IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prvo čekamo da se ponuda pojavi u javnosti, a onda čekamo bijelog viteza. S tim da ćemo vjerojatno dočekati samo ono prvo. Kad bi uopće Termes trebao dati javnu ponudu i proći hanfu, negdje do sredine kolovoza najkasnije?

leb, nema bijelog viteza.
ovdje ce trebati malo pricekati (do proljeca recimo).
ali isplatit ce se…

hate red


Prvo čekamo da se ponuda pojavi u javnosti, a onda čekamo bijelog viteza. S tim da ćemo vjerojatno dočekati samo ono prvo. Kad bi uopće Termes trebao dati javnu ponudu i proći hanfu, negdje do sredine kolovoza najkasnije?

Ako se ne varam rok je prošao prošli tjedan. Rok je 30 dana od dana nastanka obveze, a ona je nastala 23.06. Vjerojatno je predano u Hanfu samo se čeka da ona odobri ponudu. Ipak su godišnji 🙂


Ako se ne varam rok je prošao prošli tjedan. Rok je 30 dana od dana nastanka obveze, a ona je nastala 23.06. Vjerojatno je predano u Hanfu samo se čeka da ona odobri ponudu. Ipak su godišnji 🙂

Dosad si bio dobar, nadam se da si sad 100% u pravu.
Jedva čekam da vidim što me čeka… kolikom plus(ić)u bih se mogao nadati…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

235,51 kn javna ponuda
http://www.hanfa.hr/uploads/41-10-01.pdf

ZGB d.d. daje bankovnu garanciju na potrebnih 82,34 mkuna da bi se preuzimanje ostvarilo…garancija njima vjerojatno sam IPKK i privatizacija po staroj sabloni se nastavlja..
235,51…hm..za moje ce ipak morat ponudit malo vise…pa makar ih ja ostavio u nasljedstvo

Pozdrav

svi smo mi Crobex

bili bi budale da su dali više.


bili bi budale da su dali više.

Ovisi o tome što misle raditi sa Kanditom…

Ponudio koliko je morao.
Imaju dovoljno da rade štogod hoće.
A vjerojatno još vide još dobrih ulagačkih prilika u ova krizna vremena, i žele ući u vlasništva što većeg broja posrnulih poduzeća s dobrom perspektivom.
Krizu koristi tko može, i državu koja je sve to omogućila….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


235,51 kn javna ponuda
http://www.hanfa.hr/uploads/41-10-01.pdf

nadao sam se da će ipak biti više. prodat mi se ne da, ali niti spavati još 12 mjeseci unutra. a keš će mi trebat uskoro
[undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

sramota od ponude… tko im želi pokloniti dionice nek im poklanja…

ja im ne mislim svoje poklanjat već čekam nekog normalnog kupca koji će sve dionice platitie po fer cijenei a ne po ovoj besramno niskoj cijeni

pozdrav…
malo sam se uadljio od tk ovih dana 🙂
ali vidim sad ovu ponudu za preuzimanje…molim nekoga da proba pojasniti što će se dogodit s dionicama ak ih nedam po ponuđenoj cijeni?
postoji mogućnost da rasformiraju firmu i da dionice vrijede 1 ili ni jednu kunu?
ili ćemo u slučaju preuzimanja dobit odredeni broj dionica u drugoj firmi koja će samo preuzimanje napravit(kao sto je bio slucaj sa elkom odnosno eigom)?

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close