IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno da je smijesna

09.04.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. HPB D.D. 15.674 2,19 Skrb. račun +2500
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 11.335 1,59 Skrb. račun
9. KOLAREK DARKO 8.385 1,17 Osnovni račun +451
10. HIPP MARIJA 6.450 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 73,33

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

namam pojma kako si izračunao da je na cijeni od 590,00 kn p/e 30,no svejedno..pa naravno da je burza jedna velika kladionica,u kojoj netko gubi,a netko dobiva..sigurno dobijaju samo brokeri..pa nisam utukao baš svu lovu u dionice,ostalo mi je 5 kuna za sendvić od parizera…


zaboravio sam samo napisat uz gornji post. s obzirom da su u onoj izjavi objavili i koliki ce biti rezultati u 1Q, 600 je smijesna cijena za IPKK [thumbsup]

Da, da kolega. Cijena je smiješna, ali ne treba bježati od činjenice da još ima u ovoj dionici fondova koji moraju prodavati pošto poto. Odlično za one koji kupuju. Ova če dionica biti hit kasnog proljeća 2008. Pogledajte koliko je ova dionica pala u zadnjih mjesec dana.

Dakle, IPKK pala sa 852 kn na 580 kn ili točno -32%.

CROBEX je u tom razdoblju pao sa 4175 na 3638 ili točno -12,87%.

Pametnom dosta. [thumbsup]


namam pojma kako si izračunao da je na cijeni od 590,00 kn p/e 30,no svejedno..pa naravno da je burza jedna velika kladionica,u kojoj netko gubi,a netko dobiva..sigurno dobijaju samo brokeri..pa nisam utukao baš svu lovu u dionice,ostalo mi je 5 kuna za sendvić od parizera…

pa dobro nije p/e 30,tocno je 28,37[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

uh,pardon,zamijenio sam ga sa virom…pa da,krivac za porast p/e krije se u maloj dobiti,ali ništa zato,bit će bolje,siguran sam u to..i to baš na jesen…..a možda i prije..pozdrav slatkoljupci..


Da, da kolega. Cijena je smiješna, ali ne treba bježati od činjenice da još ima u ovoj dionici fondova koji moraju prodavati pošto poto. Odlično za one koji kupuju. Ova če dionica biti hit kasnog proljeća 2008. Pogledajte koliko je ova dionica pala u zadnjih mjesec dana. Dakle, IPKK pala sa 852 kn na 580 kn ili točno -32%. CROBEX je u tom razdoblju pao sa 4175 na 3638 ili točno -12,87%. Pametnom dosta. [thumbsup]

dosad su ti informacije bile i preprecizne, toliko precizne da se pitam zašto se regulator već nije potrudio saznati “otisak prsta” kompjutera s kojeg postaš [smiley] no, dok se regulator ne potrudi, zašto baš u kasno proljeće ove godine? hoću reći, vjerojatno se slažemo po pitanju potencijala ipkk, pa i nije presudno kad će odraditi. ali, ipak me zanima zašto baš u kasno proljeće.

thanks in advance in everyone’s name

www.knjigara.com

Ova Postanska banka kupuje velike kolicine vec dosta dugo.
9.HPB D.D. 7.467 1,04 Skrb. račun 30.01.2008.
A krajem 2007.koliko se sjecam nije bila niti u top 10. Tko se tu skriva? Da nema veze sa ovim nedavnim ponovnim aktualiziranjem teme o spajanju secerana!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Bill Gates:

Da, da kolega. Cijena je smiješna, ali ne treba bježati od činjenice da još ima u ovoj dionici fondova koji moraju prodavati pošto poto. Odlično za one koji kupuju. Ova če dionica biti hit kasnog proljeća 2008. Pogledajte koliko je ova dionica pala u zadnjih mjesec dana. Dakle, IPKK pala sa 852 kn na 580 kn ili točno -32%. CROBEX je u tom razdoblju pao sa 4175 na 3638 ili točno -12,87%. Pametnom dosta. [thumbsup]

dosad su ti informacije bile i preprecizne, toliko precizne da se pitam zašto se regulator već nije potrudio saznati “otisak prsta” kompjutera s kojeg postaš [smiley] no, dok se regulator ne potrudi, zašto baš u kasno proljeće ove godine? hoću reći, vjerojatno se slažemo po pitanju potencijala ipkk, pa i nije presudno kad će odraditi. ali, ipak me zanima zašto baš u kasno proljeće.

thanks in advance in everyone’s name


ma koji regulator, očemu ti pričaš, pa jel vidiš što se dešava na našem tržištu..
…vozaju nas ko zadnje majmune…regulator…[yawn]

ako u ovoj zemlji hočeš nesto postiči onda trebaš reagirati ko jučer, onaj na pukanića, pa onda ovaj izvuče ganu i živio divlji zapad…zovi regulatora[lol]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

stvarno je naše tržište bull shit,šta psihologija radi od ljudi,prodaju,a da i sami ne znaju zašto,prodaju zato što drugi prodaju,isto tako su kupovali jer su i drugi kupovali..spajanje šećerana je samo pitanje vremena,a vremena nema puno…

Jer slušaju kojekave lopove i drukere

dosad su ti informacije bile i preprecizne, toliko precizne da se pitam zašto se regulator već nije potrudio saznati “otisak prsta” kompjutera s kojeg postaš [smiley] no, dok se regulator ne potrudi, zašto baš u kasno proljeće ove godine? hoću reći, vjerojatno se slažemo po pitanju potencijala ipkk, pa i nije presudno kad će odraditi. ali, ipak me zanima zašto baš u kasno proljeće.

thanks in advance in everyone’s name

Gledajte kolega Birtiću. Ne vidim razloga zašto bi Hanfa trebala mene istraživati, jer sve što sam napisao možeš saznati ako samo okreneš broj Kandita. Daklem, ništa od posla njima.
Isto tako mislim da si ti svojim pisanjem u Lideru, “navukao” puno više ljudi ni ne razmišljajući koji je utjecaj medija na pojedinca, neukog investitora. I to svojim pričama o kupovanju na vrhu.

A sad da ti odgovorim i na pitanje. Zašto kasno proljeće. Zato jer očekujem da tada počinje oporavak tržišta. ¸

New Report

Close