IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@KressoM

Prosjek smanjen?
Dok Valter dokupljuje nema brige

Lijepo rečeno i utješno zvuči ali ako bolje pogledaš
shvatit ćeš da se netko dobro iskrcava.
A tako dobrog igrača koji će se ukrcavati mislim
da dugo nećemo dočekati ovdje…

@paranormal
Očigledno prodavatelj prodaje jer mu novac hitno treba.
Valter je dokupljivao i po većim cijenama.
Moj target je puno manji od njegovog sigurno!

Meni se pak čini da se cijena rušila kad je na kupnji bio manji broj dionica. To tako ide od cijene od 190 kuna. Ja sam vratio nazad skoro sve što sam prodao. Danas je taj dan kad se s malim brojem prodanih dionica cijena može dobrano srušiti.

LONDON – Posljednjih tjedana raste cijena šećera na svjetskim tržištima.
Ovogodišnja zima bila je jedna od najtoplijih u Europi od 1900. godine, dok je u siječnju i veljači Brazil pogodila nezapamćena suša.

Brazilski poljoprivrednici sa nestrpljenjem očekuju prve padavine kako bi se spasila berba, ali tržišta već sada reagiraju na pesimistične prognoze proizvodnje kave i šećerne trske velikim rastom cijena.

Samo tijekom veljače cijena smeđeg šećera na njujoroškoj burzi je porasla 20 posto dostižući krajem prošloga tjedna cijenu od 17,76 dolara po libri (0,4535 kg).

Istovremeno, na londonskoj burzi cijena bijelog rafiniranog šećera je skočila za 18 posto dostižući 484,70 dolara po toni.

http://www.seebiz.eu/secer-sve-skuplji-na-robnim-trzistima/ar-82992/

bravo, secrer napokon malo i poskupljuje. odlicne vijesti za secerane

Poštovani forumaši,
može li netko dati prognozu kretanja cijene IPKK kroz slijedećih 1-2 mjeseca, te kakva su ocekivanja za sljedece izvjesce?


Poštovani forumaši,
može li netko dati prognozu kretanja cijene IPKK kroz slijedećih 1-2 mjeseca, te kakva su ocekivanja za sljedece izvjesce?

ne znam je li vidoviti milan forumaš ovdje, on vam je najbolji za takve ozbiljne stvari.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Vidoviti Milan je mala beba za tebe na nekim drugim temama.


Vidoviti Milan je mala beba za tebe na nekim drugim temama.

da, na kojim to. raskrinkajte me.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@paranormal
Postoje i investitori, ne samo kockari koji trebaju brzu zaradu. Da, možda prodaje, možda se predomislio. A možda i ne. Možda mu je ponestalo love, a možda i ne. Svejedno.

Ako neko misli da je trenutna cijena precijenjena, prodaje, ako neko misli da je podcjenjena, kupuje. Jednostavno. Ja sam trenutno u minusu na ovoj dionici, al moje procjene su na 215 bile da vrijedi više, tako mislim i sada. Sva sreća pa sam dugoročni investitor, a kad hoću kratkotrajni dobitak igram loto ili kladionicu.

P.S. Imam dionice IPKK i ovo nije nagovor na kupnju i prodaju već samo iznošenje mojeg amaterskog mišljenja.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Valter 18.3.2014. 5339 dionica

Valter 20.3.2014. 5509 dionica[emo_palacg]

Valter brani Sarajevo… 🙂

New Report

Close