IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma strašno zapažanje , čisto mi se kenja od njega. Kupovat ćete vi po 266.

Zapažanje strava jedna. Za to moraš biti totalno slijep ili si zainteresirana stranka. Pošto po nekad pročitam po koji post od dotičnog dvojca kladim se na onu prvu predpostavku jer nema gdje se nisu ispromašivali.

who dares, wins

Kad sam prije nekog vremena rekao da se bliži Dan D DUDO 0808 je mislio na II. svj. rat.
Treba gledati u budućnost, pogotovo ako se špekulira s cijenom od 450 – 500 kn-
Navali narode, još se stigne nešto sitno ugrabiti.

znači ako su jučer tj 23 .6 imali iznad 50% dionica i morat će objaviti ponudu za preuzimanje..

dal sad netko zna iz glave točno reči od kad se uzimaju prosjeci tromjesečni od kojeg datuma kreću ti prosjeci , tj. po toj prosječnom tromjesečnoj cijeni oni moraju objaviti ponudu za preuzimanje.

sad je tromjesečni prosjek nikakav , idemo dizati gore cijenu na burzi da si malo popravimo prosjek

znači ako su jučer tj 23 .6 imali iznad 50% dionica i morat će objaviti ponudu za preuzimanje..

dal sad netko zna iz glave točno reči od kad se uzimaju prosjeci tromjesečni od kojeg datuma kreću ti prosjeci , tj. po toj prosječnom tromjesečnoj cijeni oni moraju objaviti ponudu za preuzimanje.

sad je tromjesečni prosjek nikakav , idemo dizati gore cijenu na burzi da si malo popravimo tromjesečni prosjek

Sad je već kasno za to ;-). Pitanje je samo da li ekipa na ovim cjenovnima nivoima želi skupiti još dionica ili im je i tih 50% dovoljno. Ne vjerujem da će, ukoliko ponude prosječnu u zadnja tri mjeseca skupiti nešto. S premijom od 20-30% već bi bila druga priča no i po tim cjenama čisto sumnjam da bi skupili neku količinu. Živi bili pa vidjeli.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/60700/ttl/Termes-ce-objaviti-ponudu-za-preuzimanje-IPK-Kandit/Default.aspx

Imaju 50,6%, ponuda će bit minimalna, to se vidi iz njihovog dosadnašnjeg nastupa u preuzimanju drugih tvrtki (PPK Valpovo, Orhaovica, itd…), kupio sam malo, tek toliko da sudjelujem i imam mirnu špekulatnsku savjest.

po ovim cijenama se to zove čisto poklanjanje dionica, ja ovim putem prvesntveno zahvaljujem određnimfondovima koji su doveli ovu cijenu na ovakve razine.

a kako izgleda da jedino će m izbaciti iz ove dionice ako me istisnu van nakon što skupe 95%….

e pa sad se postavlja pitanje po kojoj cijeni će tko izlaziti van… neki će dati odmah a neki će jednog dana valjda uspjet prodat i po nekoj pristojnoj cijeni…

Koja rupa na prodaji nakon brisanja dnevnih naloga , čisto štopanje.Žrtvovali su 400 kom. na 240 kn samo da ne odleti u blokadu. Ili je neki pojedinac zadovoljan sa 10%.

Po nekoj mojoj skromnoj računici temeljenoj na uvidu u sudski registar došao na cijenu od 233 kune po dionici u preuzimanju, što baš i ne predstavlja neko jebačko bogaćenje nas malih dioničara. To bi bio kakti minimalni iznos bez ikakve premije. Ispod toga ne ide, ako je to utjeha.

cijena će bit 230 kn.
ni manje ni više.
u svakom slučaju, strong hold ili buy opcija.

hate red

iz dostupnih informacija.. žito je platilo dionicu negdje oko 350 kuna…

pa da mi sad netko kaže razlog zbog kojeg bi ja prihvatio ponudu po 230 kuna…

a ovdje još ima igrača koju su kupovali i po 1300 kuna a neki su još među prvih 10 ..top 10

pa ovo je sramota od punude..sramota…

prvo nas je ovaj nesposobnjaković prodao

za ništa a sad nam još i manje nude…

sramota

ima jedna stara poslovice a neki će se pronaći u njoj:

kako si stekao nešto tako se i o tome brineš

New Report

Close