IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovu dionicu kao i mnoge druge na ZSE ja isto ne kužim, ponašanje cijene dionice i fundamenti firme su na ZSE često dvije potpuno različite pojave. Ipak ova firma je sada puno vrijednija i sa boljom perspektivom već kada joj je cijena dionice bila 1400 kn.

Dionica trenutno nije baš neka udavača, recimo još je "maloljetna", ali vidimo da je dobar materijal.
Potražnja za šećerom u svijetu konstantno raste, lagano ali sigurno.
Europi nedostaje šećera. Naši poljoprivrednici se okreću ovoj sigurnoj kulturi (unaprijed dogovorena količina i cijena, što je rijetka pojava).
Nova tvornica radi.
Izgleda da je lakše napraviti novu tvornicu nego novu web stranicu ili nedaj Bože novi dizajn proizvoda, ili malo poboljšati sastav.
Ako bude zdravlja, bit će slavlja…
http://www.agroburza.hr/index.php/2009/11/secera-manje-od-planiranog/
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=117202

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Konzum pun kanditovih cokolada.
Jeftine su a bogami i ukusne. (po mom ukusu pre slatke)
Sve je o.k. ali nema kupaca za ovu dionicu.
Gdje su nestali.
Zar ce poceti masovno kupovati iznad 800k a euforicno na 1200.Tada cu im ja prodati sve svoje dionice kandita. [huh]

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/jonathan-kingsman-pocetkom-2010.-nastupa-secerna-kriza,62001.html

Sigurno ce se opet odraziti na cijenu sljedece godine. Mislim na svjetsku cijenu secera ne na dionicu (makar bi se i tu nadam se trebalo korigirat).

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kandit ovih dana otvorio novu modernu tvornicu pjenastih čokoladnih proizvoda Kandit 2 koju je isfinancirao vlastitim sredstvima, a cijena dionice pada kao da je zatvorio postojeću tvornicu. Ehhh to ti je naša burza…

Prošao je vikend ajmo trgovati, komentirati, prognozirati, analizirati nije dobro držati ovaj Kandit izvan fokusa kao što to čini nažalost njegova uprava.

Dobar materijal, ali nažalost slabo prolazi


Kandit ovih dana otvorio novu modernu tvornicu pjenastih čokoladnih proizvoda Kandit 2 koju je isfinancirao vlastitim sredstvima, a cijena dionice pada kao da je zatvorio postojeću tvornicu. Ehhh to ti je naša burza…

Ma nije ni burza toliko kriva što ulagači nisu reagirali na tu vijest koliko sami meneđeri Kandita..u ovoj krizi kad firme propadaju,kad se gube radna mjesta ,Kandit otvara novi proizodni pogon a ni A u medijima o tome..umjesto da se vijest vrtila danima u medijima ,da su napravili neki reklamni spot o tom događaju oni šute…nesposobnost uprave da se prezentira.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Kandit ovih dana otvorio novu modernu tvornicu pjenastih čokoladnih proizvoda Kandit 2 koju je isfinancirao vlastitim sredstvima, a cijena dionice pada kao da je zatvorio postojeću tvornicu. Ehhh to ti je naša burza…

Ma mora doći Jadranka na otvorenje, pa će onda pisat novine o tome. Inače ne znam da li ste vidjeli nove proizvode iz novog pogona. Super su.

di se mogu vidjeti ti novi proizvodi, da ne kažem i kupiti … hvala na info unaprijed jer su im stranice ander konstrakšn

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


di se mogu vidjeti ti novi proizvodi, da ne kažem i kupiti … hvala na info unaprijed jer su im stranice ander konstrakšn

A i njihove stranice su vec u izradi malo predugo. Bas me zanima kome su dali to na izradu!? Isto pitanje za proizvode kao i kolega ako ima neko tu info? Zahvaljujem unaprijed.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


di se mogu vidjeti ti novi proizvodi, da ne kažem i kupiti … hvala na info unaprijed jer su im stranice ander konstrakšn

Ja kupio u lokalno trgovačkom centru. Trebalo bi polako toga biti svugdje. Fino su to upakirali. A ovo za WEB. Stvarno katastrofa. U današnje vrijeme toliko dugo biti bez WEBa je sramotno.

New Report

Close