IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je stvarno najnovija vijest[emo_plazi]!

Jel moze netko objasnit sta se tu dogadja? Nemam ovu dionicu ali zanimljiv je ovaj skok

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

danas će se trejderi iskrcati, a idući tjedan ovo opet ide nazad na 100 kn. još ako ispadne da je “vijest” bila lažnjak…

Ignore: KressoM, delux

book 357, kapitalizacija 15m €? Može to duplo


danas će se trejderi iskrcati, a idući tjedan ovo opet ide nazad na 100 kn. još ako ispadne da je "vijest" bila lažnjak…

koja jal :)…hoće ili prije prema 200kn

A viro se trži na booku, znači x4.

počelo je iskrcavanje trejdera po bidu… lažni kupovni nalozi nestali su brzinom munje…magareće uši rastu

Ignore: KressoM, delux

randolph
Pa po kojoj cijeni će Pipunić prodati se još ne zna, samo sam stavio da se vidi koliko je platio i uložio, a poslije je šećerana i zarađivala i to masno [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

Ovo bi moglo biti zanimljivo narednih dana

cestitke a ja mjerkam ocu necu uzet ovih dana… mislim si ma ima vremena vidi kak je troma.. nece ona nikud pobjec…. kad ono ode ko silom ubodena

pepe7

Kolega avax vise nije vazno sta ce trejderi radit , sad je sve u rukama pipunica i koliku je cijenu dogovorio. To sto je za sat vremena trgovanja otislo sa 80ak na 120 kn nista ne znaci da je preskupo . Ja sam u ovoj dionici godinama. Nadam se da cu napokon izvuc neku dobit iz tog cekanja i da pipo nece prodat za manje nego li je kupio .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kupljeno u kompletu sa Kanditom koji je davno prodan Mepasu

New Report

Close