IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Značajan rast
Tona bijelog šećera na Londonskoj burzi trenutačno se kreće između 390 i 400 dolara po toni. Od početka prosinca vrijednost mu je porasla za tridesetak posto i on "prijeti" povratkom na visoke razine od prošle godine. Zbog manje proizvodnje i veće potražnje za šećerom, ove godine očekuje se manjak šećera na svjetskom tržištu. Analitičari predviđaju da će potražnja za šećerom premašiti proizvodnju za 9,2 milijuna tona. Šećerna trstika od koje nastaje 70 posto svjetske proizvodnje većinom se uzgaja na južnoj hemisferi, dok se šećerna repa uzgaja na sjeveru.
Brazil najveći
Brazil je najveći proizvođač šećera od trstike koja se koristi i za proizvodnju etanola. Zbog rasta cijene sirove nafte, postoji mogućnost da proizvođači u Brazilu sve više upotrebljavaju trstiku za proizvodnju etanola, što bi negativno utjecalo na ponudu i cijenu šećera. Uz to, očekuje se da će i Indija, kao drugi najveći proizvođač šećera na svijetu, biti prisiljena uvoziti ga zbog smanjenja proizvodnje. Osim toga, na cijenu šećera utječe i američki dolar. Kako dolar u zadnje vrijeme deprecira prema svjetskim valutama tako raste i cijena šećera koja se
[thumbsup]



Moja draga Brankice. Bolje pročitaj pa ćeš vidjeti da vijest uopće nije loša.Fotografija ti je adekvatna drukanju.
Deca,nije dobro- takvo ponašanje!

Gospon dragi, osim kaj ste jako bezobrazni, još i svakaj pričate.
Ovaj jad od firme vam je prijavil dobit za prošlu godinu 6o puta manju nego za godinu prije,zaradili su otprilike kolko ja sama zarađujem a nisam dioničko društvo, dužni su prema ovom članku 34 milijuna dobavljačima i sami vele da imaju goleme probleme u poslovanju.Ali po vama vijest nije loša.
I ne znam o kakvom drukanju vi pričate.
Pa ovu dionicu ne bi uzela da mi poklone.Bojala bi se da mi ne zarazi druge kaj imam
[/quote]

A zasto onda sudjelujete na temi Kandit ukoliko niste njezin dionicar? Da nama koji jesmo pomognete sa svojom vijescu ili?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Jasan mi je interes ljudi koji nemaju ovu dionicu za njeno poslovanje. IPKK je ipak bio narodna dionica, na njemu su se izgubile kuće, fićeki, stipendije, zemljišta. Jedna od najvećih drukerskih paljbi bila je upravo na njoj, s hall of fame drukerskim izjavama, vjerojatno svih vremena na našem tržištu.
barem desetero ljudi ne mogu pogledati u oči jer sam im preporučio financijskog savjetnika , koji im je preporučio Kandit, negdje na 1200 kuna. prodavao sam ga potajno na 800-600 kuna, potajno, bojeć se osude svog birtijaškog analitičarsko gemištnog kružoka. Dakle ja sam osobit prijem osobe koja prati kandit a nema ga, jer, rekoh već indirektno sam u nj uvalio rodbinu i prijatelje koji mi sad pokazuuju rahitičnu djecu i prokisli krov….
Analogijom našeg tržišta, do sada je trajao druk za Kandit up, i nitko nije doista znao što se događa oko ove dionice, sada kada su stvari jasno loše, po meni je to izrazito jaki buy signal…

my,

Jasan mi je interes ljudi koji nemaju ovu dionicu za njeno poslovanje. IPKK je ipak bio narodna dionica, na njemu su se izgubile kuće, fićeki, stipendije, zemljišta. Jedna od najvećih drukerskih paljbi bila je upravo na njoj, s hall of fame drukerskim izjavama, vjerojatno svih vremena na našem tržištu.
barem desetero ljudi ne mogu pogledati u oči jer sam im preporučio financijskog savjetnika , koji im je preporučio Kandit, negdje na 1200 kuna. prodavao sam ga potajno na 800-600 kuna, potajno, bojeć se osude svog birtijaškog analitičarsko gemištnog kružoka. Dakle ja sam osobit prijem osobe koja prati kandit a nema ga, jer, rekoh već indirektno sam u nj uvalio rodbinu i prijatelje koji mi sad pokazuuju rahitičnu djecu i prokisli krov….
Analogijom našeg tržišta, do sada je trajao druk za Kandit up, i nitko nije doista znao što se događa oko ove dionice, sada kada su stvari jasno loše, po meni je to izrazito jaki buy signal…

buduci da ste toliko iskreni bili ,ja ne vjerujem da je ovo druk ili ne zelim vjerovati
hvala Vam na postu
pofuk

my,

Jasan mi je interes ljudi koji nemaju ovu dionicu za njeno poslovanje. IPKK je ipak bio narodna dionica, na njemu su se izgubile kuće, fićeki, stipendije, zemljišta. Jedna od najvećih drukerskih paljbi bila je upravo na njoj, s hall of fame drukerskim izjavama, vjerojatno svih vremena na našem tržištu.
barem desetero ljudi ne mogu pogledati u oči jer sam im preporučio financijskog savjetnika , koji im je preporučio Kandit, negdje na 1200 kuna. prodavao sam ga potajno na 800-600 kuna, potajno, bojeć se osude svog birtijaškog analitičarsko gemištnog kružoka. Dakle ja sam osobit prijem osobe koja prati kandit a nema ga, jer, rekoh već indirektno sam u nj uvalio rodbinu i prijatelje koji mi sad pokazuuju rahitičnu djecu i prokisli krov….
Analogijom našeg tržišta, do sada je trajao druk za Kandit up, i nitko nije doista znao što se događa oko ove dionice, sada kada su stvari jasno loše, po meni je to izrazito jaki buy signal…

no dobro, dragi kumpanjo, ipak nisi preporučio kandit kakvom kontroverznom poduzetniku 🙂
inače, naši bivši prijatelji nedavno objavili dugačku listu dionica koje preporučuju. ajd pogodi kojih dionica nema na listi? 🙁

www.knjigara.com

Barmen, di se može viditi ta lista, da znam od čega moram bižat?


Barmen, di se može viditi ta lista, da znam od čega moram bižat?

a ne smin reć… jer bih time direktno rekao o kome se radi.
no, priložio sam je ostalim dokazima koji na sudu neće ništa značiti…

www.knjigara.com

Sad sam tek shvatila da ste ushićeni da je netko nešto napisao na ovoj temi.Zato su svi u čudu i pričaju susjedima i poznanicima da je Brankica pisala na njihovoj temi. A super ste mi sa čuđenjem oko toga kak neko ko nema dionicu piše o njoj.To je stvarno šokantno,deca.
Ja jednostavno pročitam par internet novina i na jednom od njih vijest o IPKK i to prenesem ovdje a ekipa koja napiše jedan post tjedno na ovoj temi, se šokira da je netko citiral vijest iz novina i stavil na njihovu temu i proglasi me drukerom.
Deca, a da si vi kupite dionice od neke prave firme pa bute onda mogli pisati više i bute vidli kak puno ljudi piše na tim temama a zamislite nisu drukeri.
Morate se malo socijalizirati jer bute inače završili kak oni Japanci kaj su ih našli 1987. godine kak se skrivaju od Amerikanaca jer misle da drugi svetski rat još uvek traje.
To ni dobro

Ne razumijem zašto netko tko nema neku dionicu ne bi smio pisati o njoj i objavljivati vijesti, bilo pozitivne bilo negativne pa tako i Brankica o IPKK. Druga je stvar što mislim o omalovažavajućem tonu kojim piše, a nije u vezi sa stvarnim podacima, no to uvijek više govori o onome tko piše, a ne o onome o čemu piše, ne bih o tome sad jer nije relevatno za dionicu.
Što se Vodovoda i IPKK tiče, tu se radi o jednom starom sporu, IPKK je svojim novcem napravio infrastrukturu, korištenje koje mu sad Vodovod pokušava naplatiti, tu se ne radi ni o kakvim tekućim troškovima već o sporu. No koliko znam i troškovi vode će se drastično smanjiti ulaganjima u tehnologiju, Kandit je do sada koristio staru tehnologiuju koja je iziskivala veliku potrošnju vode, no to će sada biti jako reducirano, na nivo Vira.

Bok jel netko zna u kojoj je fazi spor sa IPK OSIJEKOM!

"Barmen"
dam se kladiti da je ptkm na popisu.

pozdrav svima

Možda Barmen zna u kom će smjeru IPKK [rolleyes] ….znam,znam…..trebalo je to na 2000 ali eto nije,sad je na 10% od targeta.Pa opet ,nije to bezvrijedna firma ……. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Drugarice Brankice , to što se puno ne piše o kanditu ne znači da je šrot firma tj kužna dionica kako je vi proglašavate. Ako tražite socijalizaciju idite u disko tamo ćete se brzo socijalizirati pogotovo ako ste dobar komad.

[tongue]

New Report

Close