IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se nadam da će danas izvješće, pa da napokon i IPKK krene prema gore!![thumbsup]


Ja se nadam da će danas izvješće, pa da napokon i IPKK krene prema gore!![thumbsup]

Dudu, riječi ti se pozlatile. Dao Bog da odskoči na razine iz listopada 2007 pa da više nisam u minusu.
Ušao sam u IPKK na 1300 kuna prvo lani u lipnju, a zatim i u listopadu. Dionica prema mojim najnajnajskromnijim procjenama vrijedi barem 1800 kuna. No kako sada stvari stoje, bio bi zadovoljan da se vrati na 1000 kuna do lipnja. [pray]

Tko radi, ne boji se gladi...

Ja sam ulazio više puta, prosjek je 760 kn.
I ne mislim da dionica trenutno vrijedi 1800 kn, prije 1000 do 1100.
Međutim, njen potencijal jest veći, ali se trebaju posložiti neke stvari. Za sad sve ide tome u prilog.
No, za ostvarenje toga sna trebat’ će pričekati barem godinu dana.
Dakle, na kraju će se vjerojatno zaraditi bolje nego bilo gdje drugo, ali treba biti strpljiv, a pretpostavljam da većina na ovom forumu barata sa 50 000 kn do 300 000 kn uloženih u dionice, a kao takve spadaju u nervozne ulagače kojima često novac zatreba za rješavanje nekih drugih potreba.
Znam i mnoge koji su namjeravali uložiti u dionice na 2-3 mjeseca kako bi došli do dodatnih nedostajućih 20-30% sredstava za neki posao. Mali dio krivnje događanja na burzi pada i na njih, ali tek mali, jer oni ipak nemaju snage da budu predvodnici bilo kakvog trenda.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


dudo0808: ” Ja se nadam da će danas izvješće, pa da napokon i IPKK krene prema gore!![thumbsup] ” Dudu, riječi ti se pozlatile. Dao Bog da odskoči na razine iz listopada 2007 pa da više nisam u minusu. Ušao sam u IPKK na 1300 kuna prvo lani u lipnju, a zatim i u listopadu. Dionica prema mojim najnajnajskromnijim procjenama vrijedi barem 1800 kuna. No kako sada stvari stoje, bio bi zadovoljan da se vrati na 1000 kuna do lipnja. [pray]

kako sam pratio IPKK je uvijek isod Vira za cca 300-400kn tako da nista od toga i sada je na tom odstojanju
[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

02.04.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
6. HPB D.D. 13.074 1,83 Skrb. račun -36
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 11.335 1,59 Skrb. račun
9. KOLAREK DARKO 7.592 1,06 Osnovni račun +67
10. HIPP MARIJA 6.450 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 72,85

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

kolega Mravak jesi ti dobio ono na PP sto si trazio jer sam poslao[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Da kolega dobio sam,,,,sa zakašnjenjem zahvaljujem[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Da kolega dobio sam,,,,sa zakašnjenjem zahvaljujem[thumbsup]

NP,nego sto vise ne izlazi GFI da se pripremim psihicki na -60%[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


kako sam pratio IPKK je uvijek isod Vira za cca 300-400kn tako da nista od toga i sada je na tom odstojanju
[cry]

VIRO je sav u šećeru, znatno povećava proizvodnju i znatno smanjuje dobit, jednostavno uz ovakvu situaciju u slijedećih nekoliko godina nema nade za neki rast. Bit će dobro ako i ovako ostane.
KANDIT je sve manje u šećeru, a sve više u proizvodima dodane vrijednosti. Stoga, taj razmak nije nikakava trajna poveznica, samo trenutno stanje pod pritiskom špekulacija. No, špekulanti vjerojatno već napuštaju tu dionicu.
KANDIT će ići naprijed. Diverzificiran proizvodni program (kao i lepeza portfelja dionica) osigurava neku postojanost poslovanja.
Stoga, [thumbsup] za KANDIT

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

A zašto mi na forumu moramo znati da je Mravak dobio nešto od Wikinga.
Sad nas sve mori znatiželja, je li to vezano uz IPKK ili ne ??
Ili je u tome i jedina bit prepiske ??

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


A zašto mi na forumu moramo znati da je Mravak dobio nešto od Wikinga.
Sad nas sve mori znatiželja, je li to vezano uz IPKK ili ne ??
Ili je u tome i jedina bit prepiske ??

ma nije poslano mu nesto u vezi dnevnog trgovanja ,nema veze sa ipkk.Ma tu sam ga pitao jer mu je mozda PP pun pa nije dobio[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

03.04.2008 .

IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
9. KOLAREK DARKO 7.595 1,06 Osnovni račun +3

Ukupno: 72,85

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close