IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


stock: ” Gates piše da su rezultati lošiji od očekivanih. Već po toj floskuli se vidi da piše gluposti, jer ne navodi od čijih očekivanja. ” NO COMMENT

ajde bill
nemoj se sad duriti
ti si bio u pravu, mi nismo
idemo dalje

[smiley]

free tibet

Bill Gates:

stock: ” Gates piše da su rezultati lošiji od očekivanih. Već po toj floskuli se vidi da piše gluposti, jer ne navodi od čijih očekivanja. ” NO COMMENT

ajde bill
nemoj se sad duriti
ti si bio u pravu, mi nismo
idemo dalje

[smiley]

Ne durim se kolega mrnjau. Nervira me što su mnogi pljuvali bez argumenta. Među pljuvačima je bilo i “iskusnijih” forumaša koji misle da su netko i nešto, a ovdje su se pokazali kao najveći luzeri. [bye]


Dečki jednostavno loš izviještaj a burza nam je u komi.Dobro je cijena i prošla.

ako uzmemo u obzir da su padale dionice poduzeća koja su prikazala doznamenkastu pa čak i troznamenkastu dobit..ipkk se još dobro i držći…jedna blokadica…a fima, koja je nakrcala svoje fondove…uhhhh bed fima, bed..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

GERONIMO:

Dečki jednostavno loš izviještaj a burza nam je u komi.Dobro je cijena i prošla.

ako uzmemo u obzir da su padale dionice poduzeća koja su prikazala doznamenkastu pa čak i troznamenkastu dobit..ipkk se još dobro i držći…jedna blokadica…a fima, koja je nakrcala svoje fondove…uhhhh bed fima, bed..

Fima je to davno iskrcala kolega markoc

ja pobjego danas
sretno

Good artists copy. Great artists steal.

markoc5:

GERONIMO:

Dečki jednostavno loš izviještaj a burza nam je u komi.Dobro je cijena i prošla.

ako uzmemo u obzir da su padale dionice poduzeća koja su prikazala doznamenkastu pa čak i troznamenkastu dobit..ipkk se još dobro i držći…jedna blokadica…a fima, koja je nakrcala svoje fondove…uhhhh bed fima, bed..

Fima je to davno iskrcala kolega markoc


je moguče da polupah lončiće al…krivo se izrazih…da fondovi su puni…ne u top 10…al fimini portfeljaši su nakrcani ipkk…
.

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

07.04.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
6. HPB D.D. 13.174 1,84 Skrb. račun +100
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 11.335 1,59 Skrb. račun
9. KOLAREK DARKO 7.926 1,11 Osnovni račun +300
10. HIPP MARIJA 6.450 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 72,91

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ja sam opet danas upao u ipkk,pa kako vam nije jasno,vi što ste danas izašli da je bolje kupovati firmu kojoj ide lošije,nego npr tisak koji je imao 500% veću dobit,za par izvješća situacija će se obrnuti,i uz dobru psihologiju na burzi,gurnit će ovu dionicu u nebesa..nemojte gledati ispred nosa,gledajte malo naprijed,p/e 6..idealno podcijenjena dionica,bez obzira na izvješće,ja sam se nakrcao i ipkk i vira…strpljen spašen


ja pobjego danas
sretno

Kolega, ja ne bih javno govorio da sam podlegao panici. Jako loš potez kolega nemesis. Nema razloga prodavati ovu dionica na 600 kn, a ispod da i ne govorim.

Kolega Gates koliko se sjecam vi ste izjavili da nemate kandita.
Očito ste dobro upučeni ili odlično pretpopstavljate a niste mi odgovorili na zadnji post.
Inače ja svoj kandit ne namjeravam prodavati ispod min 12000.
Oču li se načekati vidjet čemo uskoro?
By the way kandit je prvi objavio rezulrate 1Q.
[proud]


Kolega Gates koliko se sjecam vi ste izjavili da nemate kandita.
Očito ste dobro upučeni ili odlično pretpopstavljate a niste mi odgovorili na zadnji post.
Inače ja svoj kandit ne namjeravam prodavati ispod min 12000.
Oču li se načekati vidjet čemo uskoro?
By the way kandit je prvi objavio rezulrate 1Q.
[proud]

Rekao sam kolega žorž. No ta činjenica od danas više ne vrijedi. Uletilo mi na 600 kn [lol]


Kolega Gates koliko se sjecam vi ste izjavili da nemate kandita. Očito ste dobro upučeni ili odlično pretpopstavljate a niste mi odgovorili na zadnji post. Inače ja svoj kandit ne namjeravam prodavati ispod min 12000. Oču li se načekati vidjet čemo uskoro? By the way kandit je prvi objavio rezulrate 1Q. [proud]

a da nisi fula?
malo puno nula…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close