IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nismo u crobexu jer se u zadnje vrijeme ne trguje ovom dionicom a to bi trebalo značiti da i nije bilo bježanja iz Kandita za neku sitnu lovu. Nije svako zlo za zlo. Budemo mi u crobexu u malo bolje vrijeme.

Sve ove priče o poduzeću , o proizvodnji o izvozu i svemu tome…o tome svemu je rekla cijena na burzi. I nisu se baš proslavili.

Sad dolazimo do drugih momenata u daljnjem ponašanju ove dionice, a to je da postoji netko tko bi mogao ući suvlasnički u poduzeće..a to uvijek baca novo svijetlo na dionicu.

Jedino mi je čudno to da ako već postoji zainteresiranost za ulazaku vlasničku strukturu kako to da dionica nije došla bar blizu svoje realne vrijednosti prije ovog objavljenog teksa u businessu.

A iskustvo mi govori da su fondovi nanjušili da je netko usitinu zainteresiran za dionice nebi oni ostavili ni jednu sekundu vremena ostalim igračim da se ukrcavaju ..već bi dionica odletjela u nebo u 3 sekunde..

a zašto to nije tako..nekako vjerujem da su sve to drugačiji angažmani nego kaj se želi ovdje prikazat


Vedricu, dusebriznice i kapitalobriznice moj.
Molim te spasi me, i otkupi moje dionice Kandita, dam ti diskont 30% na cijeli paket.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

A iskustvo mi govori da su fondovi nanjušili da je netko usitinu zainteresiran za dionice nebi oni ostavili ni jednu sekundu vremena ostalim igračim da se ukrcavaju ..već bi dionica odletjela u nebo u 3 sekunde..
a zašto to nije tako..nekako vjerujem da su sve to drugačiji angažmani nego kaj se želi ovdje prikazat

Daj ti nas malo prosvijetli pa nam malo objasni kako to fondovi "njuše"? Ako znaš bar osnovne stvari o Paviću, bilo bi ti jasnije zašto to nitko do zadnjeg trena nije znao.

Osim toga ja bi dodao, ako ti je bussnies.hr izvor informacija , preporucam ti da izvadis korijen iz njihovog teksta, to sto dobijes podijelis sa minimalno dvoznamenkastim brojem te sa dobivenim rezultatom donosis zakljucke, jer to su najveci smradovi HR novinarstva i interpretiranja cinjenica. Nisu u stanju vremensku prognozu prenijet tocno.

iskreno se ispričavam ako se ne uklapam u vaše priče …

ako je ikako moguće napadnite me činjenicama,,a ne pamfletima


iskreno se ispričavam ako se ne uklapam u vaše priče …

ako je ikako moguće napadnite me činjenicama,,a ne pamfletima

Kolega da bi vas neko napao činjenicama i vi bi ste se trebali sližiti činjenicama.

Ova dionica je tak slatka a ako budemo strpljivi biti će i slađa .
Mislim da su to činjenice.

Trgovina čokoladom se povećava.Idemo gore pomalo ali sigurno. Ima puno prostora za rast.
Ispred nas su ljepši dani.
Pozdrav svima koji vole čokoladu.


Trgovina čokoladom se povećava.Idemo gore pomalo ali sigurno. Ima puno prostora za rast.
Ispred nas su ljepši dani.
Pozdrav svima koji vole čokoladu.

Posebno Mikado s lješnjacima i rižom sljubljeno s pjenušcem,zakon

obožavam strvine-posebno ovce

Naizgled idealan brzi lijek za razne oblike lošeg raspoloženja je – čokolada. Uz to što uz pomoć šećera i masti vrlo brzo (i nakratko) podiže razinu serotonina, feniletilamin iz čokolade potiče mozak na proizvodnju endorfina. To je naš prirodni morfij koji smanjuje osjetljivost na bol i općenito podiže blagostanje.

Evo zašto ova firma nikad neće moći propasti..tamo se najedu čokolade i kakvi got da su rezultati i financijski izvještaji oni su u blaženom stanju i sretni i zadovoljni..tako da svijet vide ovako—a i dionice ….su u blaženom stanju

kako god mislim da je pipunić zagrizao iz nekoliko razloga,i dosad je bio veliki poslovni partner sa pavićem i ipkk,plus sa msan-om planira i daljnja širenja na račun msnanove gotovine i njegovog poznavanja branše,i očigledno je nakon prepuštanja vupika todoriću iz političkih razloga,sa đakovštinom i orahovicom plus valpovo napraviti ozbiljan holding koji će biti na razini todorića i miškovića u vojvodini u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji.a sad je pravi trenutak kad je u poziciji to poentirati jer nema problema sa likvidnošću.

s obzirom za grbešićevu nezainteresiranost(previše se druži sa kerumom i svagušom po kasinima) moguća su i daljnja iznenađenja po slavoniji

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close