IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a ovdje još ima igrača koju su kupovali i po 1300 kuna a neki su još među prvih 10 ..top 10

ti su odigrali svoje, zajendo s francuzima i talijanima. [lol]



a ovdje još ima igrača koju su kupovali i po 1300 kuna a neki su još među prvih 10 ..top 10

ti su odigrali svoje, zajendo s francuzima i talijanima. [lol]
[/quote]
ako mislite na kolareka, on je, koliko mi se čini, cijelo vrijeme vrlo marljivo skupljao. jedini.
ne bih se čudio da mu je sada prosjek na 400, 500…

hate red

Kandit sa ekonomskog aspekta ima zapanjujuću vrijednost, uvjeren sam da društvo koje kreira novu realnost Kandita nije iracionalno i arhaično te će dati fer i korektnu ponudu, min. 600,00.


Kandit sa ekonomskog aspekta ima zapanjujuću vrijednost, uvjeren sam da društvo koje kreira novu realnost Kandita nije iracionalno i arhaično te će dati fer i korektnu ponudu, min. 600,00.

eh, da je danas na globalnim tržištima više ovakvih igrača… [cool]

hate red


cijena će bit 230 kn.
ni manje ni više.
u svakom slučaju, strong hold ili buy opcija.

Tvrdim da će biti 6,52 kune viša od 230 kuna. Štoviše, tu cijenu odredio bih kao minimalnu u javnoj ponudi.

tko će im prodat po toj cijeni. Ako pogrešno prepoznaju okolnosti, podcjene potencijal i strategije dioničara uz trošak akcije preuzimanja neće materijalizirati svoj cilj.

Neka im bude kako žele. Ja ću svoje dionice realizirat u narednim fazama njihovih konstrukcija, ipak
je ovo faza pripreme.


Ak’ bu plaćali 1.000kn po dionici odmah bum im prodal 🙂

Ako budu kupavali kao DKVS, onda računajte na cijenu do 1,3 kn do 2,2 kn po dionici, a na vama je da se othrvate takvim "over the top" akvizicijama

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ovo je faza ….gdje je očito da će se ponuditi ono što se mora ponuditi po zakonu bez obzira koliko će skupiti..izgleda da im nije ni cilj prikupiti više dionica..

jer da su planirali prikupiti veći udio ponudili bi dioničarima određenu premiju … a svi znamo da s nikim od dioničara nisu ni komunicirali da im prodaju svoje dionice…

tako da ..se sad samo možemo nadati da će početi voditi poduzeće tako da dioničari , zaposlenici , i menađeri budu zadovoljni …

ipkk ima dosta raspršenu dioničku strukturu a s dobrom dioničkom strukturom može se napraviti i nekoliko dobrih dokapitalizacija poduzeća u kojima će sudjelovat svi dioničari tako da se ukupna imovina poduzeća višestruko poveća, a da se prikupljeni kapital upotrijebi za ( povečanje tržišnih udjela, racionalizaciju proizvodnje, smanjenje troškova, reprogramiranje skupih kredita, zapošljavanje svih kapaciteta ..itd)

dosta se hvali i ekipa koja je ušla u vlasničku strukturu..ali još mi nikako nije jasno kako s mjesta uprave nisu maknuli čovjeka koji je doveo ipkk do stečaja. Jer koliko dugo pratim to poduzeće pod njegovim vodstvom poduzeće je odmah pokleknulo na prvoj većoj krizi, tako da i danas mislim da taj čovjek nije smio ostati predsjednik uprave jer nije bio u poziciji pregovarat o ničemu, a ovako izgleda da je lik u biti prodao poduzeće budzašto a samo je pregovarao o svojoj fotelji. Smatram već dugo vremena da taj gospodin nije dorastao da vodi takvo jedno poduzeće. A da ne pričam o izazovima i svim problemima koje tržište stavlja pred poduzeće, vrlo jednostano i slikovito objašnjenje… snalazi se u poslovim vodama ko slon u staklarni.


iz dostupnih informacija.. žito je platilo dionicu negdje oko 350 kuna…

Od kud ti to?


ovo je faza ….gdje je očito da će se ponuditi ono što se mora ponuditi po zakonu bez obzira koliko će skupiti..izgleda da im nije ni cilj prikupiti više dionica..

dosta se hvali i ekipa koja je ušla u vlasničku strukturu..ali još mi nikako nije jasno kako s mjesta uprave nisu maknuli čovjeka koji je doveo ipkk do stečaja. J…

Pa možda je tajna u tome da nas je Pavić, kako ti to sam voliš reći, jeftino prodao, a zauzvrat dobio mogućnost da neko vrijeme ostane u firmi.

No nemoj se bojati, čim ekipa polovi konce, dobit će on nogom u guzicu.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/pipunic-preuzeo-kandit%2c-na-jesen-kupuje-i-dakovstinu,83111.html [bye] [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ono što znam je Stipe iz M-san-a kao poslovnog partnera, ači neznam koliku ulogu će on u IPKK-u imati ?

Ako bude imao jasnu ulogu, ne brine za IPKK, taj nezna za poraz, Stipe je osoba koja je došla s ulice, a i sami svjedočite njegovim uspijesima, takve je teško veslati.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovih 230 kn nece ici jer je ispod zakonskog minimuma. Morati ce ipak dati koju kunu vise :-). Opet novinarcici pisu neprovjerene informacije. Vrijeme je da se i te stvari pocnu sankcionirati.

New Report

Close