IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ALMIS JE GRBEŠIĆEVA FIRMA. BUDI SIGURNA DA JE DARKO NJEGOV IGRAČ.
ZBROJI UDIO KOESTILNA, DARKECA I ALMIS. POLAKO RASTE, JOŠ MALO PA PREUZIMANJE PO 200,00 KN PO KOLIKO ĆE MU DARKEC PRODATI.

Bok! jl vidio netko oglas danas u večernjem listu za prodaju nekretnina koji je raspisala uprava ipk mesna industrija doo drniš u vlasništvu ipk osijeka. prodaju oranice površine 141678m2, 76000m2 i građevinska parcela od 15500m2 sa putem ukupne površine 93728m2. sve je na području osijeka i znam da nisu detaljni podaci ali bi volio ak bi neko mogao možda dati neku procjenu koliko bi to minimalno moglo vrijediti. da li bi ovo mogla biti namira za dug prema ipkk?
pozdrav


Evo nam i Grbešića u prvi 10.Čovijek prodavao po 1300kn a sad bi po 200kn.LIjepa zarada Budala ko mu da po toj cijeni jer će vam prodavat opet po 1300kn

Bilo bi lijepo kad bi se Grbešić uključio ali su to samo naše želje. On je izgubio strpljenje s Pavićem koji kontrolira 51% preko IPK Zavoda i Premise i prodao koliko je god uspio po basnoslovnoj cijeni 1300 kuna. Ostalo nije uspio. Malo sam se raspitao kod upućenijih.
Sada se pojavio na top 10 jer je ispao Marković Nenad koji i dalje prodaje. Možda on čeka jaču kupnju da sve rasproda. moguće da se opet vraćamo ispod 200. Kratko je trajalo veselje, šmrc…šmrc


ALMIS JE GRBEŠIĆEVA FIRMA. BUDI SIGURNA DA JE DARKO NJEGOV IGRAČ.
ZBROJI UDIO KOESTILNA, DARKECA I ALMIS. POLAKO RASTE, JOŠ MALO PA PREUZIMANJE PO 200,00 KN PO KOLIKO ĆE MU DARKEC PRODATI.

IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 171.600 24,00 Osnovni račun
3. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
4. IPK KANDIT D.D. 65.059 9,10 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 12.445 1,74 Skrb. račun
6. HIPP MARIJA 6.350 0,89 Osnovni račun
7. ALMIS-Z D.O.O. ŠIROKI BRIJEG 6.000 0,84 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 5.070 0,71 Skrb. račun
9. MEPAS D.O.O. 4.387 0,61 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.342 0,47 Skrb. račun
Ukupno: 89,44

09.05 2007

Maxmini i Mepas je firma od Grbesica.


Maxmini i Mepas je firma od Grbesica.

Stvarno, prvi put čujem. A ko je Mirko i dali mu je Slavko najbolji prijatelj.
Netko mu treba reći " Mirlo pazi IPKK"

jel netko zna kakva nam je bila 2008??

trgovanje našim dragim Kanditom je potpuno prestalo. Kolarek je stao s kupnjom. Već danima nije kupio ni jednu dionicu, a ostali kupci plaše se sami sebe. Gori scenarij nismo mogli zamisliti. Cijelo tržište se stabiliziralo a mi stojimo ukopani u rovovima. Sad je jasno da je nagli porast sa 150 na 240 bila navlakuša za naivne.

PA ako je bila navlakuša onda si sad kupi malo IPKK po 150 kn…


trgovanje našim dragim Kanditom je potpuno prestalo. Kolarek je stao s kupnjom. Već danima nije kupio ni jednu dionicu, a ostali kupci plaše se sami sebe. Gori scenarij nismo mogli zamisliti. Cijelo tržište se stabiliziralo a mi stojimo ukopani u rovovima. Sad je jasno da je nagli porast sa 150 na 240 bila navlakuša za naivne.

Mogao je biti gori scenarij. Nema toliko panicara kao prije, pa zar ne vidite da se ne prodaje olako vise.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


trgovanje našim dragim Kanditom je potpuno prestalo. Kolarek je stao s kupnjom. Već danima nije kupio ni jednu dionicu, a ostali kupci plaše se sami sebe. Gori scenarij nismo mogli zamisliti. Cijelo tržište se stabiliziralo a mi stojimo ukopani u rovovima. Sad je jasno da je nagli porast sa 150 na 240 bila navlakuša za naivne.

Zašto misliš da Kolarek mora kupovati svaki dan? Misliš li da ima tiskaru kuna ili ključ od kakve kraljevske riznice? Ja sam čuo da će i ovih nekoliko desetaka tisuća komada što je kupio u zadnje vrijeme vratiti prodavateljima dok su još pod garancijom. [wink]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


PA ako je bila navlakuša onda si sad kupi malo IPKK po 150 kn…

Nažalost ja sam svoje kupio po 500 i za sada niti imam s čim kupovati a nisam siguran da bi se usudio da imam. Za novog u ovom poslu ružno sam se opekao.


Zašto misliš da Kolarek mora kupovati svaki dan? Misliš li da ima tiskaru kuna ili ključ od kakve kraljevske riznice?

To se i pribojavam da se on ispucao i da se zato sve umrtvilo.

New Report

Close