IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moja je teorija da netko jednostavno kupuje jer je jeftino.E sad me zanima dali je bilo dogovora i kakvog i između koga, jer su prošla dva paketa po 2000kom.
U ponedjeljak čemo vidjeti promjene u top 10.Mi mali baš i ne kupujemo u zadnje vrijeme! A nadam se i ne prodajemo.Jesmo li se zeznuli pa da je bar netko osim Darkeca nadokupio bar par komada po 150 vrijeme če pokazat. Ja dan zakasnio. Hočelimo ga za 20tak dana kupovati po 250-300 ili 100-150 pitanje je sad.
Predlažem da otvorimo neku vrst kladionice.
Ja sam za ovu prvu verziju . Tako mi odgovara jer sam ostao bez love.

ljudi nešto se događa! Prodaja je nestala,a kupuje se naglo!
Sa malo kupljenih dionica cijena jako raste!!! Može biti da je cilj samo nabiti cijenu. Nadam se da ćemo i mi mali trljati ruke! Znade li itko išta???


ljudi nešto se događa! Prodaja je nestala,a kupuje se naglo!
Sa malo kupljenih dionica cijena jako raste!!! Može biti da je cilj samo nabiti cijenu. Nadam se da ćemo i mi mali trljati ruke! Znade li itko išta???

To pokazuje sto ce se dogoditi s drugim dionicama cim ekonomski interes – a on se mora kad tad pokazatei jer dionica predstavlja udjel u drustvu – nadvlada paniku, pucanje margina i slicno. Prodaja se povlaci u panici i nema vise ponude po smijesnim cijenama, makar je bilo do jucer koliko hoces.

Likvdinost na prodaji ce se povuci i brze nego sto se povukla na kupnji za sve dionice koje su fundamentalno potciuenjene: kad-tad. A tad vise nema kupnje, tko se ukrcao – ukrcao!


ljudi nešto se događa! Prodaja je nestala,a kupuje se naglo!
Sa malo kupljenih dionica cijena jako raste!!! Može biti da je cilj samo nabiti cijenu. Nadam se da ćemo i mi mali trljati ruke! Znade li itko išta???

Danas je uz rast od 10,91% prošao 1291 komad a ostalo je još 17 komada po 200,00 kuna. Prva slijedeća prodaja je 40-tak komada na 274,00 kune, a prva veća je 259 komada po 400,00 kuna. Na kupnji se nagomilalo više od 1500 kom. Ne znam što se događa, ali se događa sigurno.

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

4.KOLAREK DARKO 52.025 +1264kom
9.MARKOVIC NENAD 6.014 -642kom
Stanje u odnosu na petak. Jos netko kupuje na veliko osim gdina Darka.Ali i prodaje. U petak protrgovano sa 4668kom.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Izgleda da će ova blokada trajati cijeli dan….
… ovako u 3 dana ….
… ode 100% gore ….
… uz 20 prodanih dionica….
… ah, koji nedosanjani san….
Kako se sad i 1000 kn može biti važan čimbenik na burzi, faca,….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Izgleda da će ova blokada trajati cijeli dan….
… ovako u 3 dana ….
… ode 100% gore ….
… uz 20 prodanih dionica….
… ah, koji nedosanjani san….
Kako se sad i 1000 kn može biti važan čimbenik na burzi, faca,….

Biti ćemo svi sretni ako ode gore 100% u 3 dana!!!. Međutim nešto mi smrdi. Namjerno se diže cijena skidanjem malih količina s prodaje i to po 15% iznad cijene. A na kupnju se ne stavljaju?????
Da ne mame sad nas male da navalimo s kupnjom pa nam onda istresu na 250 sve što su kupili ispod 200? Ne znam kako vama ali meni smrdi na navlačenje!

javi se na privatno pa ćeš dobiti još podataka o duo M&M Mihalina &Mićo


recimo da je hrvatska prevelika zemlja za više od jedne šećerane 🙂



Izgleda da će ova blokada trajati cijeli dan….
… ovako u 3 dana ….
… ode 100% gore ….
… uz 20 prodanih dionica….
… ah, koji nedosanjani san….
Kako se sad i 1000 kn može biti važan čimbenik na burzi, faca,….

Biti ćemo svi sretni ako ode gore 100% u 3 dana!!!. Međutim nešto mi smrdi. Namjerno se diže cijena skidanjem malih količina s prodaje i to po 15% iznad cijene. A na kupnju se ne stavljaju?????
Da ne mame sad nas male da navalimo s kupnjom pa nam onda istresu na 250 sve što su kupili ispod 200? Ne znam kako vama ali meni smrdi na navlačenje!
[/quote]

Ovo si je neki mali koji bi htio da cijena raste dao gusta, kao prevarit ce nekoga. Meni se cini da se nesto kuha, ali ovi koji kuhaju su prestali s kupnjom dok se ne pojavi ponuda na prodaju opet, primirili su se. Ocekuejte nastavak cim se pojavi likvidnost. Dakle, mislim da nije navlakusa. Da se danas moglo kupiti po 200, i sam bih kupovao.




Izgleda da će ova blokada trajati cijeli dan….
… ovako u 3 dana ….
… ode 100% gore ….
… uz 20 prodanih dionica….
… ah, koji nedosanjani san….
Kako se sad i 1000 kn može biti važan čimbenik na burzi, faca,….

Biti ćemo svi sretni ako ode gore 100% u 3 dana!!!. Međutim nešto mi smrdi. Namjerno se diže cijena skidanjem malih količina s prodaje i to po 15% iznad cijene. A na kupnju se ne stavljaju?????
Da ne mame sad nas male da navalimo s kupnjom pa nam onda istresu na 250 sve što su kupili ispod 200? Ne znam kako vama ali meni smrdi na navlačenje!
[/quote]
Ovo si je neki mali koji bi htio da cijena raste dao gusta, kao prevarit ce nekoga. Meni se cini da se nesto kuha, ali ovi koji kuhaju su prestali s kupnjom dok se ne pojavi ponuda na prodaju opet, primirili su se. Ocekuejte nastavak cim se pojavi likvidnost. Dakle, mislim da nije navlakusa. Da se danas moglo kupiti po 200, i sam bih kupovao.
[/quote]
Ako se nešto kuha, znači, postoji interes, a to je lijepa vijest.
Jer kad postoji interes kad-tad će on postati i očit.
I preslikati se na vrijednost dionica.
Pričekat’ ćemo i vidjeti. Burza je naša Santa Barbara.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.





Izgleda da će ova blokada trajati cijeli dan….
… ovako u 3 dana ….
… ode 100% gore ….
… uz 20 prodanih dionica….
… ah, koji nedosanjani san….
Kako se sad i 1000 kn može biti važan čimbenik na burzi, faca,….

Biti ćemo svi sretni ako ode gore 100% u 3 dana!!!. Međutim nešto mi smrdi. Namjerno se diže cijena skidanjem malih količina s prodaje i to po 15% iznad cijene. A na kupnju se ne stavljaju?????
Da ne mame sad nas male da navalimo s kupnjom pa nam onda istresu na 250 sve što su kupili ispod 200? Ne znam kako vama ali meni smrdi na navlačenje!
[/quote]
Ovo si je neki mali koji bi htio da cijena raste dao gusta, kao prevarit ce nekoga. Meni se cini da se nesto kuha, ali ovi koji kuhaju su prestali s kupnjom dok se ne pojavi ponuda na prodaju opet, primirili su se. Ocekuejte nastavak cim se pojavi likvidnost. Dakle, mislim da nije navlakusa. Da se danas moglo kupiti po 200, i sam bih kupovao.
[/quote]
Ako se nešto kuha, znači, postoji interes, a to je lijepa vijest.
Jer kad postoji interes kad-tad će on postati i očit.
I preslikati se na vrijednost dionica.
Pričekat’ ćemo i vidjeti. Burza je naša Santa Barbara.
[/quote]
Evo nam i Grbešića u prvi 10.Čovijek prodavao po 1300kn a sad bi po 200kn.LIjepa zarada Budala ko mu da po toj cijeni jer će vam prodavat opet po 1300kn

Pozicija Grbešića je nepromjenjena i oduvjek iznosi 6000kom.
Netko je drugi kupovao

New Report

Close