunić rekao da će gurati sečerenu ako zapne i da se fokusirao na drugi bizinis, te da je imao namjeru prodati sečeranu, ali zbog te činjenice koja je već odavno poznata, stvarno ene treba ovu temu, po mom mišljenju, zasipati s linkovima poput šunka zamjenjuje pršut.
ajmo svi zajedno doprinijeti kvaliteti rasprave, fokusirati se i na makro i mikro okruženje, napraviti analizu zasto prerađivači u brazilu povećavaju etanol, kako slabi real utječe na stimuliranje proizvodnje, pregledati preuzimanja koja se odvijaju u EU malih sećerana, usporediti fundamente s ipkk, itd. itd. tema koliko vam srce želi.
sve u svemu, mislim da ne možete niže od ovog danas, poklopio vam se all time low s dva ogromna bullish faktora na svjetskom tržištu i pridružio vam se danas i jucer sa skromnih 500 komada.

[Mr.Wiseguy]

Tko je spomenio Kandit grupu ?? Znas li ti citati ? ….a ako neznaš,pogledaj video link RTL-a.

p.s..nemam više namjeru sa tobom raspravljati.[emo_palacd]


[Mr.Wiseguy]

Tko je spomenio Kandit grupu ?? Znas li ti citati ? ….a ako neznaš,pogledaj video link RTL-a.

p.s..nemam više namjeru sa tobom raspravljati.[emo_palacd]

pa nije da si napisao i jednu suvislu rečenicu da bi se ovo tvoje ” znaš li ti čitati” moglo nazvati raspravrom.
a za doprinos kvaliteti informacija i mišljenja na ovom topicu[emo_palacg], puno toga sam naucio od tebe.
[emo_palacg]

New Report

Close