IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedina je novost ta što se na ljestvici 10 najbogatijih Hrvata pojavilo i novo ime – to je Marko Pipunić, vlasnik tvrtke Žito iz Osijeka

Pipunić je kupio najveći dio imovine Đakovštine, a sa Stipom Matićem je suvlasnik PPK Valpova i PP Orahovice, a odnedavno i Tvornice ulja Čepin.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/forbesova-lista-najbogatijih-hrvata-doznajte-tko-je-na-prvom-mjestu—280046.html

Hm…dokupiti po 205 ili prodati po 192?Ma nećemo glumiti špekulanta kad mi to nije u krvi a vrijeme je na našoj strani i radi za nas.[emo_smijesak]

otkud ovakav izlazak jel ti ima kakvih novosti?

To sam se i ja zapitao..izgelda nekom hitno zatrebala lova pa lupio po bidu sto ces..desavalo se u proslosti

meni je jedino zao kaj nikad nemam strpljenja cekati takve kamikaze

...


To sam se i ja zapitao..izgelda nekom hitno zatrebala lova pa lupio po bidu sto ces..desavalo se u proslosti

meni je jedino zao kaj nikad nemam strpljenja cekati takve kamikaze

Ha-ha. Nisi jedini! Ja isto kupujem na “vrhu”. Kupovao sam po 215 i mislio sam da sam dobro prošo! 😉 Al srića pa je dionica odlična, a mi dugoročni ulagači pa nema straha, doć će sve na svoje…. Al opet…. [emo_naivan]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Ja sam je također mjerkao od 160 naviše i ušao po 190…i razmišljao o izlasku na 240…ali šta ćeš kad nisam adrenalinski nabijen za trejdanje…


Povecavaju temeljni kapital za 223kn po dionici, a istovremeno cijena dionica na burzi 200kn….Meni to bas i nema smisla no dobro 🙂

Cini se predobro da bi bilo istinito

Trenutno stanje;
P/S 0,43 1/13
P/E 8,34 1/13
P/B 0,51 1/13
BVPS 381,04 1/13
EPS 23,07 1/13

Za sat vremena je skupština…. Jel ide netko pa da prenese kako je bilo…..

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

O B A V I J E S T
Danas, 28.6.2013.g održana je Glavna skupština Društva, prema dnevnom redu objavljenom u pozivu 22.5.2013.
Prihvaćeno je Godišnje izvješće Uprave o poslovanju i stanju Društva u 2012. godini i Izvješće Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru vođenja poslova Društva u 2012. godini.
Upravi i Nadzornom odboru dana je razrješnica.
Dana je suglasnost na Odluku Nadzorno odbora o usvajanju Godišnjih financijskih izvješća za 2012. godinu, kao i suglasnost na Odluku Nadzornog odbora o pokriću gubitka iz poslovne 2012.godine, po kojoj se gubitak poslovne godine u iznosu 1.872.298,90 HRK pokriva se iz zadržane dobiti iz revalorizacijskih rezervi u iznosu 933.316,26 HRK i ostalih rezervi u iznosu 938.982,64 HRK.
Opozvani su članovi Nadzornog odbora na vlastiti zahtjev Ivana Pavić Kurteš iz Zagreba i Goran Dumančić iz Osijeka. Na razdoblje od četiri godine imenovani su Željko Senjić i Mira Romić iz Osijeka.
Glavna Skupština je prihvatila informaciju o povećanju temeljnog kapitala Tvornica šećera Osijek d.o.o. sa iznosa 100.000.000 HRK za iznos 84.972.600 HRK na iznos 184.972.600 HRK reinvestiranjem dobiti.
Dana je suglasnost na unos nekretnina u protuvrijednosti 6.293.256,36 EUR i prava vezanih uz nekretnine u protuvrijednosti 2.820.649,12 EUR, u vlasništvu Društva, smještenih u zajedničkom tvorničkom krugu s tvornicom šećera u kapital Tvornice šećera Osijek d.o.o.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/DNtv4ZKGd1FetNeeEUsEAw==.pdf

Čitam u Jutarnjem da su Nijemci zainteresirani za Viro. Zadro tvrdi da ulaskom u EU ne mogu poslovati bez strateškog partnera. U tom kontekstu odluka o povećanju temeljnog kapitala postaje jasnija…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

POSAO STOLJEĆA U SLAVONIJI Nijemci daju milijardu kuna za hrvatsku šećeranu Viro
http://www.jutarnji.hr/nijemci-kupuju-seceranu-viro-za-milijardu-kuna/1112795/

p.s.IPKK se dokapom priprema za udaju[emo_smijesak]

Kakvo izvješće se ovdje očekuje obzirom na zabranu izvoza iz Srbije, povećanje kvota proizvodnje i općenito ulazak na eu tržište, a također vezano za nedavne odluke skupštine o upisu nekretnina od oko 9mil eur? Može netko dati analizu? 🙂

New Report

Close