IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jesu li oni erste skrbnicki vec pri kraju s prodajom..?..ja se nadam da jesu i da ce ovako jak bid bit i kad se iskrcaju.

Pozdrav


Erste skrbnički su već odavno završili s prodajom,OTP je nešto kratio poziciju, s obzirom na bid mislim da bi već danas moglo doći do manje eksplozije, iako sam to očekivao još krajem 2012

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Očekivanje jednako razočarenje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Očekivanje jednako razočarenje.

Ne baš, ja znam što imam i koliko ju tržište (ne)vrednuje za razliku od kockarskih, a njih ima napretek

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Moramo odvalit preko 180 kn. Mučimo se već tri tjedna na ovoj razini. Meni se sve nekako čini da su se stvari složile za proboj. A i sam sam dao obol, dignuo sam udio u portfelju na preko 20 % i ne mislim na tome stat[emo_novac].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Gledajući današnje promjene u TOP10, izgleda da je Erste skrbnički s IPKK utekao na DDJH i zamijenio dosadašnjeg najvećeg malog dioničara u tamošnjem TOP10… [emo_smijeh][emo_smijeh]

Moderator je uporan, što je dobar znak. Ugl, PREMA ODREĐENIM PARAMETRIMA mogli bi probiti granicu sutra ili prekosutra (naravo ovisi o…)[emo_beztona].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Velika bitka danas, vidjet ćemo sutra, goriva ima. Ajm[emo_ooooo].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Velika bitka danas, vidjet ćemo sutra, goriva ima. Ajm[emo_ooooo].

Ma koja bitka. O čemu ti to? Svi čekaju da se OTP prosipa, a ovi pametniji od Erste i prodavali bi kako cijena raste. Sad ćemo vidjeti tko ima više strpljenja. Kupci ili prodavači. Mada cijena još uvijek nije otišla nigdje. Evo sutra bi mogli prebaciti 180 🙂

upravo tako, samo nadopunjuje nalog od 250 kom na prodaji čim se nešto proda



Velika bitka danas, vidjet ćemo sutra, goriva ima. Ajm[emo_ooooo].

Ma koja bitka. O čemu ti to? Svi čekaju da se OTP prosipa, a ovi pametniji od Erste i prodavali bi kako cijena raste. Sad ćemo vidjeti tko ima više strpljenja. Kupci ili prodavači. Mada cijena još uvijek nije otišla nigdje. Evo sutra bi mogli prebaciti 180 🙂

[/quote]
Zanimljiv fenomen, svi prodaju, a cijena raste. Bit će da šleperima kipaju u ambis.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Vidim u kartici imovine jednog domaćeg fonda da je skupio lijepu količinu [emo_smijeh]


Vidim u kartici imovine jednog domaćeg fonda da je skupio lijepu količinu [emo_smijeh]

Koji?

New Report

Close