IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam dokupio Kandit, očekujem rekaciju ostalih.


Danas sam dokupio Kandit, očekujem rekaciju ostalih.

Kolega, kolega. Pa to nije bilo ni za poštenu večeru. Nemojte se sramotiti.

Možda je glikos1 na dijeti. Dobro je jesti malo i dobro ali više puta. Zato navalimo.



Danas sam dokupio Kandit, očekujem rekaciju ostalih.

Kolega, kolega. Pa to nije bilo ni za poštenu večeru. Nemojte se sramotiti.
[/q
Kolega to je nažalost bilo 100% jučerašnjeg prometa Kandita, definitivno je to sramota ali ne moja.

Probao nove proizvode – SUPER. Samo što je s marketingom? TO TREBA POPRATITI !!!!!

Vidim da je Jadranka intenzivno počela otvarati nove pogone. Nadam se da će konačno naći vremene za Slavonce da nam konačno i službeno otvori novi pogon [cool]

Može li novi Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o dodatnim kriterijima ulaganja i investicijskim ograničejima mirovinskih fondova od 26.11.2009. koji stupa na snagu objavom u slijedećim NN – danas ?, a kojim je definirana niža granica za ulaganja MF (350 mil. kn), donijeti kakvo buđenje za ovu dionicu?
IPKK bi bio omogućen za ulaganja MF-ova kad bi dosegao 489,45 kn.
Je li moguće da ga npr. prvo podignu sestrinski investicijski fondovi, a onda da u njega uđu MF-ovi ?
S obzirom da se radi o malom broju slobodnih dionica, to ne bi bilo teško, kao ni održati je na visokim vrijednostima, naravno, ako ih se smatra isplativim, tj. u skoroj budućnosti dobro naplativim ?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Može li novi Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o dodatnim kriterijima ulaganja i investicijskim ograničejima mirovinskih fondova od 26.11.2009. koji stupa na snagu objavom u slijedećim NN – danas ?, a kojim je definirana niža granica za ulaganja MF (350 mil. kn), donijeti kakvo buđenje za ovu dionicu?
IPKK bi bio omogućen za ulaganja MF-ova kad bi dosegao 489,45 kn.
Je li moguće da ga npr. prvo podignu sestrinski investicijski fondovi, a onda da u njega uđu MF-ovi ?
S obzirom da se radi o malom broju slobodnih dionica, to ne bi bilo teško, kao ni održati je na visokim vrijednostima, naravno, ako ih se smatra isplativim, tj. u skoroj budućnosti dobro naplativim ?

Ozbiljno dizanje cijene ove dionice će svakako usljediti iduće poslovne godine, jer je Kandit debelo podcijenjen, naravno ima više opcija kako bi se moglo to dogoditi, a ovo su tri najrealnije: -zbog ulaska strateškog partnera -zbog ulaska mirovinaca kako si spomenuo – zbog oporavka tržišta.

Jučer ponovo rušenje cijene 5% s prometom od 5000 KN (19 dionica), očito se radi o smišljenom pritisku na cijenu radi dokupa i držanaja cijene na uzdi. Koliko god je to loše za nas koji smo unutra, pogotovo za one koji imaju margin, to ipak govori da je ova dionica jako zanimljiva da je netko kontrolira i da se ovdje nešto veliko sprema.

Upravo jedem nove čokoladne praline "Choco Jelly" od narandže supeeeerrrrrr su!
Izgleda da je nova tvornica mrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkk!!!!!


Upravo jedem nove čokoladne praline "Choco Jelly" od narandže supeeeerrrrrr su!
Izgleda da je nova tvornica mrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkk!!!!!

I ja probah danas njihove mini čokoladne bananice. Na žalost, nisu prešli na višu razinu. Još uvijek je to 90% šećer uz (ne)malo kemije. Zašto se malo ne ugledaju na Zvečevo, koje je izašlo na sve frontove, skoro ne prođe dan a da ne vidim neki novi proizvod na policama. U biti sve je to isto, ali konkurencija radi na promidžbi, prezentaciji, osluškuje tržište.
Još sam uvijek vjeran IPKK-u, samo mi se željeni izlaz spušta, a to mi nije bilo u planu,…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Jučer ponovo rušenje cijene 5% s prometom od 5000 KN (19 dionica), očito se radi o smišljenom pritisku na cijenu radi dokupa i držanaja cijene na uzdi. Koliko god je to loše za nas koji smo unutra, pogotovo za one koji imaju margin, to ipak govori da je ova dionica jako zanimljiva da je netko kontrolira i da se ovdje nešto veliko sprema.

Iskreno ja ne vjerujem da se ovdje radi o nekom namjernom rušenju i kontroliranju cijene. Prije bih rekao da su špekulanti zaglavili ovdje i i jednostavno više nemaju strpljenja.

Dizanje radi ulaska MIFova mi isto tako zvuči u ovom trenutku ko SF. Mislim da je IPKK "premala" dionica za MIFove tako da im nikako ne može predstavljati neku značajniju i njima bitnu poziciju u portfeljima.

Najvjerojatnije mi zvuči da će cijene rasti zajedno sa rastom cijelog tržišta, a još bolja bi bila solucija da se ostvare ove špekulacije oko ulaska strateškog partnera, mada znajući Pavićev način razmišljanja i to mi zvuči pomalo ko SF priča.

New Report

Close