IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vidim u kartici imovine jednog domaćeg fonda da je skupio lijepu količinu [emo_smijeh]

Koji?
[/quote]

E jesi neki gotovan. Traži, traži, pa ćeš naći 🙂




Vidim u kartici imovine jednog domaćeg fonda da je skupio lijepu količinu [emo_smijeh]

Koji?
[/quote]

E jesi neki gotovan. Traži, traži, pa ćeš naći 🙂
[/quote]
Toliko me ne zanima :-). Ali ne vidim onda smisao tvog komentara. Ako je to javan podatak u čemu je problem napisati ga ljudima koje tema zanima?


Toliko me ne zanima :-). Ali ne vidim onda smisao tvog komentara. Ako je to javan podatak u čemu je problem napisati ga ljudima koje tema zanima?

Evo malo ću ti pomoći da pogodiš kad te već toliko zanima. Ajmo reći da su ljudi oko tog fonda reklamirali ovu dionicu i putem maila [emo_smijeh]

Pa zar se više ni po 175 ne može kupiti?[emo_beztona]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Austrijska Agrana je zainteresirana za preuzimanje proizvođača šećera u regiji, potvrdio je u intervjuu austrijskoj agenciji APA direktor te kompanije Johann Marihart.

On je napomenuo da su, međutim, očekivanja lokalnih proizvođača prevelika jer zbog dobrog poslovanja za svoje tvrtke trenutno traže previše. Agrana, prema pisanju APA-e, mjerka šećerane u Hrvatskoj i Srbiji. “Agrana stalno proučava tržište u regiji, ali trenutno ni s kim konkretno ne pregovara o mogućoj akviziciji”, kažu nam u Agrani. Ta je kompanija već prisutna u BiH gdje ima zajedničku tvrtku sa Studen holdingom. Riječ je o Studen-Agrana rafineriji šećera u Brčkom. Agrana je, inače, kompanija izlistana na Bečkoj burzi s tržišnom kapitalizacijom od 1,35 milijardi eura (30. studenog 2012.) Agrana je od 1. ožujka do 30. studenog prošle godine ostvarila prihod od 2,4 milijarde eura, od čega se 926,6 milijuna eura odnosi na šećer (uz to prerađuje voće i proizvodi škrob). U istom je razdoblju neto dobit kompanije iznosila više od 138 milijuna eura. Grupa ima 56 proizvodnih lokacija, a zapošljava 8000 ljudi.

Agrana bi u regiju, ali joj preskupo

Preskupo..!!!??..:))..sad..po ovim cijenama…a sta ce tek bit..:))

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Toliko me ne zanima :-). Ali ne vidim onda smisao tvog komentara. Ako je to javan podatak u čemu je problem napisati ga ljudima koje tema zanima?

Evo malo ću ti pomoći da pogodiš kad te već toliko zanima. Ajmo reći da su ljudi oko tog fonda reklamirali ovu dionicu i putem maila [emo_smijeh]
[/quote]

Je li to neki strani fond? [emo_ooooo]

Fond..?!?…Puno više od tog kolega..:)

With consolidated revenues of around two billion euro and approximately 8,000 personnel worldwide, AGRANA is one of the leading sugar companies in Central and Eastern Europe, a top manufacturer of customer-specific starch products in Europe, and the largest supplier of bioethanol in Austria and Hungary, not to mention being the global leader in fruit preparations and one of Europe’s most important producers of fruit juice concentrates.

http://www.agrana.com/en/agrana-group/about-agrana/

Pozdrav

svi smo mi Crobex

200 smo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne jos kolega..ali do nedavni otpor na 180 je izgleda srusen i postaje dobra podrska za daljnje napredovanje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://www.seebiz.eu/agrana-trazi-mete-za-preuzimanje-viro-se-cini-preskup/ar-55067/

Ova je tvrtka zainteresirana za VIRO za Vašu informaciju. Prihodi su joj 7,7 MLRD EUR s Mcap 6,3 MLRD EUR. I u šećeranama postoje razine kvalitete kao i svemu drugom.
http://www.suedzucker.de/de/Homepage/
LP

mislim da piše da traži mete za preuzimanje, a trenutno tvornica šećera Osijek ima veću kvotu od Vira

New Report

Close