IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jučer ponovo rušenje cijene 5% s prometom od 5000 KN (19 dionica), očito se radi o smišljenom pritisku na cijenu radi dokupa i držanaja cijene na uzdi. Koliko god je to loše za nas koji smo unutra, pogotovo za one koji imaju margin, to ipak govori da je ova dionica jako zanimljiva da je netko kontrolira i da se ovdje nešto veliko sprema.

Iskreno ja ne vjerujem da se ovdje radi o nekom namjernom rušenju i kontroliranju cijene. Prije bih rekao da su špekulanti zaglavili ovdje i i jednostavno više nemaju strpljenja.

Dizanje radi ulaska MIFova mi isto tako zvuči u ovom trenutku ko SF. Mislim da je IPKK "premala" dionica za MIFove tako da im nikako ne može predstavljati neku značajniju i njima bitnu poziciju u portfeljima.

Najvjerojatnije mi zvuči da će cijene rasti zajedno sa rastom cijelog tržišta, a još bolja bi bila solucija da se ostvare ove špekulacije oko ulaska strateškog partnera, mada znajući Pavićev način razmišljanja i to mi zvuči pomalo ko SF priča.
[/quote]

Sve u svemu , strpljiv spašen…. [pray]


I ja probah danas njihove mini čokoladne bananice. Na žalost, nisu prešli na višu razinu. Još uvijek je to 90% šećer uz (ne)malo kemije. Zašto se malo ne ugledaju na Zvečevo, koje je izašlo na sve

I u milki je 90% šećera, a ja bih bio jako zadovoljan IPKK ima takav brend [wink]. Kao što si i napisao, sve je stvar dobrog marketing, a on je još uvijek kod Kandita na niskim razinama. Možda to i nije loše jer imaju veliki prostor za napredak. Navodno je sa pokretanjem nove tvornice zaposlen i novi Sales team. Živi bili pa vidjeli.

ne znam jel znate, ali kandit ide u rebranding čokolada.unajmili su PR firmu iz Zagreba.kad će biti gotov projekt ne znam.
pa eto, ako nekom nešto znači.nemam IPKK.

poz, Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

Što se to događa sa Kanditom kada mu cijena danas pada -6,55%, a Crobex u plusu i svi strani relevantni indexi u zelenom?!?

Malo nam je nelikvida i to je jedini uzrok. Meni iskreno i ne smeta previše.
Usput se zahvaljujem prodavaču na današnjim darovima [smiley]

visoke su cijene šečera u svijetu…dal može netko nabaciti onaj članak u kojem je bilo govora o utjecaju cijene šečera na cijenu dionice kandita ?

... otišli su bikovi uzalud ...

Ovo nije dionica za nervozne i nestrpljive, rast cijene šečera, otvaranje nove tvornice i mogućnost ulaska stateškog partnera mnoge je motiviralo da se ukrcaju i sada bezglavo ruše cijenu svaki dan jer se nekakva očekivana zarada nije dogodila odmah.

IPKK, jel’ dišeš ? Probudi se bar na tren!
IPKK, javiii seeee!!!

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Jednom će ući… naravno mislim na strateškog partnera koji bi mogao konačno lansirati ovaj naš Kandit…(mogli bi se neki lupati po glavi što su ovo u bescijenje prodali)

Ipak je nepopunjen GAP na 210kn i on se mora popuniti… Odrađuje se velika 5-ica.
Realnost kaže između 170 i 200kn je target…
OPREZ LJUDI!

Ne znam da li ste primjetili, ali u sustav SDA se od 28.12.2009. uključuju dionice IPK ZAVOD D.D. koji je najveći pojedinačni vlasnih Kandita. Uskoro ćemo vidjeti tko se tamo skriva u TOP10, a meni sve to skupa izgleda kao priprema za ulazak strateškog partnera.

Pa di ste junaci?
Da čujem tko je od Vas ovo danas pokupovao?

New Report

Close