IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Doči će novi kupci pa će konkurirat Darkecu i eto ti velikog skoka u čas. Čokolada i šećer se konzumiraju sve više i više,pogotovo u krizi. [cool]

Otvorite si knjigu dioničara pa mi recite od koga bi se više kupovalo. Nema više nikoga velikoga tko želi prodati, Erste i PBZ fondovi ne prodaju, Grbešić i Marija Hipp ne prodaju, ispod top 10 se pojavio i Nevio Prlog sa više od 5.000 komada (ranije ga nije bilo), on je kupovao prošli i pretprošli tjedan, a ne Darko. Dakle imamo velike kupce a nema više robe. Ostali smo samo mi sitnozubi dioničari koji (iz neznam kojeg razloga) prodajemo po nekoliko desetaka do dvjestotinjak komada po ovim tragikomičnim cijenama. Da netko veliki želi kupiti količinu više niti ne može bez drastičnog podizanja cijene. Jednom dok tržište krene gore (možda idući mjesec možda za 5 godina) ili bude li kakvim strateških igara oko Kandita, neće biti ama baš nikakve prepreke za ogroman rast cijene. Do onda će Kandit dijeliti sudbinu ostatka tržišta, no ključno je da su svi preduvjeti tu, imamo dionicu koja će u najgorem slučaju rastom cijene slijediti ostatak tržišta, a stvoreni su preduvjeti za mnogo bolji performance od toga

Moglo bi biti zanimljivo. Da li je Marković Nenad sve prodao? Ako je, onda bi moglo biti točno sve što je Pentiumin napisao!

Marković je sve prodao

Evo točni podaci – Marković više nema niti jednu dionicu, Nevio Prlog je sad 11. sa 5.400 dionica, do sada nije imao ništa. Za razliku od Markovića Prlog nikada ne izlazi iz dionice bez da joj vrijednost nije višestruko povećana (svojedobno KBZ, CEBA-P…), a i tada je bio u paru s Kolarekom…


Evo točni podaci – Marković više nema niti jednu dionicu, Nevio Prlog je sad 11. sa 5.400 dionica, do sada nije imao ništa. Za razliku od Markovića Prlog nikada ne izlazi iz dionice bez da joj vrijednost nije višestruko povećana (svojedobno KBZ, CEBA-P…), a i tada je bio u paru s Kolarekom…

Vidim da si dobar poznavatelj ove dionice a i da dobro poznaš situaciju na burzi od ranije

Šta misliš ako su i sad u paru zašto više ne kupuju. Pa Kolarek je stalno kupovao i na silu branio cijenu od 700, 800 kuna, a na 220 mu je skupo? Kakva je to sila njega snašla? Ne želim vjerovati da je sve potrošio. A još manje da su se izjalovili neki planovi!

Koje mrtvilo. Sad se bar vidi da se prodaja ne spušta i da nema više puno onih koji bi prodavali, cijena bi mogla gore!Ili je ipak bila navlakuša? Kakvo je tvoje mišljenje?

Više nitko nema što reći o Kanditu? Da se stalno ne pojavljuju sitne prodaje koje spuštaju cijenu mislio bi da su svi prodali i da više nema malih dioničara.

Kad će konačno izvješće? Ima li itko ikakvih saznanja kakvo bi moglo biti. Ja očekujem vrlo dobre rezultate ako ne i odlične. Pa ako i tržište podrži da se pokrenemo prema 300 kuna!!!

Posjedujem ovu dionicu i još neke. Mislim da se jedno duže vrijeme valjamo po dnu a ne znam dokle će mo. Vjerovatno još neko vrijeme. Po mom mišljenju ne treba ni prodavati ni kupovati. Za sada samo neke lažne uzbune na kojima neki zarađuju. Pozdrav vlasnicima ove dionice i pozivam sve na strpljenje.

Ovdje posve jednostavna igra ,veliki skupljaju već duže vrijeme i u interesu im je da dionicama bude na ovim razinama dok se ne nakrcaju.Strpljenje samo ,ova dionica ima ogromnog potencijala.Uz hdel sigurno jedna od najjeftinijih na zse sa obzirom na prihode i vrijednost firme

Pa Kolarek je valjda dovoljno skupio i ne treba mu više. Misliš da nije dovoljno izložen u ovoj dionici? I zašto ti je to bitno uopće? Cijena će porasti kada sazriju uvjeti, pa skoro su im samo zalihe šećera vrednije od trenutačnog MCAP-a! Zaboravlja se da su 100 mio kn uložili samo u novu tvornicu čokolade. A trenutačni MCAP kada se oduzmu trezorske dionice je 137 mio kn! Mislim da ne treba objašnjavati kakav je tu prostor za rast. Samo treba pričekati, strpljenje je najbitnije u ovoj dionici. Ne razumijem male dioničare koji prodaju tu dionicu po ovim cijenama, a više nego lijepo se vidi kako su veliki igrači okrupnili svoj udio na ovim smiješnim cijenama


Ovdje posve jednostavna igra ,veliki skupljaju već duže vrijeme i u interesu im je da dionicama bude na ovim razinama dok se ne nakrcaju.Strpljenje samo ,ova dionica ima ogromnog potencijala.Uz hdel sigurno jedna od najjeftinijih na zse sa obzirom na prihode i vrijednost firme

A jesi legenda Anricom.

Reci nam samo jesi ostao kod Partner kaptitala ili si prešao raditi s Agram brokerima? [smiley]


Pa Kolarek je valjda dovoljno skupio i ne treba mu više. Misliš da nije dovoljno izložen u ovoj dionici? I zašto ti je to bitno uopće? Cijena će porasti kada sazriju uvjeti, pa skoro su im samo zalihe šećera vrednije od trenutačnog MCAP-a! Zaboravlja se da su 100 mio kn uložili samo u novu tvornicu čokolade. A trenutačni MCAP kada se oduzmu trezorske dionice je 137 mio kn! Mislim da ne treba objašnjavati kakav je tu prostor za rast. Samo treba pričekati, strpljenje je najbitnije u ovoj dionici. Ne razumijem male dioničare koji prodaju tu dionicu po ovim cijenama, a više nego lijepo se vidi kako su veliki igrači okrupnili svoj udio na ovim smiješnim cijenama

Ne znam zašto Kolarek više ne kupuje ali razlog ne može biti da mu ne treba više. Ako je nelogično kupovao na puno višim cijenama ( zbog čega sam se i ja navukao )onda je logično da kupuje sada na ovim bagatelnim cijenama. Jedino logično objašnjenje je da je potrošio sve novce. A nažalost on je bio jedini kupac od velikih. Čak su neki iz top 10 prodali.

Umjesto da sad na ovom porastu svjetskih i naše burze cijena krene prema 300 kuna, mi smo stalno u banani. Kandit već duže nikom nije interesantan, a Kolarek je izgubio moć.

Nadam se dobrom izvješću i uzletu. Kad će konačno rezultati??? Ako bude dobre dividende to bi bio lijep poziv svima u ovu dionicu!!!

New Report

Close