IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Azurnost zse je opet na zavidnoj razini !?. Ovako cijenovno osjetljiva informacija a oni ne traze ocitovanje uprave ?!.meni trenutno svejedno dali je 100 ili 70…i ovako mi je gubitak poprilican i ne opterecujem se dnevnim oscilacijama ali me jako zanima dogovorena cijena prodaje i ako je usuglasena to bi zse morao znat.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Azurnost zse je opet na zavidnoj razini !?. Ovako cijenovno osjetljiva informacija a oni ne traze ocitovanje uprave ?!.meni trenutno svejedno dali je 100 ili 70…i ovako mi je gubitak poprilican i ne opterecujem se dnevnim oscilacijama ali me jako zanima dogovorena cijena prodaje i ako je usuglasena to bi zse morao znat.

Pozdrav

Posalji upit

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Konačna cijena IPKK nam može poslužiti kao orijentir kojim će smjerom ići i ostale dionice na burzi, ovo je slučaj kad privatna osoba prodaje privatnoj osobi pa se može realno procijeniti vrijednost kompanije.



Konačno i ja na jednoj dionici da zaradim, prosjek ulaza mi je 63,57 kuna. Zadnjih 101 kom sam kupio po 80,07 i to ću trajdat dok se ne objavi cijena preuzimanja. Pozdrav svima.

Čestitam na trgovini!
[/quote]

Koje godine ste to kupili? Ispod 80 nema cijene na mojedionice.com

Najveći prometi zadnjih godina išli su po cijenama 200+ kn. Zadnjih par mjeseci cijena je padala na vrlo malim prometima ispod 150 kn. Biti će vrlo zanimljivo pratiti rasplet… Jedino je sigurno da je ovaj padajući trend danas zaustavljen.

Ulaz mi je takav zato što sam radio u ipk Osijek. Dobio sam 138 kom dionica ipkk i prodao ih po 780 kn. počeo sam ih dokupljivati po 220 i tako došao do 787 kom
po 63 kune ulaza

netko se iskipava nalozima od 386 komada na 111 kn, jedan paket je prodao, sad je stavio novi!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Meni se čini da “netko” opet poklape vlastite nalog i time daje privid likvidnosti (da se ne izrazim ruznije)……a HANFA, naravno, opet spava……[emo_mrgud]

Na žalost nas dioničara netko se iskipava van na 111 – 113 kn a potporu mu daju dva lažna naloga na kupnji:

100 kn – 1000 kom.

105 kn – 1012 kom.

pregovori postoje, konačnog dogovora još nema
http://www.zse.hr/default.aspx?id=56622

Ignore: KressoM, delux

“Prema tome, interes za Tvornicu šećera Osijek d.o.o. postoji u zadnjih nekoliko godina, a između ostalog interes je i iskazao Viro d.d., odnosno glavni dioničar Vira i Sladorane g. Marinko Zadro. Potvrđujemo da postoji obostrani interes, međutim, opovrgavamo tvrdnju da je konačni dogovor postignut.”

Ukratko iz priopcenja, ne postoje nikakve nove informacije koje se nisu znale i prije.

..a naslov je takav kao da je vec 100% prodana secerana.

Kolega lijepo je u članku pisalo da su pred sklapanjem uguvora a ne da je ugovor sklopljen.

New Report

Close