IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam više pobornik u padu pomalo skupljati, ali opet ti si bill gates tebi je par stotina malo uzeti [lol] pa što nam ne preuzmeš cijelu firmu, pa gledaj kako je divna [kiss]

Neda Pavić. Ima on neki svoj deal sa Švabama [lol]

Ako se po jutru dan poznaje (+5,85%) mogao bi dobro potegnuti Kandit u 2010… a ima i zašto…

Kolega glikos molim malo konkretnije. Ako već imaete neke spoznaje podijelite ih sa nama ili ih bar malo konkretnije obrazložite.


Ako se po jutru dan poznaje (+5,85%) mogao bi dobro potegnuti Kandit u 2010… a ima i zašto…

Molim vas, pa covjek ne moze kupiti niti 50-tak dionica, da se vi ne oslonite na to. A istina je, da sam skinuo tih 50 dionica, posto sam jedne druge dobro prodao i da si dignem prosjek IPKK-R-A vec kupljenih, a odluka je osnovana na temelju TA.



Ako se po jutru dan poznaje (+5,85%) mogao bi dobro potegnuti Kandit u 2010… a ima i zašto…

Molim vas, pa covjek ne moze kupiti niti 50-tak dionica, da se vi ne oslonite na to. A istina je, da sam skinuo tih 50 dionica, posto sam jedne druge dobro prodao i da si dignem prosjek IPKK-R-A vec kupljenih, a odluka je osnovana na temelju TA.
[/quote]
Kolega komentirali smo i puno manje promete od ovih današnjih 50 komada, početak godine i rast cijene za mene je imalo i simolički značaj. Zbog poznatih spekulacija o skorom ulasku strateškog partnera iz inozemstva u Kandit očekujemo snažan rast cijene ove dionice.




Ako se po jutru dan poznaje (+5,85%) mogao bi dobro potegnuti Kandit u 2010… a ima i zašto…

Molim vas, pa covjek ne moze kupiti niti 50-tak dionica, da se vi ne oslonite na to. A istina je, da sam skinuo tih 50 dionica, posto sam jedne druge dobro prodao i da si dignem prosjek IPKK-R-A vec kupljenih, a odluka je osnovana na temelju TA.
[/quote]
Kolega komentirali smo i puno manje promete od ovih današnjih 50 komada, početak godine i rast cijene za mene je imalo i simolički značaj. Zbog poznatih spekulacija o skorom ulasku strateškog partnera iz inozemstva u Kandit očekujemo snažan rast cijene ove dionice.
[/quote]

O kakvom to strateškom partneru pričate. Da nije možda Agrana.

bit će slatko, samo polako….


bit će slatko, samo polako….

Već je slatko, slatka je i vijest da je cijena šečera od prije par dana na svom ATH na robnim burzama…
Ne znam samo zašto takve vijesti slabo ili nikako ne komentiramo na ovom topiku?!?

Za početak ću reći da posjedujem dionice IPKK-R-A, i to podosta njih.

Unatoč tome uopće mi nije jasno o čemu vas nekiliko već 10-ke stranica pišete.
Ako imate nešto konkretno iznesite to jasno i glasno. Ako niste sigurni o kome se i zašto radi, ogradite se sa par riječi, i opet sve dobro.

Ovo ovako nema smisla, te strateški partner??????????????’, te cijena šećera!!!!!!!!!!!!!!!!! i ostale stvari, a nitko da prenese kako su ove godine proizveli 20% manje šećera.

Za dobro svih nas, molim vas da ubuduće ne navijate već iznesite ono što znate, ako znate.


Za početak ću reći da posjedujem dionice IPKK-R-A, i to podosta njih.

Unatoč tome uopće mi nije jasno o čemu vas nekiliko već 10-ke stranica pišete.
Ako imate nešto konkretno iznesite to jasno i glasno. Ako niste sigurni o kome se i zašto radi, ogradite se sa par riječi, i opet sve dobro.

Ovo ovako nema smisla, te strateški partner??????????????’, te cijena šećera!!!!!!!!!!!!!!!!! i ostale stvari, a nitko da prenese kako su ove godine proizveli 20% manje šećera.

Za dobro svih nas, molim vas da ubuduće ne navijate već iznesite ono što znate, ako znate.


Slažem se kolega s tvojom kritikom postova na ovom topiku, prihvačam da sam i osobno odgovoran zato. S druge strane da nas desetak kako ti nevodiš ništa ne piše, ovaj topik bi bio mrtav, isto tako nas desetak je stalno i kupovalo i dokupljivalo IPKK-R-A dok su se drugi izmicali i zato odajem priznanje kolegama koje su upravo na životu držali ovu temu, a bome i ovu dionicu na burzi.
Inače za tvoju informaciju dragi kolega znamo mi puno više već što ovdje pišemo, no neke stvari čuvamo kao asa u rukavu…


Za početak ću reći da posjedujem dionice IPKK-R-A, i to podosta njih.
….. Ako imate nešto konkretno iznesite to jasno i glasno. Ako niste sigurni o kome se i zašto radi, ogradite se sa par riječi, i opet sve dobro. …. Ovo ovako nema smisla, te strateški partner??????????????’, te cijena šećera!!!!!!!!!!!!!!!!! i ostale stvari, a nitko da prenese kako su ove godine proizveli 20% manje šećera. …. Za dobro svih nas, molim vas da ubuduće ne navijate već iznesite ono što znate, ako znate.

Trentuna cijena šećere jest konkretna činjenica, relevantna i bitna. Strateški partner je bez obzira na insajdersku potvrdu, sigurna stvar za ovakvu branšu, jer ovako mali u EU se ne opstaje….
Vaša informacija, koja je i nama svima već dugo poznata, o 20% manjoj proizvodnji je također poznata. Bilo bi dobro da je proizvodnja ista ili veća s obzirom na cijene…. Međutim, biste li Vi volili da je cijena šećera 30% manja a proizvodnja ista ili 10% veća ???
Seljaci uviđaju isplativost, veliki stupanj sigurnosti praćenja proizvodnje i isplate, i sve više se okreću kooperaciji za IPKK. Nadam se da će dogovorene površine prijeći dosad ATH, jer šećer će u dogledno vrijeme biti isplativ, vrlo ili samo isplativ, svejedno, oboje je dobro.
Problem je što se šećerna repa ne može sijati svake godine na istoj površini nego treba zemlju "odmarati" s drugim kulturama.
I treba polako shvaćati da IPKK ima i ostale proizvodnje, koje će u budućnosti davati sve veće udjele u dobiti.
I čudi me altruizam nekoga tko ima podosta dionica IPKK, i želi samo "pesimistične" informacije a ne i "optimistične",…. Vrlo čudno, za Hrvatsku, i mentalitet njezinih građana skoro i nevjerojatno….
Pozdrav Glikosu, i nadam se da će nam ovaj "šećer" biti dobar po zdravlje. Sve naj… u Novoj godini.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

@Metuzalem

Zašto ti je to čudno. Kolega stock želi dokupiti. 🙂

Pozdrav stock-u ako je to onaj stari stock

New Report

Close