IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakvo izvješće se ovdje očekuje obzirom na zabranu izvoza iz Srbije, povećanje kvota proizvodnje i općenito ulazak na eu tržište, a također vezano za nedavne odluke skupštine o upisu nekretnina od oko 9mil eur? Može netko dati analizu? 🙂

Pa, možemo biti sigurni da EU tržište na ovo izvješće neće imati utjecaj, a za ostalo….nadamo se da će biti više nego dobro…. Da, bilo bi dobro da neko da svoje viđenje.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

hoće li se ovakve vlasničke pertumbacije koje se spremaju na VIRU ubrzo dogoditi i ovdje jer sumnjam da IPKK sam može konkurirati na EU tržištu?
koja bi se cijena mogla očekivati kod IPKK ako se firma bude prodavala/preuzimala? ima netko podatke za peer grupu? hvala


hoće li se ovakve vlasničke pertumbacije koje se spremaju na VIRU ubrzo dogoditi i ovdje jer sumnjam da IPKK sam može konkurirati na EU tržištu?
koja bi se cijena mogla očekivati kod IPKK ako se firma bude prodavala/preuzimala? ima netko podatke za peer grupu? hvala

Treba sacekati izvještaj krajem mjeseca i sagledati novu krvnu sliku (BV).Nije slucajno napravljen dokap krajem 2Q.

Sjajan je dan imala i Termes grupa (ZSE:IPKK-R-A) koja je uzletjela 9 posto, na 203,97 kuna, uz 321 tisuću kuna trgovine. Glavna Skupština je krajem lipnja prihvatila informaciju o povećanju temeljnog kapitala Tvornica šećera Osijek d.o.o. sa iznosa 100.000.000 HRK za iznos 84.972.600 HRK na iznos 184.972.600 HRK reinvestiranjem dobiti. [emo_smijeh]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Sada je puno jasnije i logičnije zbog čega je dobit ostala “unutra”a povečanjem temeljnog kapitala se ulazi u fazu “šminkanja”da bi nam ljepotica zasjala u punom sjaju pred žirijem.[emo_smijesak]

koja “tišina” na ovoj temi, a bogami je i trgovina nikakva, ima li kakvih predviđanja o polugodišnjim rezultatima, mislite li da se isplati ovo sad kupovati?
Nisam pretjerano pratio ovu dionicu zadnjih godina …naravno da ću i malo unazad pročitati temu da vidim kakva su razmišljanja bila

Izvješće je sutra ili 31.7.pa ćemo vidjeti.Jedno od boljih ulaganja na ZSE
jedino fali likvidnosti zadnjih mjeseci,
Pozdrav,

Neko ima info ili…?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1274/2013-07-30-25665_xls.xls

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

čini mi se da je to nalog koji se zadnjih par dana stavljao na aska na 198/7 i danas 196,99 pa je odlučio to prosipati po bid-u ali nekak mi je to mala količina za one koji znaju unaprijed ali nikad se ne zna….

Moje, zvoncac, točno, ali nema tu nikakve zavjere osim što je malo debilno da se izvješće vidi na Hanfi, a ne i na ZSE. Kada sam vidio izvješće koje je na Hanfi (gore je kolega linkao) izgleda još od 7 ujutro, procijenio sam da je bolje ovako izaći odmah. Sretno, ja sam out (i ovo nije nikakva preporuka za kupnju/prodaju).


Moje, zvoncac, točno, ali nema tu nikakve zavjere osim što je malo debilno da se izvješće vidi na Hanfi, a ne i na ZSE. Kada sam vidio izvješće koje je na Hanfi (gore je kolega linkao) izgleda još od 7 ujutro, procijenio sam da je bolje ovako izaći odmah. Sretno, ja sam out (i ovo nije nikakva preporuka za kupnju/prodaju).

Da, sramota da nije objavljeno na ZSE.
Nego, uhvatila te panika jer raste dobit, jel? Buahahaha!
Ma dobro je to, sad imaš municije 🙂

Imam IPKK, ovo nije nagovor, preporuka…

New Report

Close