IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a čuj bille ja ovo snimam već tjednima, jako prosperitetna tvrtka, ali nitko ne da po bidu. a ja ne udaram po asku dok mi je spread iza mene gotovo 10%. eto, a kladim se da ih dosta slično razmišlja.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Neće tu biti nekih količina po Bidu. Bez brige.
Po uključivanju IPK Zavoda u depozitorij SKDDa zaključujem da se nešto sprema. Kod Pavića se ništa ne događa bez razloga ;-).

Snaše peku kolače i kupuju dici čokolade i bombone za blagdanske poklone a cijena dionice Kandita stoji, pa kakav je ovo naopaki vašar?!?


Snaše peku kolače i kupuju dici čokolade i bombone za blagdanske poklone a cijena dionice Kandita stoji, pa kakav je ovo naopaki vašar?!?

Ma polako kolega, kud Vam se žuri. Evo ja sam danas kupio 2 čokolade s rižom, jednu sa rumom i jednu mliječnu :-).

Zašto svi šute i spavaju na ovoj temi Kandita, zar su slavonski kapitali mrtvi kako ih opisuje naš Josip Kozarac, ja sam više iz one Kićine pjesme INIATI SE SLAVONIJO, pokažimo da i mi konja za utrku imamo!
Kandit je odlična firma koja ima vrlo kvalitetne proizvode, proizvodi šečer kojem cijena na svijetskom tržištu raste, ove godine je sagradio novu tvornicu vlstitim sredstvima usred recesije i dok drugi grcaju u nelikvidnosti… Oko Kandita se vrzma nekoliko inozemnih firmi koje žele ući u strateško partenrstvo, neki su već napravili i ozbiljne analize i snimanja tvrtke. Naravno sve ovo Vi drage kolege na forumu već znate ali izgleda da neke stvari nije loše ponekada ponoviti i potaknuti raspravu i interes za ovom dionicom.

Evo nekih novih stanja sa SKDDa:

IPK ZAVOD D.D./REDOVNA DIONICA IPKZ-R-A – za one koje ne znaju, radi se o većinskom vlasniku Kandita ;-)

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PAVIĆ JOSIP 2.289 33,22 Osnovni račun
2. IPK ZAVOD D.D. (1/1) 520 7,55 Osnovni račun
3. KALUĐER ZLATKO 362 5,25 Osnovni račun
4. BILIĆ STIPO 362 5,25 Osnovni račun
5. KORDIĆ VLADO 141 2,05 Osnovni račun
6. FARAC MARIN 127 1,84 Osnovni račun
7. PALIJAN MATIJA 126 1,83 Osnovni račun
8. RIMAC NIKO 120 1,74 Osnovni račun
9. BAČIĆ IVAN 114 1,65 Osnovni račun
10. FERENC MIRJANA 114 1,65 Osnovni račun
Ukupno: 62,04


Top 10 računa za vr. papir – "OTSH-R-A" IPK TSH OSJEČANKA D.D.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KANDIT PREMIJER D.O.O. 124,645 65.41 Osnovni račun
2. BABIĆ DRAGO 48,990 25.71 Osnovni račun
3. FRANJIČEVIĆ ANKA 357 0.19 Osnovni račun
4. ROSNER MARTIN 270 0.14 Osnovni račun
5. ALERIĆ STJEPAN 252 0.13 Osnovni račun
6. IVANKOVIĆ FRANJO 243 0.13 Osnovni račun
7. MARJANOVIĆ EDUARD 231 0.12 Osnovni račun
8. HARTH HERTA 225 0.12 Osnovni račun
9. MIJAKIĆ SAVA 216 0.11 Osnovni račun
10. MIJAKIĆ VID 216 0.11 Osnovni račun
Ukupno: 92.17

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=118399


POD BUDNIM OKOM MINISTARSTVA
– Mi smo predložili Ministarstvu poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja da se problem ovrhe od strane IPK TSH, odnosno IPK Kandit, riješi na način da se dio obveza podmiri međusobnim prebijanjem između IPK Grupe i Kandit Grupe i da se tu uključe državne institucije. To znači da Kandit Grupa zatvori dio svojih obveza prema njima (dug prema Hrvatskim vodama, Hrvatskim šumama, HANFI, Fondu za zaštitu okoliša i drugo), što bi im omogućilo lakše poslovanje, dok bi IPK Osijek time završio i sve poslove oko dokapitalizacije imovinom što smatramo kvalitetnijim načinom u odnosu na neke subjekte iz branše koji su završile dokapitalizaciju pretvaranjem potraživanja u udjele. Dio te imovine služio bi za podmirenje obveza prema TSH, a sve u cilju da se stvore potpuni uvjeti za objavljivanje natječaja i privatizacije IPK Tvornice ulja Čepin.
Za provedbu privatizacije IPK Tvornice ulja Čepin potrebno je skinuti i ovrhu Tvornice stočne hrane “Osječanka”

prvi put je ovaj biser prešao 300,00kn 12.07.2005. danas se trži po 253.
2005. prihodi 496 mil
2008. prihodi 630 mil.
2009. u Q3 prihodi 372 mil

tko kaže da vremeplov ne postoji, ispada kao da se ipkk u 4 godine nije uopće razvijao, proširivao, modernizirao.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


prvi put je ovaj biser prešao 300,00kn 12.07.2005. danas se trži po 253.
2005. prihodi 496 mil
2008. prihodi 630 mil.
2009. u Q3 prihodi 372 mil

tko kaže da vremeplov ne postoji, ispada kao da se ipkk u 4 godine nije uopće razvijao, proširivao, modernizirao.

Ajde nemojte tako koelga. Kupili par komada i već drukate :-). Ima nas koji još uvijek skupljamo. A o tome koliko se ko razvijao ili ne, vidjet ćete uskoro. Još malo strpljenja.

skupljam skupljam, a čini mi se da se s vama i liparim cijeli prosinac. samo mrvice nam bacaju, ali malo pomalo po 15 20 30 komada i eto nakupi čovjek.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


skupljam skupljam, a čini mi se da se s vama i liparim cijeli prosinac. samo mrvice nam bacaju, ali malo pomalo po 15 20 30 komada i eto nakupi čovjek.

A čuj, ja sam jučer prikupio par stotina [wink]

ja sam više pobornik u padu pomalo skupljati, ali opet ti si bill gates tebi je par stotina malo uzeti [lol] pa što nam ne preuzmeš cijelu firmu, pa gledaj kako je divna [kiss]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close