IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Lijepo je kupovati Hrvatsko,ali TA zove novi pad, ovaj put do 190kn, ako to ne izdrži idemo niže do 155kn.

Prijatelju i ja bih ga volio kupovati ispod 200kn. Na kile! Prošle godine nisam imao hrabrosti za dokup ispod 200 pa sam ga lovio na 200 i više. Ovaj put sam spemio municiju pa kud puklo da puklo! Ako se trend okreni na gore opet mi neče biti krivo! U svakom slučaju sve mi odgovara osim letargije (nelikvidnosti). Molim Osječane koji znaju nešto više o sadašnjoj situaciji o Kanditu da se iskreno raspišu na ovom forumu!
[/quote]
Osobno nemam ovu dionicu, al radi dioničara se nadam da će obrana izdržati na 190-200kn i da nakon toga će IPKK ipak gore.

26.11.2010 - Dan D



Lijepo je kupovati Hrvatsko,ali TA zove novi pad, ovaj put do 190kn, ako to ne izdrži idemo niže do 155kn.

Prijatelju i ja bih ga volio kupovati ispod 200kn. Na kile! Prošle godine nisam imao hrabrosti za dokup ispod 200 pa sam ga lovio na 200 i više. Ovaj put sam spemio municiju pa kud puklo da puklo! Ako se trend okreni na gore opet mi neče biti krivo! U svakom slučaju sve mi odgovara osim letargije (nelikvidnosti). Molim Osječane koji znaju nešto više o sadašnjoj situaciji o Kanditu da se iskreno raspišu na ovom forumu!
[/quote]
Prijatelju, ja sam ga kupovao ispod 200, i oko 200, i nisam ga prodavao kad je bio UP (možda sam trebao), no tada sam žalio što ne imadoh dovoljno novaca za željeni paket, no, kako izgleda, možda mi se želje ipak ostvare.
Kompletirati paket s prosjekom oko ili do 200, bilo bi veoma, veoma lijepo.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Osobno nemam ovu dionicu, al radi dioničara se nadam da će obrana izdržati na 190-200kn i da nakon toga će IPKK ipak gore.

Blago nama da imamo ovakve dušebrižnike i samaritance. Istu priču si pričao i na Validusu, a kad ono čorak. E splite, splite… Ti si najobičniji druker bez argumenata.

Lijepo Vam čovjek veli gore, stavite graf pa da svi zajedno prokomentiramo.


Osobno nemam ovu dionicu, al radi dioničara se nadam da će obrana izdržati na 190-200kn i da nakon toga će IPKK ipak gore.

Moj lipi i dobri čoviče, najrođeniji rodijače,
k’o je ima može malo i pričekati dok naraste,
dopusti da se i netko novi malo napase (bar 200-300 komada na dooko 200).

Kolega Gates, ja bi prvi potpisao da burza nikad ne smije padati već samo rasti.
Nažalost nije tako.

26.11.2010 - Dan D

U članku: http://www.poslovni.hr/143103.aspx
navodi se: "Ostaju potpore za mlijeko, krave dojilje, tov goveda, rasplodne krmače, ovce i koze te duhan, šećernu repu i masline."
Nije posebno značajno, ali nekima, ratarima, može biti dobar putokaz, s kojim kulturama ostvariti najbolju dobit.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Lijepo Vam čovjek veli gore, stavite graf pa da svi zajedno prokomentiramo.

Evo zbog vas stavljam graf. Nikako, da nadjem vrijeme za pisanje TA analiza, ali posto taj "split009jr" slazem se s vecinom pise ovdje potpuno neargumentirane izjave, odlucio sam staviti graf i podati jednu kratku analizu.

Tecaj se trenutacno nalazi u zoni jake potpore "crvena linija" i sa ovih razina trebamo ocekivati bar jedan odboj. A za neku srednjerocnu perspektivu slika koju gledam po mom misljenju je jako neizvjesna. Po jednoj strani ako se okrenem prema pozitivnim indikatorima koje vidim je, da zapravo od postojeceg dna, nije doslo ni do odboja 23,6% prema fibbonaciju, pa je vec vrijeme, da krenemo prema testiranju tog otpora. Prepletanje MACD-ia blizu nulte linije isto tako govori, da ce doci do jakih pomaka cijene.

S druge strane pojavlja mi se pitanje zasto nije od "dna" nakon cijele godine doslo do odbijanca bar do prvog stupnja Fibonacci retrakcije. Mozda zato, sto proslog ozujka nismo vidjeli dno ove dionice. A u prilog tome govori indikator RSI koji se nalazi u podrucju negativnog trenda i probijena linija podrske uzlaznog trenda.

Slika se ce se razjasniti za tjedan ili dva. Ako probijamo potporu na razinama oko 200 najvjerojatnije testirat cemo i prijasnje dno. S druge strane ako potpora izdrzi, za pozitivni scenarij trebali bi se vratiti iznad linije potpore, koja se pretvorila u liniju otpora i poceti put prema prvome Fibonacciju.

Sretno svima.

Vidi se, da sam pospan. Evo i graf.

Postojećim malim dioničarima savjetujem da ne prodaju po ovim razinama, a ako je moguće da smanje ulaz i dokupe. Sretno imaocima IPKK.

26.11.2010 - Dan D

Koliko imas godina? Jel se sad kad si mi dao ocjenu bolje osjecas? Steta sto moderatori ne ciste smece, koje razbacujes po temama. Moje su analize to bas zbog takvih sto si ti, tako rijetke, uz nedostatak vremena naravno.

Smislite nekaj, da ce se ljudi rado vracat na vas forum, da me dozivi slicnu sudbinu ko mojnovac.net.


Steta sto moderatori ne ciste smece, koje razbacujes po temama.
Smislite nekaj, da ce se ljudi rado vracat na vas forum, da me dozivi slicnu sudbinu ko mojnovac.net.

Fino ti ljudima daj znak kad da prodaju i kad da kupe umjesto što laprdaš i pljucaš po meni.
Jesam ti ja kriv što IPKK pada? Jesam ja kriv ako kažem ljudim gdje su potpore (190kn i 155kn) i da nadokupe i smanje prosjek.
Što si ti savjetovao? Trubiš u prazno i sanjaš targete od 1000kn za nekih 100.g.

26.11.2010 - Dan D


Jel se sad kad si mi dao ocjenu bolje osjecas?

Inače ja ti nisam dao ocjenu jer me tvoje pisanje ne zanima.Rijetko koga ocjenjujem!
Ako već ocjenjujem onda su to kolege:

PEROMADJAR – 100%
MRGUD -100%
PLAVI – 1%

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close